моята темичка

  • 5 340
  • 72
  •   1
Отговори
  • Мнения: 93
занимавам се със спорт и диети от години(няма да споменавам кога ми беше първото ограничение)бях 50 кг за 2 месеца качих 10 кг и станах 60 ooooh! преди нямах нито целулит нито стрии и за 2 месеца всичко си отиде.за да изглеждам добре трябва да ходя на фитнес,само че вече ми омразна.не може ли да съм от онези жени които си ядат и са слаби.омразна ми от лишения.лошото при мен е че влизам във форма,но имам дни в които се натъпквам,изяждам колеми количестава храна,става ми тежко и започвам да се обвинявам.незнам на вас дали ви се е случвало.от 1-2 години се опитвам да стана пак 50 кг,по едно време бях ги докарала до 54,но пак станах 60 и така,свалям,качвам и пак свалям и пак качвам........не може ли да отслабнем ЗАВИНАГИ newsm78 преди можех да седя гладна сега не мога Cry искам мъжете да се заглеждат и по мен,не искам целулит Sad искам това да си е мойта темичка и като имам въпроси тук да пиша,искам помощ smile3518 не мога да вземя решението за моя режим,постоянно се колебая кое да избера newsm78 и много често искам да зарежа всичко

# 1
  • Мнения: 3
Хей Жужу ! Я се стегни и стига си яла ! Стискай зъби 2-3 месеца ( не е чака толкова много ) и ще видиш колко хубаво ще ти е после. Тесни дънки, къси поли. Я не се излагай с това ядене. След 2-3 месеца пака ще хапваш. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 93
еми аз стискам извесно време някаде примерно месец и после една седмица само ядене незнам защо така правя и вече много съм отчаяна Sad

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Започни някоя диета или режим,който най-много ти допада.Свали си килограмите и след това трябва да си задържиш постигнатото...което е доста трудно,но има много диети за поддържане на килограмите.Според мен едва ли има жена,коята яде всичко по много и да не пълнее newsm78

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
То не може като свърши диетата и да ядеш една седмица като  Animal Pig така не става  Naughty

# 5
  • Мнения: 93
така,значи на мен проблема ми е че не мога да си избера диета,незнам коя е най добра,само знам че не искам да е на Дюкан.моля кажете една ефикасна диета,посъветвайте ме някоя и аз ще кажа дали мога да е правя или не

# 6
  • Мнения: 3
Когато искам да свалям килограми минавам само на прясно мляко ! Но само на Верея другите не вършат работа.

# 7
  • Мнения: 93
и до кога на прясно мляко и колко процента мазнини да е млякото.

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Има най-различни...зависи коя на теб ще ти допадне най-много
разделно хранене,страхотната диета,моно доета,режим с кисело мляко...зависи какво обичаш да ядеш Hug

# 9
  • Мнения: 3
До като отслабнеш. Не издребмявай с процентите все пак си само на прясно мляко. Simple Smile Simple Smile Simple Smile. Но само Верея !!!!!!!!!!!!!!!!Никакви други марки.

# 10
  • Мнения: 93
значи това с прясното мляко ми харесва,ама после да не си върна кг.аз преди като исках да отслабна минавах само на плодове но си ги връщах после.
сега ще потърся тази моно диета да е видя и този режим с кисело мляко.най много обичам киселото мляко,а и мога да го ям независимо каде съм

# 11
  • Мнения: 3
Щом обичаш кисело мляко, мини тогава само на кисело мляко. До като отслабнеш.

# 12
  • Мнения: 93
Щом обичаш кисело мляко, мини тогава само на кисело мляко. До като отслабнеш.
точно така,това не бях се сещала.само да ми разясните като съм само на кисело мляко,колко % масленост да е то?и по време на този режим мисля че мога да пия кафе без захар и сода? newsm78

# 13
  • Мнения: 3
Не мисля че е от значение след като си само на кисело мляко.

# 14
  • Мнения: 93
а не мога ли да фи редувам примерно един ден на кисело мляко,един ден на прясно и един ден на плодове и така до като сваля,и дали изобщо ще сваля

# 15
  • BG
  • Мнения: 2 217
JuJu, само ако знаеш как те разбирам ...  ooooh! Да ти кажа за мен единственото разрешение е да ми се свие стомаха. от момента, в който стане това и някак лакомията ми стихва.
Аз лично съм привърженик на "Японската диета" - яде се разнообразно и има резултат и то траен.  Peace

