пак за Лондон

  • 100 998
  • 738
  •   1
Отговори
# 600
  • Smallville
  • Мнения: 994
Ние винаги отсядаме в района Кенсингтън или Фулъм,а сега ще сме в Хамърсмит,не знам дали правилно го произнасям.Трябва да сме близо до стадиона,а съм се уверила,че от там се стига лесно до много места,с не много пътуване.За мен е по-добре да съм на по-централно место,за да не губя часове в придвижване.

# 601
  • Мнения: 119
Кенсингтън е много добра изходна  локация за опознаване на Лондон , но дори и само Кенсингтън и Южен Кенсингтън са доста обширни. Без транспорт в Лондон е невъзможно.
Иначе нощния живот е в Сохо и Камдън.

# 602
  • Мнения: 4 422
Аз имам въпрос,опитвам се да се ориентирам от Лутън до Russell sqare с кое е най-бързо,изгодно и без да вървим много да се придвижим
с джърни пленера ми даде вариант бус-влак с 1 прикачване с транспортдирект.инфо ми даде съвсем друг вариант с повече вървене цена 1 1паунда,а джърнипленера не ми дава цена.Има ли някой наясно?
Най-близката спирка е Russell Sqare  Peace

# 603
  • Мнения: 166
Аз имам въпрос,опитвам се да се ориентирам от Лутън до Russell sqare с кое е най-бързо,изгодно и без да вървим много да се придвижим
с джърни пленера ми даде вариант бус-влак с 1 прикачване с транспортдирект.инфо ми даде съвсем друг вариант с повече вървене цена 1 1паунда,а джърнипленера не ми дава цена.Има ли някой наясно?
Най-близката спирка е Russell Sqare  Peace

From Luton Airport To Marble Arch nr UG - Bus 757. След това от Marble Arch автобус 7 (спирката е на Oxford st.) до Russel Square след 6-7 спирки.

Последна редакция: ср, 08 сеп 2010, 18:56 от delda

# 604
  • Мнения: 4 422
Благодаря, delda !   bouquet
Спирката на Марбъл Арч същата ли е или се местим на друга спирка ?

# 605
  • Мнения: 166
Благодаря, delda !   bouquet
Спирката на Марбъл Арч същата ли е или се местим на друга спирка ?
Различни са спирките. От Лутън спира на "Marble Arch - Park Lane Bus Stop 14A"(потърси я така на гугълмапс и ще я видиш), a спирката на №7 е на Oxford street, но разстоянието е 100-150м. http://www.tfl.gov.uk/tfl/gettingaround/maps/buses/

# 606
  • Мнения: 1 893
Аз мога ли да попитам с кой автобус мога да стигна до Камдън таун(метростанцията)?
Също идвам от Лутън с 757.
А къде се купуват билети за автобус и колко струват?

# 607
# 608
  • Мнения: 166
Сигурно имаш предвид спирката на автобус 7 - на схемата с целия маршрут на автобус 7 се вижда приблизителното местоположение на спирката - близо е до кръстовището.

# 609
  • Мнения: 4 422
оф имах ,ама като дадеш линк излиза сайта..
Вляво едно под друго дава спирките на Оксфорд и закъде се пътува,нямаше 14А имаше 14 и 7 и исках да съм сигурна , че се ориентирам  Thinking

# 610
  • Мнения: 166
Аз мога ли да попитам с кой автобус мога да стигна до Камдън таун(метростанцията)?
Също идвам от Лутън с 757.
А къде се купуват билети за автобус и колко струват?
Само идея - със 757  до Виктория стейшън и после автобус №24. Или със 757 до Бейкър стрийт и после с автобус №274. Билети - купувала съм само карти - от станциите на метрото.

Mimozata, ориентираш се правилно Grinning

# 611
  • Мнения: 1 893
Благодаря delda   bouquet

# 612
  • Мнения: 166
За мен беше удоволствие!  Sunglasses

# 613
  • Мнения: 119
Aз в Лондон пътувам  почти само с метрото. Където и да ходя гледам къде е най-близката спирка и сменям колкото трябва линии.

# 614
  • Мнения: 1 893
И аз предпочитам метрото, винаги избирам апартамент до метроспирка.
Но понеже се налага да сменяме, реших този път да пробвам с автобус, че е без прикачване.
Мога ли да помоля някой да обясни по-подробно за Ойстер кард. В предишна тема някой беше казал, че може да излезе по-скъпо, отколкото с дневни карти.

Общи условия

Активация на акаунт