В Дюканския отряд никога не чувствам глад - 127

  • 37 128
  • 958
  •   1
Отговори
# 870
  • София
  • Мнения: 17 405
Бърди на отчет Simple Smile (Кри каза, така че слушам!)

Режимна съм, жива съм, мърдам Simple Smile Започнах да свалям 13-я кг, обаче дойде бесен МЦ, пак с голямо закъснение (вече стана навик) и качих едно, сега го свалих и пак боря 13-тото. Ще се преборя де, не се оплаквам.

От положителната страна - от 15-ти започвам нова работа, от което страшно се вълнувам - всичко е по-хубаво, и работата, и парите и изобщо ... но и малко си ме е бъз, нали помните какво е да започнеш на ново място с нови хора ...
А и тука всички бяха свикнали, че набивам на бюрото по цял ден, там ще почвам да ги свиквам отначало.
Както и да е, това е малък проблем на фона на общото ми щастие от факта Simple Smile

Паралелно си работя и по магазина, трябва да го пуснем тия дни (стис палци!  Peace), а Иво е решил да става всестранно развита личност и запълва всяка моя свободна минутка с развозване по курсове, спортове и нам си още какво.

Та затова не пиша Wink Даже нямам време да ви чета, но като повляза в релси с всички новости, обещавам да съм активна Wink

# 871
  • Мнения: 846
Момичета - за всички, които имат проблем с косопода: шампоан PHITO CIAN (извинявам се ако бъркам в изписването му.). Ползвала съм го след ражданията, а от миналата седмица го ползвам пак, тъй като не знам сезонен ли е или не знам какъв, но май пак ми се появи някакъв косопод. Шампоанът е специално разработен за жени и има ефект още от първото измиване. Попринцип е или в стъклено или в метално шише, а цената му е около двадесет и няколко лева, но определено си струва. Дано съм била полезна на някого.

# 872
  • Мнения: 126
                   Купува се от аптеката
Благодаря Hug

# 873
  • Мнения: 131
Извинявай Туни,но не можах да се стърпя! Blush

Едва ли не ,ако момичето не е от най-сериозните,ти няма да го приемеш.Хайде всички знаем,че си мека душа-недей да бъдеш толкова краен.Пък и тук всеки е съгрешавал поне веднъж!

Така ,че успех  dark pasion!Сигурна съм,че ще се справиш!  bouquet

# 874
  • Мнения: 145
color=deepskyblue]Кри[/color],благодаря,аз мисля да опитам да направя,и аз рецепти намерих,ще споделя коя е добра,поне да съм сигурна какво има вътре,аз и киселото си квася,че тук му слагат какво ли не!
baci,не знам за какво ми благодариш,но моля,пак заповядай!

Кой каза,че не обича извара?А Снежанка обичаш ли?Я пробвай да я разбиеш с малко кисело  мляко в пасатора,и после по познатия ред-краставица(кисела или прясна),чесън,копър,черен пипер....ммммммммАз понеже съм егоист и като ми идват гости сервирам само по дюкански,всички казват,че така Снежанка не са яли!  chef

# 875
  • Варна
  • Мнения: 2 787
И аз пиша в темата за дългата и здрава коса. ПОлзвам маската с АД3Е от 22 септември. Само че аз не съм имала косопад. Мъжът ми имаше, без да е на диета. Сега му е намалял.

Искам да споделяи изненадата си, че тези витамини се срещат в ей това мляко
http://www.prikachi.com/users/dorchester/57H.jpg

За мен е ново - пак Герма, ама пише Freedom, шарките са в кафяво. Мазнините са 0,1%, не пиш за добавени растителни.

