Отговори
# 15
  • Мнения: 290
Аааа, кой се гласи да мре! Няма такова нещо!  newsm62

# 16
  • Мнения: 367
Ха ха ха много ме развеселихте Кейт Пи и Борянчето  Joy Joy Joy
Те да не са шашави да се прекарат така хайдушки вашите щерки  hahaha
Ще видите че има да ги подканвате даже.
Борянче твойто патИ нали сега го приеха в Софийския - има да чаааакаш да се прибере от купони по Студентски град  hahaha hahaha hahaha
Лиони аз наистина пътувам обратно с нощен автобус ама сигурно ще си взема билет за към 10.30 - 11.00 вечерта.
Аз си мисля че от 19.00 до 21.30 повече няма да стоим понеделнишки.
Хаясчето ще бърза за мъненката аз за Тобуса. Ти ако искаш се вясни за малко и тичай на урок .Имаш около час и половина Hug.Не знам къде са ти уроците де - далече ли са ?
Пък и нали в София ти е около час до кварталите , така че май май до към 9.30 всички ще сме подпалили метлите  Joy
Да беше петък щеше да е супер ама не е за съжаление. Thinking
То нали не става за напоркване с тез бременни тумбаци  Cry...
Ей няма отказване туй Джинджорче беее пак темичка за чудо и приказ ни е спретнала  Hug Hug Hug браво на детето  love001

# 17
  • Мнения: 1 218
Здравейте мили деца  Hug

kate_p , много се радвам да те видя  Hug
Щерката ти е още малка, къде си тръгнала да се настройваш ... аааааааам , те в днешно време момите не са толкова наивни, че да се лъжат както едно време . На 18-сет и айде у дома при черпаците  #Crazy Нема такива филми вече  Party
Борянче , същото се отнася и за теб  Hug

Аморче, това с прасешкия синдром много ме развесели , та се сетих за едно заглавие при Дюканките : "В мене все още живее прасето, но ще махна аз шкембето"  Joy Joy Дано да го надвиеме тоз синдром, неговата кожа  #2gunfire

maria_m , добре си дошла при нас  Hug
Естествено , че ще ти помагаме всички , от тебе се иска сааааааамо малко инат и много скоро ще се фръцкаш с ново дупе  Peace

Фелинче , вече почвам да давам фира . Много е гадно и тежко вече, а и не се знае кога ще реши момъка да ме изненада.

Затова мили момиченца, има ли някоя сред нас, която иска да се заеме с пускането на новите темички .
Аз ще помагам , обещавам  Peace Не е нищо сложно, дето се вика няма никакви изисквания , какво да е началото на темата, то може и да съдържа само инфото за диетолога и толкосТ (в смисъл ако няма време за занимавки с картинки и т.н. )
Пише се ... бе все едно си пишете нормален пост ... и после се праща едно ЛС  до някой модератор да заключи старата тема....това е общо взето  newsm78

Аз ги пускам късно вечер, но и това можете да промените, можете спокойно и през деня да си я пускате без проблеми.

По-подробните обяснения ще ги пратя на лични  ... само да се разберем , коя мацка ще се заеме  Heart Eyes

Хайде , че пак се отнесох  newsm78
Още нещо щях да казвам , ама на ... бременна му работа  newsm78
Хайде лекинка и поспаливка нощ от меня  Hug

# 18
  • Мнения: 290
Добър ден!
Да сервирам нещо за хапване и кафенце

Към сокчето не посягайте, то е само за цвят  Naughty
Как сте днес, момичета?
Давайте да измислим още в началото на тая тема кой ще се заеме със следващата, че да знае Джинджито на кого да прехвърля знания и умения  Thinking Че тя милата скоро ще си има други грижи.
Джинджи, няма да ни забравиш съвсем, нали? Ще ни наминаваш да видиш как се справяме.
За понеделник - последно: уговорка за 19 часа в "Хепи" на "Св. Неделя". Първата, пристигнала на мястото, влиза и сяда на по-голямка маса и ...  newsm78 мисля паролата  Grinning да е Фелина. Сервитьорките са много готини и отзивчиви. Какво ще кажете за това? Да не се чакаме в навалицата по площада?!
Режимен ден ви желая!   bouquet И много  Hug Hug Hug и  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 19
  • Добрич
  • Мнения: 219
Борянче така като гледам ти си най-подходяща да се заемеш със задачата с новата тема.Мисля че и другите момичета ще ме подкрепят.Успешен ден на всички newsm51

# 20
  • Мнения: 153
Мен последно не ме бройте за срещата в понеделник.

# 21
  • Мнения: 834
Искам да попитам вие манджи хапвате ли, то само сухоежбина ми идва в повече. Предлагам в първият пост да се заковат възможните комбинации от готвени храни.