# 16
  • Мнения: 1 424
JuJu_ напълно те разбирам, ама на 100 % Моето положение е съвсем същото за съжаление...
Като дете бях злояда и много слабичка, но като влязох в пубертета някъде на 11-12 години се налях, не знам точно колко кг качих но станах 62-63кг . На 16 години се стегнах и отслабнах до 50кг, изглеждах страхотно, нито много слаба нито пълна, просто супер  Grinning  Реших,че мога да си хапвам нормално и постепено пак си качих до 62-3 кг . Миналата година отслабнах за бала ми и бях 52-53 кг, изглеждах много добре. Хем знаех,че не мога да се отпускам пак бавничко за около 6-7 месеца си върнах килцата и в момента пак съм около 63 кг  Confused
Сега се мъча и лутам как да отслабна отново, гоня 50 кг и след това мисля да мина на разделно хранене за цял живот както се казва. Убедих се, че ако си хапвам както си искам ще съм все около 60 и няколко килца, а за моята височина от 164 см това си е доста.
Стана малко дълго, но си изплаках мъката  Hug   bouquet

# 17
  • Мнения: 93
и аз се въртя все около 60 ooooh! но ще стана 50 Naughty
от утре трябва пак да започна някаква диета,тази японската е хуваба ама на обяд къде да ги ям тези яйца,тя май няма да стане.незнам вече.а това което бях написала тези 3 дни да ги редувам не е ли добре.

# 18
  • Мнения: 93
край,реших.японското чудо ще е.а сега идва въпроса относно движението.трябва ли да тренирам,незнам дали ще намеря време за фитнес Tired но дано сваля и без фитнеса
а като сваля целулита ще ми намалее нали newsm78
от утре е започвам 100 % даже и да умра от глад ще е направя smile3512

# 19
  • Мнения: 1 413
Жу жу, ти на колко години си? Аз се примирих, че не мога да съм вече 54 кг. след като прехвърлих 30 г., стоя си на 60, почти не ям хляб, пържено, газирани напитки и алкохол принципно избягвам, много са калорични. След като не за пръв път правиш диета, значи организмът ти има отговор на такъв режим, най-добре се посъветвай с диетолог. С времето наедряваме, няма как - метаболизмът се забавя. Успех!

# 20
  • Мнения: 3
Само мляко никакви плодове. Не се пазари !

# 21
  • Мнения: 3
За три седмици свалих - 8 кг.

# 22
  • Мнения: 93
За три седмици свалих - 8 кг.
това с прясното мляко нали?и по колко литра мляко си пила горе долу на ден?и през този период спортувала ли си нещо

# 23
  • Мнения: 3
Да с прясно мляко. В началото по 3-4 кутии. Сега 2 кутии. Не че се ограничавам просто ми се сви стомаха. Карам колело в къщи по 30 минути докато гледам телевизия. Аза целулита само масажи !

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Как издържаш само на прясно мляко #Crazy

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Защо не пробваш диетата ориз,пиле,ябълки....много добра ми се вижда,а и има резултати.И не се яде под строго определен час,а когато огладнееш Hug

# 26
  • Мнения: 3
Нали искаш да отслабнеш то без зор няма да стане Simple Smile

# 27
  • Мнения: 93
май ще съм на мляко.аз не мога да разбера не може ли да е друго мляко.защо само верея какво им е на другите млека.ако е обезмаслено няма ли да има ефект.ти си отслабнала,дано и аз да отслабна

# 28
  • Мнения: 3
Вземи си на верея ниско маслено щом искаш. Пробвала съм с други млека нестава. Верея май си е най качественото. С другите млека не те засищата можеш да полудееш от глад направо. Но ти пробвай сама ще се убедиш.

# 29
  • Мнения: 3
А между другото като си много освирепяла от глад си стопли млякото в микровълновата. Колкото чаши искаш. Като е топло още повече засища.

# 30
  • София
  • Мнения: 483
Simple Smile
Какви са тези изморителни диети..
Просто премахни вредните храни-всички знаем кои са, храни се редовно,пий течности и комбинирай правилно манджите Simple Smile Макар и за по-дълго време,ще свалиш бавно,но здравословно тези 10 килца  Peace

# 31
  • Мнения: 3
Че кой има време като сваля килограми Sunglasses. Всеки иска веднага Grinning

# 32
  • Мнения: 93
Че кой има време като сваля килограми Sunglasses. Всеки иска веднага Grinning
да много правилно

# 33
  • Мнения: 226
Жу Жу, ти ме изплаши като ти прочетох първия пост и направо помислих, че отиваш към булимия.
Виж, аз бях отчаяна точно като теб и това е един ужасен омагъосан кръг, от който много трудно се излиза.
Значи аз също имам едно предложение за теб, като преди това ще кажа, че преди два месеца свалих 17 ия си килограм и с това постигнах крайната си цел, от тогава не съм качвала нито един килограм. Но ще ти кажа също, че в никакъв случай не ги свалих тези килограми само за два месеца, за което много се радвам, защото съм сигурна, че досега вече щях да съм си ги върнала.
Доколкото разбирам проблемът ти е в апетита. Избираш си някаква диета и изведнъж не издържаш, казваш си само сега ще си хапна малко, преяждаш и всичко отива на кино. Сриваш се психически. Това нещо ми се е случвало милион пъти. А не ти ли се иска по-скоро да не ти се яде твърде много и както каза да не ти е трудно да поседиш малко гладна. Или да не си на определена диета, а да си както каза от онези момичета, които могат да си ядат колкото и каквото си искат. Разликата между теб и тези момичета е следната: те сядат пред отрупана с всичко любимо маса и започват със страхотен апетит да си хапват от всичко. Точно след 20 мин примерно са абсолютно  сити, а чиниите са им почти пълни, боцнали са от тук от там и не могат повече. Те имат всичко, а сами не искат повече, защото коремчетата им са свити слабички са и нямат повече къде да поберат всичко.
При теб или по-точно при всички нас, които сме на диета е забранено това или онова или почти всичко или сме само на мляко и стигаме до фаза, в която почти почваме да мучим, отпаднали сме, гладни и освирепели, организмът ни е изтощен, защото му липсват супер много витамини, минерали и други важни вещества, хапваме веднъж нормално и хоп веднага качваме.  ooooh! Sick Е не е честно. Ама е най -нормалното.

# 34
  • Мнения: 226
Затова ето и моето предложение.
Не се подлагай на никаква конкретна диета. Това изтощава много организма, претрупва го с едни елементи, а същевременно му липсват други, забавя ти обмяната на веществата и метаболизма. И в момента, в който спреш диетата, качваш неизменно.
След многократно диетуване и изпробване на какво ли не от моя страна, прочетох за една хранителна добавка Carboslim. Това не е реклама. Има тема в този форум и можеш да проследиш целия процес на моето отслабване там. Намалява ти апетита, засилва обмяната и топи мазнини. Важното е през периода докато я пиеш да се храниш със всичко, защото именно в техния сайт е описано вредата от едностранните диети. Тя е допълнително обогатена с витамини и минерали, защото за да отслабваш трябва преди всичко да си набяваш нужните на организма вещества. Аз се спрях на разделно хранене. Според мен това е страхотен режим, защото става въпрос само на комбинация на храните, а иначе можеш и трябва да се храниш разнообразно. Наблегни на плодове, зеленчуци, многоооо вода, пълнозърнести хлябове, студено пресован зехтин. Естесвено е важно да си хапваш и месо, аз предпочитах пилешко и риба. Рибата е много важна. Не прекалявай с протеините, нито с тестените и сладки неща. И като почнеш да сваляш, ще ти дойде и музата за спорт, защото като си по-лек ти е приятно да спортуваш. Мисля, че карбослим ще ти помогне и за целулита, защото той се получава именно от липса на витамини Б, а в карбослим има доста такива.
Изпращам ти и сайта, там има подробна информация за всичко
www.oekopharm-bg.com
Пак казвам, не го рекламирам, а само ти го препоръчвам като помощно средство, с което не твърдя че е магическо. 

# 35
  • Мнения: 1 875
така,значи на мен проблема ми е че не мога да си избера диета,незнам коя е най добра,само знам че не искам да е на Дюкан.моля кажете една ефикасна диета,посъветвайте ме някоя и аз ще кажа дали мога да е правя или не
Имам един въпрос - след като приключиш която и да е диета какво смяташ да правиш?
Нали си наясно, че не си ли смениш хранителните навици ще се въртиш в омагьосан кръг непрекъснато - сега ще свалиш с прясно мляко, следващия път с кисело, после с дявол знае какво и сетне?

