С какво перете замърсените бебешки дрешки?

  • 2 859
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
пера ги с Персил сенситив , горе-долу ги изпира. И аз съм чувала , че някой майчета ползват Вениш , но аз не полозвам Peace

# 16
  • Мнения: 502
aз пера с Тео бебе, но за  някои петна използвам и Вениш.

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Пера с Персил сензитив...горе-долу маха петната.Ако има упорити петна ги накисвам с веро

# 18
  • Мнения: 1 103
С сапун за петна -немски "КАППУС" предварително намазвам ,оставям да подейства ,после търкам и пускам в перелнята .

# 19
  • Мнения: 263
Разбира се , че можеш да използваш белина. После изпираш хубаво и всичко е ОК Peace Нищо няма да му стане на бебчо, изпробвано е Peace

# 20
  • Мнения: 4 434
С тео бебе пера
ако е силно изцапано търкам със дом.сапун първо

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 588
Сапун Тео бебе изпира всичко, особено ако петното е прясно.  Peace
Белина не бих използвала.

# 22
  • Мнения: 4 362
Пера с Персил

# 23
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
Разбира се , че можеш да използваш белина. После изпираш хубаво и всичко е ОК Peace Нищо няма да му стане на бебчо, изпробвано е Peace

Аз така правя с белите дрешки, когато нещо се зацапат - първо в белината, после Тео бебе прах или сапун и готово. При цветните ползвам Вениш и съм доволна! Peace

# 24
  • Мнения: 388
С Тео бебе, а ако има петна натърквам с Вениш, оставям за няколко часа и след това изплаквам на ръка - нищо не остава. Белина никога не ползвам - мирише неприятно, а и трябва много добре да се изплакне.

# 25
  • Мнения: 48
А на каква температура пускате да перете бебешките дрешки?  Thinking Embarassed

# 26
  • Мнения: 2 784
А на каква температура пускате да перете бебешките дрешки?  Thinking Embarassed
Както си пера нашите-60 градуса за бельо и светли дрехи, 40 за цветно. Не съм имала проблеми досега, а ги пера така откакто беше съвсем малка.

# 27
  • Мнения: 48
А на каква температура пускате да перете бебешките дрешки?  Thinking Embarassed
Както си пера нашите-60 градуса за бельо и светли дрехи, 40 за цветно. Не съм имала проблеми досега, а ги пера така откакто беше съвсем малка.
Благодаря   bouquet

# 28
  • София
  • Мнения: 3 524
Здравейте! Имаме няколко дрешки които не могат да се изперат с прах за пране. Мога ли да използвам белина и после пакк да ги изпера или не е желателно newsm78 

ако има упорити петна съм ползвала на вениш един стик за петна, както и аналога на вениш за цветно пране под формата на аче gentile- не е имало проблем за детето или за петното Grinning но белина чиста на която и да е фирма не съм ползвала за неговите или нашите дрехи Peace

иначе Т за пране която нагласям и аз е както е писала Жълтият Ламтурник Peace

# 29
  • Мнения: 4 434
А на каква температура пускате да перете бебешките дрешки?  Thinking Embarassed
Както си пера нашите-60 градуса за бельо и светли дрехи, 40 за цветно. Не съм имала проблеми досега, а ги пера така откакто беше съвсем малка.
И аз на 60 градуса Hug

Общи условия

Активация на акаунт