пак за Лондон

  • 100 989
  • 738
  •   1
Отговори
# 510
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Скоро някой ще пътува ли? Нашият полет е за 22 април и сега с тези отменени полети  Cry
Аз пътувах един ден преди да канселират всички полети. Утре трябваше да летим за БГ, но нейсе- ще пиша пътепис за прибирането после....  Tired

# 511
  • Мнения: 280
Здравейте! Искам да попитам посетилите вече Лондон, кой месец или сезон е най-подходиащ? Кога града е най-красив и пленителен /предполагам, че е такъв/? А тези, които сте посетили повече европейски столици, къде бихте го класирали по това колко ви е впечетлил? Иасно ми е, че всеки град си е уникален сам по себе си, а и са различни като архитектура, но все пак след посещение на ново миасто винаги ни остава едно доминиращо емоционално чувство. Какво е за вас това усещане от Лондон?

# 512
  • София
  • Мнения: 4 752
Скоро някой ще пътува ли? Нашият полет е за 22 април и сега с тези отменени полети  Cry
Аз пътувах един ден преди да канселират всички полети. Утре трябваше да летим за БГ, но нейсе- ще пиша пътепис за прибирането после....  Tired

много неприятно  Hug

Вече се замислям, че дори и в четвъртък да можем да излетим, каква е и гаранцията, че ще можем да се върнем ...  Confused

# 513
  • Мнения: 592
Всичко зависи дали ще продължи този вулкан да изригва, а новините са, че продължава...много ще се радвам да ме опровергае това вулканче!
chanel 5 - естествено, че за турист пролетта и лятото е най-подходящо, за да можеш спокойно да обикаляш, но мен най-ме впечатли, че на нова година под  0 градуса, всичко си беше пак зелено, а хората и младите най-вече изобщо не им дремеше от това. Неграта си бяха по сандали в метрото, бебетата в количките бяха боси - шоу тотално!

# 514
  • Мнения: 119
Aз да се добера дотам пък после връщането не ме притеснява. Тъкмо ще си намеря оправдание да поостана.
Намирам някой хостел за 10-15 паунда на вечер и ще изтърпя някак си  Laughing
Като гледам обаче тая седмица няма да стане  Cry

# 515
  • Мнения: 119
Най-хубаво за мен е лятото  - юни/юли.
Лондон ми е в топ 5 , като не мога да отлича само един защото всички са толкова различни:

Рим , Лондон , Париж, Лисабон , Барселона.


Говорим само за столици и големи градове . Щото иначе Флоренция , Толедо , Брюге...

# 516
  • София
  • Мнения: 4 752
Аз вече нямам надежда, а и ме хвана страх. Много неща прочетох, доста обезпокоителни. Не си струва риска сякаш.

# 517
  • Мнения: 273
Аз си мисля, че ако тръгнат полетите, всичко ще е безопасно. Едва ли ще рискуват, само и само да летят. Както виждате правят се пробни полети, никой не се е юрнал да вози пътници в облака. Въпросът се свежда до времето - да има вятър, и до активността на вулкана, а що се отнася до сигурността - едва ли ще се рискува с това. Ние сме за 25 април и се надявам да летим, ако не - вече проучих опциите за "refund".

# 518
  • Мнения: 119
Разбира се , че няма да рискуват . Дори и съвсем теоретично да не им пука за теб все пак една машина струва десетки милиони и няма компания дето съзнателно да пренбрегне безопасността  Simple Smile.

# 519
  • Мнения: 377
chanel 5, за първи път бях в Лондон и се върнах от там само преди седмица. Сигурна съм, че ще се върна там отново и отново. За мен Лондон никого не е бил дестинация мечта, напротив винаги съм смятала, че има много по-интересни места за посещение. Сега разбрах колко съм била наивна да си мисля така. Лондон за мен е град който трябва да се изживее, да се види и да се усети. Познавам хора които не го харесват, явно или те пленява или не. За Лондон /пак казвам лично аз/ трудно мога да разказвам и да опиша емоцията която преживях, а повярвай ми това го умея.

# 520
  • Sofia
  • Мнения: 603
Шанел 5, не ти препоръчвам зимата - бях в началото на януари - супер студ беше, от доста време насам не е имало такива температури - иначе за мен на първо място е Амстердам, после Лондон, Брюж/Брюге. Не съм ходила обаче намного места, държа да го отбележа.

# 521
  • Мнения: 511
Шанел 5, аз съм ходила през март и през август - може би зависи на какво време съм попаднала, но през март бях с кожено якенце, докато тук беше за палтенце още, а през август очаквах жега, а се наложи да обличам шлифера Laughing Така че провери, ако искаш, провери в Интернет времето в Лондон през отделните месеци, но имай предвид, че си е голяма доза късмет Simple Smile Само да допълня, че през март в Лондон беше толкова зелено и с толкова много цветя, че не можах да повярвам Shocked

# 522
  • Мнения: 273
Здравейте,
вчера тъкмо се зарадвах, че има светлина в тунел и небето взе да се разчиства, и днес пак се чу из новините, че има втори облак, който се носи към Англия. Вече съвсем се отчаях, явно няма да се лети. Има ли някой, на който са връщали парите за билетите, имате ли такъв опит? Аз изчетох всичко в Изи джет, би трябвало да ни върнат парите за билетите.

# 523
  • Мнения: 119
Aз днес ще подам за refund , защото ми пропадна част от пътуването.
Искат да им пратиш и сканирани копия на потвърдителния мейл за резервацията.
Връщането предполагам ще стане след месеци  , защото трябва да обработят десетки хиляди искания.
Най ме е яд за пропадналите планове и като виждам,  , че БГ Ер летят до Мадрид ( за където трябваше да пътуваме) , а Изи отмениха техния полет . Явно нямат машина в София с която да го изпълнят.


Ryanаir са ми връщали пари за отменен полет и отне месец и нещо докато се появят по кредитната карта.

# 524
  • Мнения: 273
Как така да им пратя сканирания мейл? Да принтирам съдържанието и да го сканирам, така ли? Аз получих мейл от ИЗи и там пише, че ако полетът ми е cancelled ще получа мейл с опции. За мен опцията е една - refund. Но дори да не получа мейл, когато срещу твоят полет се появи cancelled така или иначе веднага може да се кликне на refund. Жалко само, че бавят връщането на парите, в Изи пише до 30 дни, ама сега луди ще станат. Явно няма да се лети, аз съвсем се отчаях. Снощи вечерта легнах с мисълта, че ще летим в неделя, но сутринта като се събудих и гледам - НОВ ОБЛАК към Англия и щях да се гръмна. Но какво да се прави, късмет!

Общи условия

Активация на акаунт