Последна редакция: нд, 05 окт 2008, 22:54 от Орелия

# 36
  • Мнения: 4 678
Запис Peace

# 37
  • Мнения: 93
еми аз съм пробвала вси1ко и да не пазя диета и да пазя има един момент в който се натъпквам без да разбера как.малко ще си хапна и то стана много

# 38
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Самоконтрола по време и след диета е най-важен Peace

# 39
  • Мнения: 93
ще се постарая.сега няма да казвам нито каква диета ще почвам или дали аз ще си съставя режим,защото все казвам и все не го спазвам.като мине малко време тогава ще кажа до къде съм стигнала
на мен проблема ми е че нямам изградени навици и ми е направило впечатление че като не ям сладко и хляб и изобщо не се сещам,а ако си позволя малко сладко викам си ей сега само малко ще си хапна и то стане много и се натъпча.затова никакво сладко и никакъв хляб Naughty
изкарвала съм една година без да доближа сладко или хляб,на месец да съм яла по една вафла до такава степен бях го забравила и се чувствах много добре.ще се опитам да издържа на изкушението

# 40
  • Мнения: 93
аз не съм ви споделяла мойта диета но сега ще ви е кажа:
Понеделник,Сряда и Петък само на плодове от един и същ вид,а през другите дни се яде каквото искаш.тази диета имаше голям ефект върху мен.след като свалиш килограмите само в понеделник оставаш на плод за да поддържаш свалените кг
какво мислите за диетата,искам да чуя мнения

# 41
  • Мнения: 2 069
всеки тук ще ти препоръча неговия режим  на хранене  Wink
Ти сама трябва да избереш най-подходящия за теб който не те кара да се чувстваш че си на диета.
На мен това с плодовете не ми допада, ако аз я спазвам със сигурност в дните когато мога да ям ще си наваксам  eat 
Какво ти е менюто през деня ?
ето аз как се храня и с какво:
8ч кафе
9ч закуска - яйца със сирене, кус кус със сирене, палачинка с извара и трици.....
12ч обяд - месо и салата, супа с 1 филия п. хляб
14ч кафе - сок или плод, кис. мляко с плод
16ч супа с 1 филия п. хляб
19ч вечеря месо салата
и задължително 1,5-2л вода
Успех с отслабването   bouquet

 

# 42
  • Мнения: 1 294
Заинтригувах се от диетата на JUJU.
Може би ще я пробвам, но JUJU, би ли споделила повече подробности като например колко кг свали за едиколко си дни?

Няколко пъти пробвам Дюкан. Значи аз принципно според околните нямам нужда от отслабвне, само че идеалното ми тегло според мене си е 55 кг(понеже преди си бях постоянно толкова). Преди известно време стигнах 65, с Дюкан пролетта свалих 4 кг. и то през ударния период. После не продължих, защото заминах за чужбина. Като се върнах обаче с изненада видях, че не само не съм си върнала килата, но и съм отслабнала още 1 кг. И така все съм си на 60кг. Казвам все, защото пробвах още 3 пъти ударен период на Дюкан, но този път нямаше никакъв ефект. Лошото е, че се отвратих от пилешко, а преди много обичах. Риба почти не ям, защото семейството не си пада, яйцата по принцип не ги обичам. И остана киселото мляко.. изобщо нещо не въри този Дюкан. За това и аз си търся нещо ново за сваляне на 5 кг. Пък и не са много, но не знам защо така трудно се получава..


(Кalaka - много сладурско бебе Crazy)

# 43
  • Мнения: 93
значи тази диета е изготвена от диетолог за една моя приятелка и аз реших да е пробвам.аз лично свалих първата седмица 5 кг,а аз толкова исках.когато си на плодове аз си позволявам и кафе без захар,а ако някой много изпита глад вечерта може и кисело мляко.
моята приятелка с тази диета свали 18 кг и тя си ги задържа за разлика от мен,защото е прави постоянно.и след като си свалиш килограмите само понеделник на плодове,а аз това не го пражих и ги качих,а моята приятелка понякога това не го прави и не ги връща,но вече ги е задържала повече от година
лошото на диетата е че единия ден седиш гладен а на другия ядеш.аз като е правих и като ядях на другия ден мога да кажа че бая си наваксвах и пак свалях(но и тренирах много)
ако някой има въпроси да задава.

