Обичате ли парфюми? - 6

  • 138 603
  • 1 988
  •   1
Отговори
# 630
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Асса, много колоритно описание  smile3501

Аз довечера ще се включа с първи впечатления от Maitresse i Van Cleef, отивам след малко да ги взема.

# 631
  • Мнения: 2 768
Аз съм тук и с нетърпение очаквам още от Асса и Мимс!  Grinning

Последна редакция: ср, 22 окт 2008, 13:03 от eta

# 632
  • Мнения: 1 241
Aсса, направо ме уби с това описание!  Mr. Green Голяма битка, голямо чудо....Че и Донята победила, тцтцтц. Наистина много ми хареса този "разказ" , чак ме хвана яд, че отказах да ги тествам чрез сестра ти Thinking

Mims-Mims, ще чакам за Метресата да разкажеш, много и се точа! Praynig

Мими, радвам се, че Rumeur ти е харесал, усетила си го точно както мен  Hug

Последна редакция: ср, 22 окт 2008, 13:06 от Bellucci

# 633
  • София
  • Мнения: 1 998
Момичета, къде в София мога да тествам Agent Provocateur, в кои парфюмерии сте го виждали?
Предварително благодаря   bouquet

# 634
  • Мнения: 37 256
Момичета, искам да попитам за този парфюм:

Agent Provocateur
Харесвам Addict на Dior, Kingdom на Alexander McQueen, Nu на YSL....този дали ще ми допадне според вас?
Вчера си поръчах Будоар-а на В. Уестууд, дано да ми хареса и той


Няма нищо общо с изброените. Агента е шипър и ако не си носила шипри, първо пробвай. Не са лесни за носене за голяма част от хората.

съгласна съм с Ксения
няма го официално в България

# 635
  • Мнения: 152
В Русе го има в склад за парфюми и козметика Peace
Съжалявам,че вече го нямам за да ти изпратя пробичка Thinking

# 636
  • Мнения: 34 810
... Не ме избумка в началото (както се случи при Денси Simple Smile ).
За двата аромата мога да кажа, че са значително трайни. Оригиналният Агент издържа върху китката и след баня почти без да се помръдне.
В близките дни очаквайте репортажи за Кели Калеш ......

Браво страшно описание Асса. smile3501 Мимс, чакам те нетърпеливо.
Мен всеки път като го сложа ми удря шамар отначало. Много силен,но нищо, някой трябва да ме отразвява от време на време.
Емоционалния не го усетих от памуче, много лек и ефирен, но след твоето описание ще го тествам пак.Ни Доня ,ни Дон.
Метрес е за мен страста, секса и плътското затворени в бутилка. Агресивен и сластен до безумие. Виолетки и цветя и алдехиди оплетени в греховен възел. И тук Донята е безсрамна и разголена. И няма никакъв намек за Дон. Абе и то и името си му такова.

# 637
  • Мнения: 4 202
Момичета, къде в София мога да тествам Agent Provocateur, в кои парфюмерии сте го виждали?
Предварително благодаря   bouquet

Ако все пак си решила да го поръчваш имай предвид, че в мегашоп е значително по-евтин от ягода  Mr. Green
Но сега виждам, че там са останали само ЕMOTIONELLE и MAITRESSE, явно класическия е свършил.

# 638
  • Мнения: 34 810
Аз пък да се похваля. Днес празнуваме годишнина от сватба и мъжа ми ми подари най-голяма ми парфюмна любов Коко Шанел. Нямам думи да опиша колко съм щастлива и колко съм му благодарна.Това е за мен вечния парфюм.

# 639
  • София
  • Мнения: 1 998
Момичета, къде в София мога да тествам Agent Provocateur, в кои парфюмерии сте го виждали?
Предварително благодаря   bouquet

Ако все пак си решила да го поръчваш имай предвид, че в мегашоп е значително по-евтин от ягода  Mr. Green
Но сега виждам, че там са останали само ЕMOTIONELLE и MAITRESSE, явно класическия е свършил.
Да, гледах в Мегашоп, но предпочитам да си го поръчам от Ягодката, съмняват ме тези цени в българския сайт  newsm78

# 640
  • Мнения: 4 202
Момичета, къде в София мога да тествам Agent Provocateur, в кои парфюмерии сте го виждали?
Предварително благодаря   bouquet

Ако все пак си решила да го поръчваш имай предвид, че в мегашоп е значително по-евтин от ягода  Mr. Green
Но сега виждам, че там са останали само ЕMOTIONELLE и MAITRESSE, явно класическия е свършил.
Да, гледах в Мегашоп, но предпочитам да си го поръчам от Ягодката, съмняват ме тези цени в българския сайт  newsm78

Специално Агента съм го поръчвала от мегашоп и си беше съвсем ОК.
Не те навивам де, ти си знаеш  Wink

# 641
  • Мнения: 1 241
Цитат
Ако все пак си решила да го поръчваш имай предвид, че в мегашоп е значително по-евтин от ягода 
Но сега виждам, че там са останали само ЕMOTIONELLE и MAITRESSE, явно класическия е свършил.

Класическият Провокатор го има в Гет.бг - на хубава цена е!  Peace

densi, кажи още нещичко за Метресата, плс! Praynig Ако можеш да го сравниш с някой друг аромат, няма да е лошо, просто да си го представя като интензитет поне! По-силен ли е от Емоционалния?

# 642
  • Мнения: 2 768
Да, гледах в Мегашоп, но предпочитам да си го поръчам от Ягодката, съмняват ме тези цени в българския сайт  newsm78


И аз като теб. Нямам им вяра на тия тестери от нашенските сайтове.
По бройките излиза, че се произвеждат повече тестери. Защо не предлагат редовни парфюми от бренда? Съмняват ме, и то доста.

С този си пост не искам да възобновявам спора по темата де  Peace

# 643
  • Мнения: 37 256

Метрес е за мен страста, секса и плътското затворени в бутилка. Агресивен и сластен до безумие. Виолетки и цветя и алдехиди оплетени в греховен възел. И тук Донята е безсрамна и разголена. И няма никакъв намек за Дон. Абе и то и името си му такова.

точно сега съм напръскала китки с Метресата /преди малко я взех от една приятелка/, изобщо не я усещам така, както описваш, но тя се бори на живот и смърт с Палома Пикасо, която разбира се побеждава безапелационно Mr. Green; от това, което усещам все пак - не лош, но не отличителен за моя вкус парфюм; ако искам да не отровя ближните и да не правя особено впечатление, ще я предпочета Simple Smile ; бутилката много ми допадаше на картинка, но когато я държа в ръка ми е вулгарна и кичозна  Rolling Eyes; изобщо - очаквах повече

# 644
  • Мнения: 4 202
Вчера съвсем случайно попаднах на Либерте на Кашарел и се сетих, че е намален , та го пробвах.
Много ми хареса, един такъв жизнерадостен и изпълнен с енегрия ми се стори, и сега не ми излиза от главата  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт