пак за Лондон

  • 100 991
  • 738
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 119
Toчно като кликнеш веднага на опцята refund се появява списък с неща които искат за да ти възстановят парите. Едно от тях е сканирано копие на потвърдителния мейл.

# 526
  • Мнения: 273
За всички, които имат отношение по въпроса: ББС : 1158 EasyJet has just announced it is cancelling flights to and from northern Europe, including the UK, until 0100 on Wednesday.

Изи джет отлагат всички полети до 1 часа в сряда. Ние сме в неделя.

# 527
  • Мнения: 273
Здравейте, ето ме тук, след ваканцията в Лондон.
Просто съм очарована. Тъй като преди 2 г. обиколихме основните забележителности като Парламента, Биг Бен, Хайд Парк, Гринич, разни музеи , Оксфорд, Стратфорд, двуетажен автобус и т.н този път програмата ни беше друга:
Ходихме в Хемтън Корд Палас, точно идеално време - всичко цъвтеше, беше приказно; Кралските ботанически градини бяха изумителни, Литъл Венис - приказка, Кемдън Маркет - екзотика, Кенсигтън палас - загадъчен, ходихме на гости на 50 мили от Лондон в Хемпшир, нямам думи. За капак на всичко вечеряхме в Парамаунт клуб на върха на Сентрал Поинт Билдинг на 32 етаж; ходихме на пъб в Чизик, разходихме се из Ричмънт край Темза и за капак - на рок концерт в Шепърдс буш на млада рок група - The Tamper tramp. Още ме болят краката от обикаляне. Лондон е невероятен!!!

# 528
  • Мнения: 119
Да ,  наистина това е невероятен град. За съжаление вулкана ни провали пътуването , но след няколко месеца поемаме наново.

# 529
  • Мнения: 4 784
marish, програмата ви звучи страхотно!
И ние късно снощи се завърнахме. Както винаги и този път си изкарахме чудесно.  Simple Smile

# 530
  • София
  • Мнения: 4 752
Страхотно прекарах и аз  Crazy Лондон е невероятен Simple Smile

Бяхме и в Брайтън, и Оксфорд. Оксфорд е приказен  Heart Eyes Брайтън- купонджийски  chef

# 531
  • Мнения: 119
За хората познаващи Лондон това е доста голяма новина :

Мохамед ал Файед продаде ”Хародс"

http://dnes.dir.bg/news.php?id=6352229#cmts

# 532
  • Пловдив
  • Мнения: 208
Здравейте момичета, искам да питам някой от Вас ползвал ли е гид на български в Лондон и ако да и сте доволни и му имате някакви координати ще ми бъдете много от полза, може и на лични.

# 533
  • София
  • Мнения: 1 457
За хората познаващи Лондон това е доста голяма новина :

Мохамед ал Файед продаде ”Хародс"

http://dnes.dir.bg/news.php?id=6352229#cmts

Ха, изненадах се, интересно дали ще запазят колорита му и ...статуята на Ал Файед в цял ръст Twisted Evil

# 534
  • Мнения: 119
Мда и това :

# 535
  • Пловдив
  • Мнения: 2 517
Включвам се с един малко тъп въпрос - дали и с какво може да се завлачи човек за полет в 6 часа сутринта в неделя от Източен Лондон до Хийтроу newsm78

# 536
  • Мнения: 119
Пробвай тук :

http://journeyplanner.tfl.gov.uk/user/XSLT_SEL_STT_REQUEST?sessi … linePreSel=tfl:25:*&linePreSel=tfl:63:*


Мисля си , че по това време единствената алтернатива е такси или ако ти е скъпо да прекараш нощта на летището.

# 537
  • Пловдив
  • Мнения: 2 517
Благодаря ти, ама май резервирам по-късен полет (разликата в цената почти се покрива от таксито), а няма да ставам посред нощите. Иначе разликата за 3 часа по-късен полет е .... 315лв. Обаче и транспортът в неделя тръгва доста късничко. Та се чудех за някакъв друг организиран вариант летищен превоз дали има.

# 538
  • София
  • Мнения: 1 457
ГТ-то в Лондон в неделя не ти върши работа, тръгва късно за твоя вариант, така че наистина само с такси, аз поне друг не знам и за ранен полет от Гетуик и ние в неделя ползвахме такси Peace

# 539
  • Пловдив
  • Мнения: 2 517
Резервирах хотел на летището. Поне ще съм спокойна, че ще стигна навреме  Grinning
mallkata, благодаря за идеята, не съм пътувала толкова рано и изобщо не се сетих  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт