93 DЕ. Ахтунг х 3! Неразположените вън, битте!

  • 12 736
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 907
Ойе, сега видях, че Мамуната е пуснала снимки. Мнооого сладко бебе, много сладък батко, пу пу!

Утре няма да водя детето на градина, ще пътуваме семейно до майка ми, днес ми звъни тя по тел. и казва " Елате утре, много ще се радвам, ще ви сготвя леща". Тези, които познават майка ми, няма какво да се чудят, а другите имат право да се изхилят високо  Grinning

Да ве, тъкмо щях да казвам, че ФФК парти ми звучи като суингер парти + екстри  Joy

# 16
  • Немция
  • Мнения: 6 887
Бибитке, zаписано е в календара  Crazy Не би трябвало да го zабравя.
Татяна, и в моя календар ми бе записан прилежно термина и все пак го пропуснах! Последните дни хич не бях надничала там, във вихъра на събитията реших, че нямам спомен за каквито и да е термини. Както и да е- като ще е толкова рано, ти пожелавам не само да не го забравиш, а и да не го проспиш... Sunglasses

Мамунке, твоето бебче наистина много пораснало изглежда! Добре папка явно. Wink

В смесена сауна не бих отишла- нито благоверния ще е въодушевен, нито аз. Не мисля, че би ме вдъхновила представата за голите дреболии на този или онзи до мен- още повече, ако са от двата пола. Rolling Eyes Виж, ако бяхме възпитани в разкрепостения дух на Източна Германия вероятно друго щяхме да мислим.

# 17
  • Мнения: 2 907
Сърфи, не мога да се стърпя, но трябва да разкажа на мен какво ми се случи на единственото ффк-парти в живота ми.
И аз се намерих там по погрешка. Седнах аз на бара и си поръчах сандвич. Сервитьорът ми го донесе и така между другото каза " дарф их дих лекен?".
Затова намирам целия еспри на тези сбирки тотал бешойерт. Сори.  Peace

# 18
  • Мнения: 1 817
Ние пък не сме ходили на фкк партита (дори не знаех, че в сауните има такова  Blush ), но за сауна си умираме и двамата, особено в това време! Peace И ни е все тая дали е смесена или не! Аз лично предпочитам смесената  Wink ! Дори да си призная бях само веднъж на женска сауна и беше много фрашкано, а да не говорим, че имаше адски много обратни женски, които те гледат влажно.  Naughty Е, мерси! Пък на смесената повечето са или с партньор или с компания, така че дори и някой да ме гледа, го прави толкова дискретно, че никога не бих забелязала...

Муни, бебката вече е порастнала и е готова за актриса с тия гримаси  Wink ! А ти много си се разхубавила! Heart Eyes
Танче, при нашата очна не се чака много, а тя е много добър специалист! Може и термин онлайн да си направиш...Аз вече за всякакви доктори без джипи правя термини онлайн: www.terminland.de . Има доктори от различни градове!

# 19
  • Мнения: 11 315
Официално запитване от Мистингейт до Ми6ка - Да чакам ли пощенска пратка?

Сърфи, Шоши, трогната съм от вниманието! Hug

Аз влизам и излизам от темата. Не съм за тук hahaha *много съм неразположена, тенденция изчезваща.

# 20
  • Мнения: 1 242
Ха-ха, Зима, знам какво имаш предвид под "разхубавила" ха-ха.
Споко, на път съм към погрозняване. Хеле пък като отида и на фризьор... Mr. Green
(Снимката е за любопитната рода зад граница.)

# 21
  • Мнения: 1 817
Муни, не се майтапя! Heart Eyes Кавичките не съм ги слагала  Naughty ! С по-дълга коса ми харесваш повече, а освен това изглеждаш отпочинала и по-свежа.  Peace 

# 22
  • Мнения: 434
Без посредници при запитванията, моля - нали помните "Синьо лято".

ХП-то чака някой да го поиска, Мисти, аз съм недоразбрала - бях останала с впечатление, че не го искаш.  Утре ще ти го изпратя, адреса го имам.

Извинявам се за недоразумението.

# 23
  • Мнения: 277
Добър вечер на всички!
Нали ще се пренасяме към вашия край , та да следя и аз темата - запис ! Simple Smile
Продължаваме да търсим жилище, стискайте ни палци, че няма време... Praynig

# 24
  • Мнения: 1 610
Wink
Това беше на брат ми любимото изречение. После добавяше..."в кафяв костюм. И като пуснах водата от казанчето потъна"

Издирвах ви с кучета досега 93та тема. Колко съм изпуснала?  newsm78
На родилите -честито.Тук неразположени няма - при това положение - на забременелите също. Татяна аз сънувах, че си бременна  Laughing

Правя плакати, листовки, колажи.Посещавам активно хумористични представления.И нетолкова хумористични мероприятия като събрание на съюза за подкрепа на детската градина.
 Болна съм, всички сме болни, провали ми се плана за уикенда/ тук следва звучна псувня/ И съм крива. Една овца понеделник в един университет ме ядоса - щях да я размажа.После на събранието -" много мразим обикновени кифли да се правят на кроасан ". Но затова ще пиша друг път като се успокоя.

Да питам - каква е разликата между Magister и Master? Понеже аз досега си мислех, че е взаимствана английската думичка за същата процедура и учебен план.

# 25
  • Мнения: 1 947
   Привет!
   Ние пък бяхме на мач - Щутгарт с/у Черно море Варна (родният ми град, даже номерът на колата ни е свързан
с отбора, но само посветени ще го разберат Mr. Green). Е, 2:2, но до 82 минута водехме! Детето се радва много и пее
"Оле, оле", но сега спи като къпана. Пак ще ходим!
    Sunglasses

# 26
  • Мнения: 1 610

   Ние пък бяхме на мач - Щутгарт с/у Черно море Варна
Вие и другите 7497 зрители. Моя мъж беше много заинтересуван, накара ме да спра "Анна Каренина", за да прочете в телетекста как се развива мача
Изчезвам, боли ме глава. Неразположените , вън!

# 27
  • Мнения: 1 947
   Вън - вън, слуш'м! Joy

# 28
  • Мнения: 1 178
Нераzположението е само в духа ми, менструално съм ок.
Седмицата иzмина, а от нашата иzгоряла ДГ ни вест ни кост. Уж щяха да ни уведомят до края на седмицата zа решение. Трънки. Усещам, че ще трябва да търсим друга , ако са останали свободниместа в околността. На Анди иzобщо не му липсва, предпочита да си седи вкъщи и по два пъти на ден ме увещава да ходим на раzходки  Tired

Маймунска приzнай, че тайно даваш на детето уравнения от първа степен с едно неиzвестно. Не лъжи по погрешка си пуснала снимково докаzателство.
Ева Умникова Превъzходная  Heart Eyes

# 29
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Риен, магистър е подобие на диплом, но комбинация от 2 или 3 специалности; мастър е горната степен на бакалавър, т.е. бак. е предпоставка да продължиш за мастър. Уффф и аз го обясних та нищо не се разбра май. На немски:
магистър

мастър

Общи условия

Активация на акаунт