Какви имуностимулатори да давам?

  • 6 477
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 131
И мен ме интересува темата. Аекс тръгна на ясла и възнамерявам да давам някакъв имуностимулатор. Днес се разминахме с ходенето на педиатър, но утре ще го заведа. Ще настоявам да предпише нещо за укрепване на имунната система.
Иначе- в момента е хремав и давам витамин С, но доколкото знам не се дава продължително време. Гледам също да давам повече плодове. Аз пуснах отделна тема за клеевата тинктура под формата на капки за нос, но четох, че я дават да се пие и като имуностимулатор. Притеснява ме обаче фактът, че е на основата на спирт, така че все още се колебая.

# 16
  • Мнения: 625
Саностол Peace

# 17
  • Мнения: 257
На баткото давам Центрум джуниар и съм много доволна на малкият миналата зима давах Имунобебе но с нищо не ни помогна тези имуностимулатори ми ги изписа лекарката ни
Посъветваи се с лекар преди да даваш каквото и да било

# 18
  • Мнения: 178
В момента с големия правим курс с РЕСПИВАКС-20 дена,след това 10 дена се почива,като се взема ИЗОПРИНОЗИН и така-3 месеца.Мисля,че задължително трябва да се консултираш с педиатъра на децата Hug.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Давам Имунокинд по 3 пъти на ден.От около месец и половина го приема и засега съм доволна.Ще видим. Peace

# 20
  • Мнения: 3 695
Аз нещо не мога да се навия да давам сиропи и т.н. имуностимуланти в шишенца, които са ми съмнителни и не знам какви химии съдържат, а всички са уж на билкова основа и много прехвалени.  Confused Педиатърката предписа AD Liquid for kids, но не съм го купила и не смятам да давам подобно нещо засега. А може и да греша, не съм категорична в мнението си все още.  Peace
Ето ти моята тема по въпроса: Как да подсиля имунитета на детето за яслата?, ако може да ти е от полза.
Успех и здрави дечица!  Peace

# 21
  • Мнения: 559
Аз от година и нещо давам на малката от продуктите на Аквасорс - Зелена Енергия, Коластра и Есенциални мастни киселини. Изключително съм доволна, като се разболее се оправя много бързо, без никакви усложнения и антибиотици или други лекарства. Просто увеличавам дозата от продуктите на Аквасорс и мога да добавя витамин С. Мисля, че всички тези  имуностимулатори действат строго индивидуално при всяко детенце, така че може би трябва първо да се консултираш с лекар, след това да пробваш. Ние друго не сме пробвали, просто от тези съм много доволна. Успех ти желая и здрави дечица   bouquet

# 22
  • Сливен
  • Мнения: 9
Вече за трета година започнах да давам на големият ми син  /6 год./ Респивакс - много съм доволна ,но той е за деца  над 3 години .За по малките се ползва Броховаксом ,но за този препарат не мога нищо кажа .
И все пак тези неща трябва да са предписани от лекар.

# 23
  • Мнения: 32
Аз от година и нещо давам на малката от продуктите на Аквасорс - Зелена Енергия, Коластра и Есенциални мастни киселини. Изключително съм доволна, като се разболее се оправя много бързо, без никакви усложнения и антибиотици или други лекарства. Просто увеличавам дозата от продуктите на Аквасорс и мога да добавя витамин С. Мисля, че всички тези  имуностимулатори действат строго индивидуално при всяко детенце, така че може би трябва първо да се консултираш с лекар, след това да пробваш. Ние друго не сме пробвали, просто от тези съм много доволна. Успех ти желая и здрави дечица   bouquet
PeaceАз давам на дъщеря си зелена енергия и коластра.Започнах някъде около годинката.Определено има резултат!

# 24
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
И аз давам Коластра и Зелена Енергия на Аквасорс- много съм доволна.
Каквото и да избереш, аз лично бих давала само на голямото детенце, другото е много малко още.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Последно сега давам Цитросепт.От него сякаш видях мъничък ефект - пак се разболява много сина ми, но изкарва болестите сравнително по-леко.Иначе съм давала Саностол, Шипко, Есберитокс (Всичко е изписвано от лекар!), но от нищо не видях някакъв ефект.

# 26
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Миналата година давах AD Liquid. Ефект особен нямаше  Rolling Eyes Сега давам Бронховаксом по схема.

# 27
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
И аз давам Коластра и Зелена Енергия на Аквасорс- много съм доволна.

Извинявай,може ли да те попитам откъде се взима тази коластра. newsm78
Напоследък чета все хубави неща за нея.
Благодаря предварително!  bouquet

# 28
  • Мнения: 32
И аз давам Коластра и Зелена Енергия на Аквасорс- много съм доволна.

Извинявай,може ли да те попитам откъде се взима тази коластра. newsm78
Напоследък чета все хубави неща за нея.
Благодаря предварително!  bouquet
Аз си я вземам от дистрибутор до колкото знам я няма така в аптеки или магазини.Трябва да поразпиташ.Аз я вземам от секретарката на хомеотата при кокото ходим.

# 29
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
И аз давам Коластра и Зелена Енергия на Аквасорс- много съм доволна.

Извинявай,може ли да те попитам откъде се взима тази коластра. newsm78
Напоследък чета все хубави неща за нея.
Благодаря предварително!  bouquet


В началото от дистрибутор на Аквасорс. След това станах и аз дистрибутор, за да ми излиза по- евтино. Иначе не се занимавам да продавам и такива разни.

Общи условия

Активация на акаунт