# 44
  • Мнения: 1 294
Мерси за отговора Peace
Ще я пробвам тази диета непременно. Дано ми подейства.

Сетих се нещо - а ако плодовете се заменят със зеленчуци - примерно домати и краставици?
И забравих да питам от един и същи вид ли трябва да са плодовете (и евентуално зеленчуците ако може)?

# 45
  • Мнения: 93
значи по добре е да са плодове и да са само един вид за деня.плодовете разграждат мазнините(като ябълки аз обикновено ябълки ям) и хубавото е че оправят ходенето до wc-то
за зеленчуци незнам само един път целия ден ядах краставици,но по добре е плодове Peace

# 46
  • Мнения: 1 294
Ок, значи само един вид плодове...  Peace

# 47
  • Мнения: 93
аз искам да попитам МАМА ! като минава само на прясно мляко,след като си свали килограмите които иска как ги поддържа да не ги върне

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Незнам ,защо никой не разбира ,че разумното хранене съчетано със спорт подържа едно здраво и добре изглеждащо тяло.Всеки има моментни депресии или просто се отпуска,но ако имаш изграден режим едно отклонение лесно ще се игнорира без да се окаже пагубно за тялото с малки ограничения(в хранителния режим + повечко движение).Човек не бива да изпада в крайности дори и при корекции в хранителния режим.
Това е мое мнение базирано,на години опит занимания със спорт,хранителни режими и диети.Давам го като съвет ако искайте го приемайте. Peace

И мечтица ,килограмите нямат нищо общо с годините ако човек не допусне сам да ги понатрупа.Верно,че се забавя метаболизма с годините,но това не е причина,а оправдание.И на 20 и на 30 и на 40 може да подържаш едно тегло.Аз след три раждания и 34 години съм на същите килограми на които съм била и преди 10 години.Разбирай го както искаш.

Момичета всичко зависи от желанието ВИ да изглеждате добре. Peace

Извинявам се ако съм нахлула в темичката ти без да съм била полезна. Hug Peace

# 49
  • Мнения: 93
искам да се похваля че от понеделник възобновявам тренировките си във фитнес залата и започвам да се готва за пролетта много сериозно Naughty
след като започвам да тренирам мисля да се захвана с една диетка:страхотна диета за страхотни тела и за месец трябва да съм във форма,дамо да имам успех newsm17

# 50
  • Мнения: 4 678
Тренирай nuts..диета не ти трябва Sly
Яж на често ..но помалко..пий вода..въглехидрати до 18 ч....може и след тренировка...много плодове и зеленчуци..за месо нищо няма да кажа newsm26
Може да вземеш нещо за горене на мазнини goodscale

# 51
  • Мнения: 322
Добър вечер и от мен Hug
Моят режи е следният: 7 Ч ЗАКУСКА:ХЛЯБ/ПЪЛНОЗЪРНЕСТ/-30ГР.С МЛЕЧНИ ПРОДУКТИ ИЛИ СИРЕНЕ 
ЕКСЛУИЗА 10ГР ИЛИ ПАЧЕ КАШКАВАЛ;ПЛОД ПО ИЗБОР

   10Ч ЛЕКА ЗАКУСКА:ПЛОД ПО ИЗБОР и МЛЕЧЕН ПРОДУКТ150-200ГР

   12Ч ПЛОД ПО ИЗБОР ТОВА Е ДЕСЕРТА ОТ ОБЯДА, НО СЕ ИЗТЕГЛЯ 1 Ч ПРЕДИ НЕГО

   13Ч ОБЯД МЕСО/РИБА;ЗЕЛЕНЧУЦИ,ХЛЯБ 30ГР

   16Ч ЛЕКА ЗАКУСКА :ПЛОД ПО ИЗБОР и МЛЕЧНИ ПРОДУКТИ К-ВОТО Е КАТО В 10 Ч

   19Ч ПЛОД ПО ИЗБОР ТОВА Е ДЕСЕРТА ОТ ВЕЧЕРЯТА ПАК СЕ КОНСУМИРА 1 Ч 
ПРЕДИ ВЕЧЕРЯТА

   20Ч ВЕЧЕРЯ:МЕСО/РИБА;ЗЕЛЕНЧУЦИ,КАРТОФИ 100ГР ИЛИ ХЛЯБ 30ГР

   ЗЕЛЕНЧУЦИ ,КОИТО СЕ ЯДАТ В НЕОГРАНИЧЕНО К-ВО:САЛАТА ОТ 
МАРУЛЯ;ЗЕЛЕНА САЛАТА;ЧЕРВЕНА САЛАТА;САЛАТА АЙЗБЕРГ,ПШЕНИЧНИ 
КЪЛНОВЕ;ЦИКОРИЯ;МАГДАНОЗ;КРАСТАВИЦИ;ПЕЧУРКИ;СПАНАК;КОПРИВА И ЛАПАД

   ЗЕЛЕНЧУЦИ ДО 400ГР НА ДЕН ПРЕТЕГЛЕНИ В СУРОВО 
СЪСТОЯНИЕ:АСПЕРЖИ;ПАТЛАДЖАНИ;БРОКУЛИ;БЯЛА ЦЕЛИНА;БЯЛО ЗЕЛЕ;КИТАЙСКО 
ЗЕЛЕ;БРУКСЕЛСКО ЗЕЛЕ;КАРФИОЛ;ЧЕРВЕНОЗ ЕЛЕ/СУРОВО/;ЗЕЛЕНО ЗЕЛЕ;КИСЕЛО 
ЗЕЛЕ;КОПЪР;МАГДАНОЗ;ЗЕЛЕН ФАСУЛ;ЗЕЛЕНИ ЧУШКИ;СОЕВИ КЪЛНОВЕ;РЕПИЧКИ И 
ЦЕЛИНА НА ГЛАВИ

   ЗЕЛЕНЧУЦИ ДО 200ГР НА ДЕН ПРЕТЕГЛЕНИ В СУРОВО СЪСТОЯНИЕ:ЗИМНИ 
МОРКОВИ;АЛАБАШ;ГОРСКИ ГЪБИ;ТИКВИЧКИ;КОРНИШОНИ;ЧЕРВЕНИ ЧУШКИ И ДОМАТИ
По принцип малко го нарушава,м понякога режима,но като кача например 2,3 кила веднага минава на този режим и за 2 дена възтановям това което съм качила. Peace

# 52
  • Мнения: 322
ПЛОДОВЕ 100/120ГР НА ДЕН:1 ЯБЪЛКА;1 ПОРТОКЛА;1/2 ГРЕЙФРУТ;1 СРЕДНА 
ПРАСКОВА;2-3 СЛИВИ;1/2 БАНАН;ЯГОДИ,МАЛИНИ,БОРОВИНКИ,КЪПИНИ;1 КИВИ;2 
КАЙСИИ;1 КРУША;АНАНАС;ДИНЯ;ПЪПЕШ;КЕСТЕНИ ИЛИ ТИКВА 1 ПЪТ СЕДМИЧНО БЕЗ 
ДА СЕ СМЕСВАТ

   ХРАНИ СЪДЪРЖАЩИ СКОРБЯЛА:ОКОЛО 100ГР НА ДЕН ВАРЕНИ И ПРЕТЕГЛЕНИ ВЪВ 
ВАРЕНО 
СЪСТОЯНИЕ:ЖИТО;ОРИЗ;КАРТОФИ;СПАГЕТИ;МАКАРОНИ;ЦАРЕВИЦА;ГРИС;СУШЕНИ 
ЗЕЛЕНЧУЦИ;ГРАХ;НАХУТ;ЛЕЩА;ЗЕЛЕН БОБ И ЗРЯЛ БОБ

   ЗАБРАНЕНИ ПЛОДОВЕ:ФУРМИ,СМОКИНИ,СУШЕНИ СИНИ СЛИВИ

   ВСИЧКИ ВИДОВЕ ПОДПРАВКИ САРАЗРЕШЕНИ БЕЗ ПАКЕТИРАНИТЕ СМЕСИ ОТ ПОДПРАВКИ!!!

   120/150ГР МЕСО БЕЗ МАЗНИНИ(-5% МАЗНИНИ) ПРЕТЕГЛЕНО В СУРОВО 
СЪСТОЯНИЕ:ДИВЕЧЕВО/БЕЗ ПАТИЦА/;ГОВЕЖДО;ТЕЛЕШКО;ПИЛЕКО ИЛИ ПУЕШКО БЯЛО 
МЕСО;ЗАЕШКО;ГЪЛЪБ;ПЪДПЪДЪК;ДРОБ/ГОВЕЖДИ;ПИЛЕШКИ,ТЕЛЕШКИ/;СВИНСКО 
МЕСО;ЩРАУСОВО И КОНСКО МЕСО

