Успокояват и гушкат, дишат на смени - мама и тате са на породени - 21

  • 13 361
  • 280
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 290
Zlatna-ДОБРЕ ДОШЛА в Отбора !

# 16
  • Мнения: 1 461
Златна добре дошла сред , разкажи ни малко за дечицата    bouquet
Майчето това частна детска градина ли е ?
Радостина какво става сподели с нас  Heart Eyes. Почивай си повечко
Бини явно и трябва малко време да свикне, и мен ме чакат същите вълнения скоро
Били не се притеснявай да споделяш  Hug, дано боледуват по малко тази зима дечицата
Стон при нас нямо опазване винаги след едната се разболява другата  Peace
Иви благодаря за темичката   bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 1 402
Zlatna добре дошла при нас!!!

Връщам се да чета какво сте писали преди мен.

# 18
  • София
  • Мнения: 62 595
Много благодаря за пожеланията. Не ми се говори много за моите болести.

# 19
  • Мнения: 3 089
карчита - не, не е частна. държавна е  Peace
минало е добре. пипа лакокничноказа, че е по-добре на ДГ отколкото на ясла.
торта изграхме заедно. на мен лично ми е грозна - котка някаква разпльоскана върху градинка май. от лагуна е /дето се намира точно под ДГ - уж да ни е най-близко/; 18 парчета стигали за 25 деца и струват 66 лева  ooooh!

# 20
  • Мнения: 3 595
Фили при мен със сигурност е защото Боян рева дълго и денонощно и ни изпили и нервите и силите. Сега не плаче и можем да поспим, да поизчистим , да поиграем, да не говорим, че се заиграват двамата и можем дори да посвършим нещичко или просто да поседнем за половин час.  Mr. Green
Стон, аз не можах да опазя бебето от болестите на каката. Разделях ги в отделни стаи, единия при едното, другия при другото, постоянно проветрявах, никакъв допир между двата лагера и пак се разболяхме всички. Не съм намерила спасение  Tired
Златна добре дошла и на теб  Hug
Радостина дано всичко скоро се оправи със здравето ти  Praynig
Били  ooooh! желая ви серията да свършва вече   bouquet
майче радвам се, че баща ти е по-добре, а за градината съм изумена каква липса на подход има навсякъде  Tired
Бини прекрасно, искрено ви желая и следващите дни да са усмихнати и без плач  Heart Eyes
Сега отивам да си накърмя дребосъчето и да си почина малко, че идва нощта, а зъбите никнат с пълна пара  Whistling

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Хайде и аз да се разпиша в новата тема. Болестите и при нас са актуални. И аз не мога да опазя Габи, въпреки че са на 10км един от друг през по-голямата част от времето. Нали си я прибираме за събота и неделя само. Но в момента тя е с хрема и кашлица, а Преслав след 7 дни Клацид продължава да кашля и да му хърка носа. Много съм притеснена. Rolling Eyes Все си мислех, че поне АБ ще го оправи. Сега ще го водим на УНГ, да видим какво ще каже. Аман от болести. И аз колкото пъти се включа все се оплаквам. Tired
Разгледах снимките, много са сладки дечицата. Аз скоро не съм качвала снимки, не ми се занимава, пък и време нямам.
Ох, отивам да приготвям Преслав за лягане, че много взе да ми лази по нервите. Close

# 22
  • Мнения: 1 461
Кате да не би да е алергична кашлица при Преско , беше споменала че имате алергични реакции разбрахте ли от какво е ?

# 23
  • Мнения: 2 722
Гале, прехвърли кафенцето тука!  Laughing

Слушам и изпълнявам!



Това е за вас, а за мен след малко



# 24
  • София
  • Мнения: 1 402
Мама Галя благодаря за ароматното кафенце, аз тъкмо тръгвам за у-ще, хайде лека нощ от мен

# 25
  • Мнения: 5 391
Добро утро!

ЧРД на venividivince!  bouquet

# 26
  • Мнения: 4 514
Честит Рожден ден, venividivince! Пожелавам ти здраве, щастие и много любов!


Мамо Галя, лека ти нощ, но преди възглавницата ти пожелавам ето това:


Също и за Радостина, да оздравява по-бързо!   bouquet

# 27
  • Мнения: 5 391
Анту, много сте готини на снимката тугедър Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 535
Здравейте!
Честит рожден ден на vinividivince! Много здраве и щастие!    bouquet
Иви, Мама Галя,   bouquet!
Zlatna, добре дошла   bouquet. Децата ти са с нашата разлика  Laughing.
majceto, радвам се, че баща ти е по-добре. Честно казано и аз ще чакам с нетърпение книгата ти  Peace.
Валерия и аз ще те посъветвам да действате и да не го мислиш. Аз изобщо не съжалявам, че се решихме на породени деца  Peace.
Бини, браво на Нати  Hug.
Кате, бързо оздравяване на дечицата ти, както и на всички други болнички  Hug.
Аз също се надявам, че малкият си е изградил имунитет от вирусчетата, които му носеше каката, но ще видиме. Ей го, ходи два дни на ясла и сега е със страхотни сополи. Но, май те се комбинираха и с лошото време, та незнам със сигурност дали са ясленски.

# 29
  • Мнения: 8 229
Лято, аз си знам че ще е така с болестите. Дори няма как да ги разделя. Двамата спят в една стая. Баткото през деня е на ясла, но вече са си заедно. Виктор до 1 г даже и лека настинка не е имал, нищо че и в най-големия студ беше по улиците. Малкият обаче ще си расте с кашлица и сополки.

Общи условия

Активация на акаунт