# 22
  • Мнения: 367
Здравейте сладурки аз така и не оздравях. Сега ми е паднал гласа и детето се кефи че не мога да викам по нея.
Аз най-вероятно ще съм първа в Хепито . Ще седна и ще ви чакам. Ще си взема нещо списанийце за четене.
Няма страшно.Ще гледам някъде за 7-8 човека масичка да грабна.
...
Аз имам само номера  на Питчето  Heart Eyes
Лиони жалко че няма да дойдеш щях да се радвам да те видя, ама нищо друг път  Hug
Радвам се че Аморчето ще дойде също, Hug
На срещата ще предадем щафетата на новата шефка на темиЦката .
Джинджи от твойта вярна, дълга и преданна служба е редно да  излезеш по майчинство и при нас.
По закон знаеш , ще ти пазим мястото пожизнено  hahaha Hug Hug Hug
Стискай зъби още малко и край- после бебо ще ти скъса шортите ама кво да се прави - това е положението  love001
  love001 на всички , нямам търпение да се видим.
Хубав и режимен уикенд момичета.

Последна редакция: нд, 05 окт 2008, 21:56 от Tatti

# 23
  • Мнения: 1 218
ИМАМЕ СИ ВЕЧЕ БЕБЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ   newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44    newsm32 smile3504
ЧЕСТИТА РОЖБИЧКА на мама Mirena80 !!!
   



На 27. 09. се е родило малкото юначе , цееееееели 3850 гр. и носи хубавото име Теодор  Hug Hug Hug

Да е жив и здрав малкият сладурко, да расте щастлив и обичан , да носи много радост и любов на мама и тати !!!

 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44

# 24
  • Мнения: 572
Хайде честито!
Здрави бебче и много да радва майчето си ... а скоро и тя да се включва в симеоновските редици Simple Smile


На мястото на срещата ще съм Wink

# 25
  • Мнения: 22
здравейте мили мамчета.за първи път влизам в този форум защото родих преди месец и ми се иска по-бързичко да сваля излишните килограми.не са много само 5-6кг,но ако мога да сваля повечко ще е страхотно.можете ли да ми кажете как да се свържа с диетолога и да ми предложи някакви варианти за диетка докато кърмя,защото аз не съм много лесна относно яденето.вегетарианка съм,и не ям много неща който влизат в една диета.по лесно ми е да кажа какво ям отколкото тези неща който не.ще съм много щастлива ако ме посъветвате нещо. baby_neutral

# 26
  • Мнения: 572
галичка, в началото на темата има кординати на доктора, можеш да се свържеш с него...
относно кърменето - той ще ти даде да хапваш повечко храна от нас, а относно вегетарианството - вече с него ще се разберете...
но ти каква вегетарианка си? само месо ли не ядеш или и млечни продукти?

# 27
  • Мнения: 22
само месо не хапвам,сиренце,кашкавал яйца ям,но има много от зеленчуците който не ям.ям картофи и ориз предимно.а от това не се слабее определено.ако пиша на скайпа адреса той ще ми отговори ли?

# 28
  • Мнения: 572
пробвай, може и да ти отговори Simple Smile ако не на телефон...
споко и аз не ям много месо ...даже никак и карам на извара, сирене, кашкавал, но риба ям! - има какво да се хапва от протеините
колкото до зеленчуците... изброй какви ядеш, за да видим какво можем ние да ти кажем и после да звъниш на Оги
той също давал картофи и ориз, но не често ...

# 29
  • Мнения: 22
много ще е весело... Joyот зеленчуците ям:домати,краставици,грах,царевица,зеле,моркови.ами то май са само това.относно рибата аз също хапвам на годината ведъж и то пържена.дали ще можете да измислите нещичко и за мен? baby_neutralкак да се оттърва от сланинките по корема,любовните дръжки и от краката.уж не качих много кг когато забременях а сега не мога да се побера в дрехите в който се побирах след първото раждане,много странно.даж си мисля че тазът ми няма да се прибере но пък за моя радост имам две страхотни дечица.

Общи условия

Активация на акаунт