   ЧИСТИ ФИЛЕТА(-5% МАЗНИНИ)

   120/150ГР БЯЛА РИБА;РИБА ТОН В СОБСТВЕН 
СОС,ПАСТЪРВА,ХЕК,ОМАР,ЛАНГУСТИ,РАК /БЕЗ СУРИМИ/,КРАСКИ 
СКАРИДИ,СКАРИДИ,СТРИДИ;МИДИ,МИДИ СЕН-ЖЕН

   МЛЕЧНИ:2 ЯЙЦА ИЛИ 1 ЯЙЦЕ+200ГР КИСЕЛО МЛЯКО0,1%;1 ЯЙЦЕ +100ГР 
СИРЕНЕ ЕКСЛУИЗА0,2% ИЛИ 200ГР КИСЕЛО МЯЛКО ИЛИ 200ГР СИРЕНЕ ЕКСЛУИЗА

   МАЗНИНИ:1/8 СИРЕНЕ ИЛИ 10ГР МАСЛО ИЛИ Ч ЛЪЖИЦА

   ВОДА ДА СЕ ПИЕ МИНИМУМ 2 ЛИТРА НА ДЕН,ЧАЙ ,КАФЕ С ПОДСЛАДИТЕЛ АКО ЖЕЛАЕШ
Забравих преди малко да напиша и това и Embarassed

# 53
  • Мнения: 4 678
Защо млечните са с ниска масленост Hug Peace  bouquet

# 54
  • Мнения: 93
за мен диетата е задължителна без нея нестава
мислих си че като си купя бягаща пътечка във къщи ще мога да се поддържам само с нея но няма да стане

# 55
  • Мнения: 1 599
JuJu_  и аз съм на същото мнение без диета не става... но гледай да не е глад. Храни се редовно, но диетично  - например : риба както беше написала в предишна тема (само да не е пържена)  пилешко, телешко на скара, салати (без майонеза и с малко зехтин) , плодове...

# 56
  • някъде
  • Мнения: 979
Поци,кажи кое гори мазнините PraynigОсвен секса.

# 57
  • Мнения: 4 678
Спорт Hug

# 58
  • Мнения: 93
и диета.незнам мойта структура ли е такава но когато пазя диета и се ограничавам от тлъстите храни губя само мазнина а мускула си седи,смисъл че и да ям и да не ям никога не губя мускулна маса.но това според мен е че от толкова години тренировки и най вече че тренирам от 5 годишна и тялото се е научило.идва зима а аз зимата качвам и даже вече съм качила Embarassed и се заемам сериозно и никакви сладки изкушения,няма да се дам на студа Naughty

# 59
  • Мнения: 1 312
аз не съм ви споделяла мойта диета но сега ще ви е кажа:
Понеделник,Сряда и Петък само на плодове от един и същ вид,а през другите дни се яде каквото искаш.тази диета имаше голям ефект върху мен.след като свалиш килограмите само в понеделник оставаш на плод за да поддържаш свалените кг
какво мислите за диетата,искам да чуя мнения

Тази диетка ми допадна ще я пробвам на всяка цена  Hug

# 60
  • Мнения: 93
здравейте,имам едно въпросче към вас.какво мислите за варената тиква.ставали примерно цял ден да караш на тиква.имали много въглехидрати

Последна редакция: пн, 03 ное 2008, 20:08 от JuJu_

# 61
  • Мнения: 4 347
здравей,JuJu!
извинявай,че нахлух в темичката ти,но изчетох всичко и те почувствах много близка-и аз имам същият проблем с килограмите(в момента съм в период,в който започвам да развалям постигнатото,заради ящния момент..)и твоята изповед ме отрезви(дано!).
хареса ми диетата,която си написала,въпреки че на мен ми е много трудно да стоя на плодове,особено на ябълки(на глад-мога,с едно "нещо"-не мога).на мен в отслабването много ми помага да започна с диета,в която можеш да се храниш неограничено(зелева супа,монодиетата с ориз и месо,...),постепенно ми се убива желанието за храна и я намалям без да издевателствам на организма си..
а що се отнася до въпроса ти-мисля ,че може-петър димков има успешна диета,в която единият ден се стои на тиква.
успех в режима!с теб съм!

# 62
  • here, there, everywhere
  • Мнения: 919
Искам да попитам за диетата с плодовете дали има ограничение за количеството плодове през деня?

