Тема за мъже

  • 2 961
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
защото след като си се събрал с Любовта на твоя живот не е нужно да правиш нещо специално ...
тя те обича и без да и сваляш звезди или да правиш метани.
Ето тук ви е грешката в мисленето, една жена не прощава липсата на внимание и нежност. И ако получаваш повече от колкото даваш....защо трябва да се чустваш прекаран тогава ?

да съм писъл липса на внимание и нежност?
споменах само "нещо специално" ...

# 16
  • Мнения: 274
Тва с гадното държане си го приказвайте помежду си да се хвалите. Знам си аз точно такива "гадняри" с подобен тип поведение пред хората, на саме в къщи като послушни кученца са. Само въртят опашка , гледат в очите и изплезват езикWink Laughing

Паси, ти колко дълго би търпяла такъв обрусник? Жена ми би го изхвърлила на вторият ден.

# 17
  • Мнения: 830

да съм писъл липса на внимание и нежност?
споменах само "нещо специално" ...
О извинявай,  ама за някои "нищо специално" наистина значи нищо.

А и "посочените начини са успешни" ме наведе на други мисли.

# 18
# 19
  • Мнения: 2 070
повечето нищо не правят.те смятат жената за даденост.и остават неприятно изненадани,като получат призовката за развод.

# 20
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Както вече всичке знаят - държа се гадно. Методът е 100% успешен. И аз незнам защо.

бой, йебан... и гръцка музика! Действа безотказно...
 
И аз така. Хвърлям и по некой лев.

 newsm09 newsm66

# 21
  • Мнения: 4 585
Това е лесно.
Държиш се естествено, ако те хареса такъв, ще те харесва цял живот.
Такива свалки са по-бавни и трудни, с тенденция докато смъртта ни раздели.
Любовта трябва да се раздава по мъничко, по чаена лъжичка на ден.
Четете "Майкъл, братът на Джери" например. Там става въпрос за куче, ама то разлика  голяма няма.
По ми е интересно как се скъсва с гадже, но без сълзи и сополи.

# 22
# 23
  • Мнения: 2 018

Ето такива мъже харесвам  Laughing


А имах една позната, тя си имаше обожател - свястно момче. Но един ден ми каза- знаеш ли, този не е достатъчно лош за мен. Tired Жените сме различни, както и мъжете.

# 24
  • Мнения: 35 968
А имах една позната, тя си имаше обожател - свястно момче. Но един ден ми каза- знаеш ли, този не е достатъчно лош за мен. Tired Жените сме различни, както и мъжете.

в момент на умопомрачение и далечна младост и аз ги ръсех подобни  Crazy

Нищо специално не правя.Обичам и уважавам човека до себе си.
На нея ако не и е достатъчно,сама ще ме накара
да спра да я обичам и ценя  Sunglasses

 smile3501

# 25
  • Мнения: 2 891
А имах една позната, тя си имаше обожател - свястно момче. Но един ден ми каза- знаеш ли, този не е достатъчно лош за мен. Tired Жените сме различни, както и мъжете.

в момент на умопомрачение и далечна младост и аз ги ръсех подобни  Crazy


Moмент на тинейджърско съзряване, след който ставаш безскрупулна  Whistling аз поне така се оправдавах

# 26
  • Мнения: 2 448
Тва с гадното държане си го приказвайте помежду си да се хвалите. Знам си аз точно такива "гадняри" с подобен тип поведение пред хората, на саме в къщи като послушни кученца са. Само въртят опашка , гледат в очите и изплезват езикWink Laughing

Паси, ти колко дълго би търпяла такъв обрусник? Жена ми би го изхвърлила на вторият ден.

Аз не съм казала, че ми се е налагало да търпя такъв дори и ден, но познавам.  Wink
Твоя вариант с париците ми хареса, но....... явно не мога да се пречупя да съм с мъж само заради парите. Хубаво е , ако вървят като бонус с този, когото обичаш, но както се казва всеки с късмета си. Или може би с акъла си, защото няма човек, който ме познава и да не твърди, че търпя и се раздавам твърде много.  Confused

# 27
  • Мнения: 4 678
Държа се гадно понякога, за което съжалявам Peace
Ама не мога да се променя  ooooh!
Понеже съм избухлив,а и тя не пада по-долу,общо взето е купон Peace
Ама така ми е добре.Предпочитам жена с характер ,отколкото овца в кухнята Peace
По-добре  да си говорим на висок тон,отколкото да си мълчим Mr. Green
Иначе е скука,ако се съгласява за всичко  bouquet
Понякога ми липсват караниците когато е на работа Joy
Защото след тях идва секс Mr. Green

Последна редакция: пт, 03 окт 2008, 19:17 от Поци

# 28
  • Мнения: 2 018
А имах една позната, тя си имаше обожател - свястно момче. Но един ден ми каза- знаеш ли, този не е достатъчно лош за мен. Tired Жените сме различни, както и мъжете.

в момент на умопомрачение и далечна младост и аз ги ръсех подобни  Crazy


Moмент на тинейджърско съзряване, след който ставаш безскрупулна  Whistling аз поне така се оправдавах

Говоря за жена 30+. Има жени, които цял живот такива мъже търсят.

# 29
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Предпочитам жена с характер ,отколкото овца в кухнята Peace
По-добре  да си говорим на висок тон,отколкото да си мълчим Mr. Green


 Peace

Общи условия

Активация на акаунт