Закусват ли децата ви преди да отидат в детската градина

  • 8 931
  • 137
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 929
Не - тя самата отказва и аз не настоява, защото знам, че като е гладна си казва.

# 106
  • Мнения: 541
Не незакусва в къщи. В началото като тръгна на ясла имаше проблем с адаптацията и отказваше всякаква храна, вода и напитки там. Тогава съм се опитвала да го нахряна в къщи и така да ходим в яслата, но той ми отказваше и повече не съм правила опити да го карам да яде.
А малкия става към 7,15-20 часа сутрин и в 8 точно преди закуската е в яслата.

# 107
не закусва, даже лелките са ми се карали ако преценят че детето е яло и там не иска да яде.

# 108
  • София
  • Мнения: 44 318
Не давам нищо.
Но и той преди 9-10 не иска да яде, така че му идва идеално направо там.
Иначе чаша мляко и 1 бисквита, надали е чак такъв проблем....

# 109
  • София
  • Мнения: 1 320
Не му давам нищо, много рядко той сам да поиска чаша какао примерно. Той принципно не обича да закусва, но в градината покрай другите дечица дори и допълнително иска понякога!

# 110
  • Мнения: 1 234
Закусва, защото не всички неща обича да яде, и ако случайно не е и закусил, и обяда не му харесва, трябва да стои гладен...и оттам не иска и да спи, и така, става по-нервен. Пък и вече си създаде навик и си я чака закуската още щом стане  Simple Smile От градината не ми правят проблеми за това.

# 111
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 356
Ако щерката се събуди в 6.30ч., до осем и половина ще е толкова гладна, че ще ме изяде с парцалите докато я водя към детската. В тези случаи и давам да хапне нещо дребно в къщи- бисквита най- често. Ако стане в по- нормално време обаче издържа докато стигне до детската. Не са ни молили да не закусва, явно и там също си хапва закуската.

И ние сме така, като е закусвала, казвам на лелката.

# 112
  • Мнения: 19 355
А какъв е проблемът ако детето не иска да си изяде закуската в детската градина и се наложи да я хвърлят?
Да не би иначе да пращат останалата храна за благотворителност? ooooh!

# 113
  • Бургас
  • Мнения: 10 365
Сина ми не закусва в къщи, но аз го събуждам към 7:20 обличам го и тръгваме към яслата.До 8:30 спокойно си издържа.В събота и неделя в къщи закусва дори към 9:00 ч.
Но ако детето е гладно не виждам какъв е проблема да си закуси и в къщи!?

# 114
  • София
  • Мнения: 3 787
Никога не закусва преди градината Wink.

# 115
  • В красивите ми сбъднати мечти!
  • Мнения: 172
Сина ми сам искаше да хапва сутрин и все едно и също години наред - филия с мед и масло и чаша мляко. Не съм му отказвала естествено, при положение , че хич не е от ящтните , даже напротив.

# 116
  • Мнения: 512
И двете ми дъщери не закусват преди да отидат в детската.  Peace

# 117
  • Мнения: 1 762
Редки са случаите, когато е поискал да хапне нещо сутрин преди градината, или яслата когато ходеше там.
Пие само чай сок или водичка  Hug

# 118
  • Мнения: 58
Ние не закусваме защото ставаме в последния момент,но слушам майките сутрин като ги водят че някои се събуждат озверели от глад ,а пък други им дават закуска от опасение че не се знае колко ще ядат през деня и поне да са закусили.И когато някоя майка каже на лелите ,че са закусили те им правят забележка че не трябва така.Забравих да спомена че ние сме на ясла, а не на градина.

# 119
  • Мнения: 1 440
Моята дъщеря за сега закусва в къщи,защото не яде на обяд.Не са ми правили проблем.
Пък по-нататък ще видим,дали ще прояде!

Общи условия

Активация на акаунт