# 63
  • Мнения: 93
няма ограничение в плодовете.

# 64
  • Мнения: 2 126
Ооо изчетох с голям интерес тази тема.От утре съм на диетата с плодовете,JuJu_ Grinning При мен нещата стоят точно така както ги описваш в първият си пост,с тази разлика,че аз имам да свалям много повече Rolling Eyes
Утре съм на ябълки,ще пиша да се отчитам тук Wink

# 65
  • Мнения: 2 959
...когато пазя диета...губя само мазнина а мускула си седи,смисъл че и да ям и да не ям никога не губя мускулна маса...
ЖуЖу, Ти си щастливка значи. При повечето жени при неправилно хранене/ гладуване/ и без спорт мускулната маса се губи, за сметка на мазнинките. Явно си млада и организма Ти още прощава. Но дори и да си на малко годинки, гледам доста богат диетичен опит си натрупала, минала Си през доста хран. проблеми, преодоляла Си ги, макар и понякога да се появяват симптомите, справяш се с тях. Не бих Ти препоръчала да предприемаш повече диети и ограничителни режими, а просто заложи на правилното и пълноценно хранене и повече спорт/ не разчитай на старите спортни лаври, орг- ма забравя/. Как върви фитнеса, издържа ли на сладките изкушения?
Поци, страхотни сте с девойчето Ти на аватара. Ей, Атлете, тренирай и поддържай добра форма че с тез красиви жени покрай Теб, доста ще трябва да ги пазиш. Как върви идеята за собственият фитнес клуб, реализира ли я?
Клой, поздравления за поддържането на страхотната Си форма след 3- те раждания.
Мечтице, за каква възраст и примирение говориш, точно Ти, където си на прага на 30-те? Примирението не Ти е присъщо, така че бори се за старата фигура, женският метаболизъм наистина се забавя/ но с повече спорт и намалени порции може да се забърза/, но се наблюдава чак след 35, така че имаш доста време, .

# 66
  • Мнения: 93
значи не съм голяма на години.с диети и спорт съм започнала да се занимавам на 14 години,звучи твърде рано,но просто исках да избегна наследственото напълняване.наистина съм минала през много неща,много съм чела,интересувала съм се.през миналата година бях загърбила много неща,но сега мога да кажа че около 6 месеца си изградих други навици на хранене.тези симтоми да се тъпча почти утихнаха и съм много щастлива,но аз мисля че всяка жена ги има тези моменти

# 67
  • Мнения: 2 959
...от около 6 месеца си изградих други навици на хранене.тези симтоми да се тъпча почти утихнаха и съм много щастлива...
ЖуЖу, ето виждаш ли че Ти сама си се взела в ръце, вече от 6месеца, защо тогава пускаш темата с подобен тъжен емотикон?! Продължавай така и занапред, съчетавай правилното хранене със спорт и скоро ще се радваш на резултатите! Продължавай да намираш поводи да бъдеш щастлива!

# 68
жужу а да те  питам - твоята приятелка за колко време ги свали тези 18 кг ?  Rolling Eyes Peace

# 69
  • Мнения: 93
пак ще пиша малко в моята темичка.днес се замислих за нещо.живеем един живот и почти повечето жени се ограничават с храната,спортуват,неядат и така нататък.и си мисля понякога заслужавали си-да се ограничаваш,защо като ти се яде торта и неядеш за да не надебелееш #Cussing outкакво правят повечето жени в името да са слаби и заслужавали си

# 70
  • Мнения: 4 678
 Не си заслужава да се ограничаваш..стига да тренираш Hug Peace

# 71
  • Мнения: 93
мммм незнам от 4 години вече гледам какво слагам в устата си и понякога като се замисля,защо го правя и става много лошо,защото започвам да си мисля само за сладко и само какво да ям.а аз не мисля че като тренираш можеш да ядеш всичко,поне жените.има хора генетично които не дебелеят(като моя приятел) и си ядат всичко и тва е.незнам вече какво да мисля.вече си е зима,вънка е студено и забелязвам че имам бая апетит ooooh!

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 14 093
Има поне 20 теми за диети, режими, отчетни, клюкарски, спамови и чатови. Моля авторката да си избере една от тях и да пише в нея. За съжаление потребителите са много и не може да си позволим всеки да си пуска отделна тема за себе си.

Общи условия

Активация на акаунт