моята темичка

  • 5 332
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • BG
  • Мнения: 2 217
JuJu, само ако знаеш как те разбирам ...  ooooh! Да ти кажа за мен единственото разрешение е да ми се свие стомаха. от момента, в който стане това и някак лакомията ми стихва.
Аз лично съм привърженик на "Японската диета" - яде се разнообразно и има резултат и то траен.  Peace

# 16
  • Мнения: 1 424
JuJu_ напълно те разбирам, ама на 100 % Моето положение е съвсем същото за съжаление...
Като дете бях злояда и много слабичка, но като влязох в пубертета някъде на 11-12 години се налях, не знам точно колко кг качих но станах 62-63кг . На 16 години се стегнах и отслабнах до 50кг, изглеждах страхотно, нито много слаба нито пълна, просто супер  Grinning  Реших,че мога да си хапвам нормално и постепено пак си качих до 62-3 кг . Миналата година отслабнах за бала ми и бях 52-53 кг, изглеждах много добре. Хем знаех,че не мога да се отпускам пак бавничко за около 6-7 месеца си върнах килцата и в момента пак съм около 63 кг  Confused
Сега се мъча и лутам как да отслабна отново, гоня 50 кг и след това мисля да мина на разделно хранене за цял живот както се казва. Убедих се, че ако си хапвам както си искам ще съм все около 60 и няколко килца, а за моята височина от 164 см това си е доста.
Стана малко дълго, но си изплаках мъката  Hug   bouquet

# 17
  • Мнения: 93
и аз се въртя все около 60 ooooh! но ще стана 50 Naughty
от утре трябва пак да започна някаква диета,тази японската е хуваба ама на обяд къде да ги ям тези яйца,тя май няма да стане.незнам вече.а това което бях написала тези 3 дни да ги редувам не е ли добре.

# 18
  • Мнения: 93
край,реших.японското чудо ще е.а сега идва въпроса относно движението.трябва ли да тренирам,незнам дали ще намеря време за фитнес Tired но дано сваля и без фитнеса
а като сваля целулита ще ми намалее нали newsm78
от утре е започвам 100 % даже и да умра от глад ще е направя smile3512

# 19
  • Мнения: 1 413
Жу жу, ти на колко години си? Аз се примирих, че не мога да съм вече 54 кг. след като прехвърлих 30 г., стоя си на 60, почти не ям хляб, пържено, газирани напитки и алкохол принципно избягвам, много са калорични. След като не за пръв път правиш диета, значи организмът ти има отговор на такъв режим, най-добре се посъветвай с диетолог. С времето наедряваме, няма как - метаболизмът се забавя. Успех!

# 20
  • Мнения: 3
Само мляко никакви плодове. Не се пазари !

# 21
  • Мнения: 3
За три седмици свалих - 8 кг.

# 22
  • Мнения: 93
За три седмици свалих - 8 кг.
това с прясното мляко нали?и по колко литра мляко си пила горе долу на ден?и през този период спортувала ли си нещо

# 23
  • Мнения: 3
Да с прясно мляко. В началото по 3-4 кутии. Сега 2 кутии. Не че се ограничавам просто ми се сви стомаха. Карам колело в къщи по 30 минути докато гледам телевизия. Аза целулита само масажи !

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Как издържаш само на прясно мляко #Crazy

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Защо не пробваш диетата ориз,пиле,ябълки....много добра ми се вижда,а и има резултати.И не се яде под строго определен час,а когато огладнееш Hug

# 26
  • Мнения: 3
Нали искаш да отслабнеш то без зор няма да стане Simple Smile

# 27
  • Мнения: 93
май ще съм на мляко.аз не мога да разбера не може ли да е друго мляко.защо само верея какво им е на другите млека.ако е обезмаслено няма ли да има ефект.ти си отслабнала,дано и аз да отслабна

# 28
  • Мнения: 3
Вземи си на верея ниско маслено щом искаш. Пробвала съм с други млека нестава. Верея май си е най качественото. С другите млека не те засищата можеш да полудееш от глад направо. Но ти пробвай сама ще се убедиш.

# 29
  • Мнения: 3
А между другото като си много освирепяла от глад си стопли млякото в микровълновата. Колкото чаши искаш. Като е топло още повече засища.

Общи условия

Активация на акаунт