През НОЕМВРИ при теб ще се явя, но ще поритам още малко засега!

  • 13 129
  • 290
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 34
Петенце, благодаря за отговора.  Hug  bouquet

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 130
 Запис !:mrgreen:
Мери - много съм щаслива, че вече сте добре и си отново сред нас! Стискам палци да се приберете скоро у дома! newsm10
Шопи - честита книжка!  bouquet
Юлия - не се притеснявай за кистата. Ако всичко е ОК ще ти я махнат при самото раждане! И не е вярно, че кистите не болят! А при бременност, когато хормоните са оплескани отвсякъде и всяка болежка се изостря.... това е несериозно твърдение! По принцип уж кисти и мимоми не болят - стой та гледай, аз имах миоматозен възел, който в Бургас не откриха, но болките бяха ужасни, ама всички твърдят, че мимома не боли.... smile3513 smile3516 smile3514 - не боли щото не им се е случвало! Стискай още малко не остана! Hug

# 32
  • Мнения: 827
Я и аз да се запиша.
Мери пожелавам много скоро да си вземеш Алекс в къщи Hug

# 33
  • Мнения: 4
Здравейте. Ето до сега гледах BB4 и се сетих за нашите мъки с моя съпруг 8години  и най накрая се увенчаха с успех сега съм бремена и съм щастлива да се надяваме  и че на Филип и Цвети  ще се сбъдне мечтата. 

# 34
  • Попово
  • Мнения: 687
хей кокетки  4470
как сте?
гледам мама Мери се е появила  Hug дано Алекс набави килцата и скоро си се гушкат заедно всички у дома  Praynig
записвам се най-официално в отбора на сополивите и кихащите  ooooh! изложих се баш на края, много гадно сега смуча прополки и се дрогирам с витко пък да видим... наболяват ме и ушите, че не знам, може да не се размина и аз с оспамокс-а  Sick
айде за сег спокойна нощ от мен  Hug пък по-късно пак ще се включа... евентуално

# 35
  • Мнения: 13
Скъпи мами, в миналата тема се говори за педиатри, та и аз имам въпрос в тази връзка - някой може ли да препоръча добър в София, тъй като досега изобщо не ми се е налагало да се сблъсквам с такъв и нищо не знам - нито за препоръка, нито за избор, пък и не знам кога трябва да се избере.

# 36
  • София
  • Мнения: 587
Мери, много се радвам, че се оправяте!!! Вие сте нашите героични предводители ...  Hug
Шопи - честита книжка - безаварийно и забавно ти желая!!!

Ей - много мило ми стана... Гледах ББ4 и за пореден път се убедих, че все още има щастие и надежда по света!!! Дори и на мен ми се прииска да благодаря на дар Стаменов - а дори не го познавам и на останалите които правят толкова добро...

Хайде приятна вечер на всички!!!

# 37
  • Мнения: 32
qalisis,много благодаря за отговора.Вече мога да дишам спокойно Hug

# 38
  • София
  • Мнения: 210
Ей - много мило ми стана... Гледах ББ4 и за пореден път се убедих, че все още има щастие и надежда по света!!! Дори и на мен ми се прииска да благодаря на дар Стаменов - а дори не го познавам и на останалите които правят толкова добро...


и аз доста се разчувствах. Дано стане от първия път при Филип и Цвети  Praynig

# 39
  • Мнения: 81
Отново мерси за пожеланията на всички  Hug
Пепенкеееее и ти ли бе душа абе тоя грип ще ни измори накрая май  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Аз пак имам въпросче  Mr. Green абе тези четки и гребенчета ...неможе да са за да решиш бебо ,та нали  то  е  почти плешивичко или пак аз нещо съм в грешка  newsm78
Впуснали сме се в покупки с таткото и в всеки магазин някоя компетентна продавачка или мама се ми казват "амииии то това не ти е нужно ,онова не ти е нужно " и аз пак в чуденка  Rolling Eyes Laughing

# 40
# 41
  • Мнения: 297
Лека нощ и хубав уикенд   bouquet
Ще се включа утре по някое време  Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 1 209
Ей - много мило ми стана... Гледах ББ4 и за пореден път се убедих, че все още има щастие и надежда по света!!! Дори и на мен ми се прииска да благодаря на д-р Стаменов - а дори не го познавам и на останалите които правят толкова добро...
newsm10  love001 newsm51
А аз още цивря след предаването, много мило и мъчно ми стана за всички тези български двойки, а те не са никак малко. Нашето семейство също е едно от тези 270 хил. двойки и Господ ни възнагради след 8 години неистова борба, а на 11-тата година след вече почти никакви шансове ни дарява с близнаци  Praynig!!! Hug Hug Hug

Мери Hug  Praynig моля се Алекс съвсем скоро да се гушка между мама и тате...  Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 30

Аз пак имам въпросче  Mr. Green абе тези четки и гребенчета ...неможе да са за да решиш бебо ,та нали  то  е  почти плешивичко или пак аз нещо съм в грешка  newsm78

Софи, нали някои бебчета си имат люспички по главичката след раждането - ето за тях се ползват тези четчици и гребенчета. До колкото знам, маже се главичката с бебешко масло/олио/зехтин или там с каквото... да се омазнят добре, и после се "решат" и падат. Разбира се, не всички дечица имат...
Аз си взех комплектчето на Нук с четка с естествен косъм, но и другите копринените не са лоши. А ако си купиш и бебчето няма люспи, по-късно се ползват за косичката...

Мари, радвам се, че се възстановяваш толкова бързо, пожелавам ти много кураж и ведри мисли, и бързо да си вземете момченцето у дома  Hug

# 44
  • Мнения: 916
И аз де се включа...

Мери, добре завърнала се, радвам се, че писа и се надявам скоро бебо да си навакса килограмите  Hug

Шопи, честита книжка, леко и безаварийно, както се казва  Mr. Green

И аз като Пепена се записвам в отбора на подсмърчащите и кихащите. Явно съм настинала, че нощем се отвивам и не успявам да се завия явно, та се будя от студ. Дано да не е вирус само.

Общи условия

Активация на акаунт