# 876
  • Мнения: 126
Вие ме объркахте  #Crazy
сега не знам какво да си взема за косопад newsm78

# 877
  • Мнения: 3 372
Чудя се значи като имам да свалям 10 кг дали да направя 3, 4 или 5 ударни дни newsm78
Иначе днес сутринта 1 кисело мляко /до обяд го мъчих, че не обичам/ с трици Sick
За обяд 2 пилешки пържоли, голички Crazy
И много вода
разбира се и кафе без захар

# 878
  • Мнения: 1 417
Здравейте,Сладурки !
Минавам за обещания отчет.
Танче,нема ме бийш ,добро детИ съм. smile3521 За три дни -2кг. newsm68 newsm68 newsm68 smile3533
Сънче,бягай ,че те гоняи то без да съм ............. hahaha Joy Joy smile3534 smile3533
Деатке,браво ! smile3501Добро детИ си и ти  love001
Дорче,нещо си зациклила на 3кг. smile3506
Кри,Бачи,тия линийки няма ли да мърдат? newsm12 newsm03
Славке,Филюдка, Hug Hug
Диа,добре се завърнала! Hug Hug
Лек ден на всички момичета и на Тунинг!

# 879
  • Мнения: 3 640
Перлеее, браво!  smile3501 smile3501 smile3501 Ударнички сме, ей!  newsm53

Dark Passion, 4 дни стигат, според мен.  Peace

# 880
  • Мнения: 850
      Здравейте прекрасни , най - накрая малко се поосвободих.... newsm51 newsm47 !
За мое щастие и спокоиствие моята лекърка каза че всичко е наред след направената интервенция  и начертахме план за лечение и изследвания и се надяваме , че до нова година ще се оправи положението  newsm17 !!! Направи ми комплимент , че съм отслабнала и ми каза да продължавам и че колкото и "вреден " да изкарват режима , наднорменото тегло е по- вредно !!!  newsm10

      Привет на ВСИЧКИ новички , УСПЕХ И ВОЛЯ И РАЗБИРАСЕ ХАПВАНЕ НА ПЪРЖОЛКИ И РЕУЛТАТА Е НА ЛИЦЕ!!!  newsm47 newsm47
       На ВСИЧКИ с минусчета честито и все така да върви , килогромо - избиването  
smile3501

    Целувки и хубав ден ви желая от сърце   love001 newsm51  love001 hug

# 881
  • Варна
  • Мнения: 2 787
Перлита, а сега НЕ съм във втора поради някои нездравословни причини..  Embarassed ПОне ги държа.

# 882
  • София
  • Мнения: 102
Привет момичета

При мен косопада се засили напоследък но като се има предвид че имах този проблем и преди да започна режима ..... не мога да твърдо да кажа, че този начин на хранене води до косопад
Като добавки пия бирена мая и хапвам ленено семе по 1 супена лъжица на ден .... започнах да правя маската с тривитаминола ....както и домашно направен извлек от корени на коприва втривам .....за сега обаче не мога да кажа че има резултат

ще си пусна хормони да изследвам защото може и от това да ми е проблема  newsm78
абе направо ми светна темето

може би ще пробвам извлека от чемерика /Ахат благодаря/ също както и продуктите на Фито

за Фито
 http://www.phyto-usa.com/hairloss.asp

Ако постигна резултат ще споделя .....

Последна редакция: ср, 08 окт 2008, 14:53 от tanyamanya

# 883
  • София
  • Мнения: 1 001
По повод изварата, аз си слагам малко в сутрешното мляко със трици и подсладител/или степ/, с канела.Правя си и изварен крем - пасирам кис.мляко с извара, подсладител и нес  Crazy   chef
Бърди - успех на новото място и влизай когато можеш, че тъй режима върви по - леко  Hug
Сън Как ги правиш тез работи, бе, душко?!  Heart Eyes Я и аз на уроци при теб  Mr. Green
И аз се зачетох в таз тема за тривитаминола и като гледам може и да прескокна до аптеката /ветеринарната Joy/
Dark Passion Привет ти!Менюто ти е ок, хапвай често по-малко, но хапвай!И нищо не ти пречи да ползваш подправки, така е по-добре.Но без готови миксове, че слагат ... Sick
Лек ви ден!


# 884
  • Мнения: 1 417
Перлита, а сега НЕ съм във втора поради някои нездравословни причини..  Embarassed ПОне ги държа.
Пак съм пропуснала. ooooh! Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт