С какво перете замърсените бебешки дрешки?

  • 2 864
  • 68
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 961
Ползвам Сано, доволна съм.

# 46
Ариел м ензим 5 - маха всичко!!! Даже без накисване, такива упорити петна маха че съм изумена. Белината може да предизвика алергия, а пък и чак такава стерилизация не е нужно. Да не говорим че съсипва дрехите.Тео бебе също е добър но не маха петна, даже и персила не се справя.

# 47
Zdraveite mami sled 3 sedmici shte stavam i az mama i iskam da vi popitam v peralnqta li perete drehite na bebeto.I  kakav prah izpolzvate. Rolling Eyes

# 48
  • Мнения: 1 080
Zdraveite mami sled 3 sedmici shte stavam i az mama i iskam da vi popitam v peralnqta li perete drehite na bebeto.I  kakav prah izpolzvate. Rolling Eyes
Е ти на ръка ли си мисллиш, че се перат толкова много дрешки.
А за праха - прочети тая цялата тема е за различните прахове.

# 49
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Като бебе перях малкия само с прах Тео бебе. Сега е на почти 3 годинки и го пера с Тайд а ако има някое упорито петънце ползвам Вениш или домашен сапун.

# 50
  • Мнения: 1 121
Имам един малко глупав въпрос-Вениш може ли да се ползва за цветни дрешки? Досега не бях ползвала и мисля да си взема newsm78

# 51
  • Разград
  • Мнения: 2 102
С домашен сапун се изпират всички петна. Белина не бих използвала за детски дрехи.

# 52
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Има Вениш за цветно пране и отделно за бяло. После си изпирам дрешката и с прах. Не съм имала до сега проблем с алергий или нещо друго.

# 53
  • Мнения: 89
За петната използвам Вениш и после пера със Сано.  Peace
Белина не ползвам и за нашите дрехи, че ми мирише ужасно, а камо ли за дрехите на бебо.

# 54
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Пера с  Тео бебе и вениш  Peace
Peace

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Някой петна третирам със сапун за пране и после в пералнята със ''Сано''.Вениш няма никакъв ефект при нас,затова и вече не го използвам.

# 56
  • Мнения: 1 674
С нашия прах-персил.За мн упорити петна/мн рядко ми се налага/ или накисвам с веро,или с вениш или с меглио.-каквото имам подръка Wink.Наскоро пробвах  Сано и също съм  доволна.

# 57
  • Мнения: 174
И ние перем само с Тео

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 196
С Тео бебе-и цветно,и бяло,памучно и плюшено на едно,на 60гр.Ако има лекета-засега от естествени нужди Embarassedнакисвам за няколко часа в същия прах и после в пералнята без препарат за петна.Досега всичко си е излязло.

Последна редакция: пн, 13 окт 2008, 12:41 от victorychild

# 59
  • Варна
  • Мнения: 1 096
Аз пера със Сано, но съм купила Персил сензитив, че много прахове станаха в банята. Мислите ли, че мога и бебешките да ги пера с Персила? Диана е на 3 мес. Какво може да стане?

Общи условия

Активация на акаунт