Как се преборих с бялото течение - 2 тема

  • 413 223
  • 750
  •   2
Отговори
# 105
  • Мнения: 130
Момичета, моля ви помагайта. Отидох на преглед с оплакване от упорито бяло течение. След 4 месеца лечение и никакъв напредък - ми откриха хламидия. След 4 антибиотика - я излекувах. Но основния симтом, все още е налице-това неспиращо течение. При един от прегледите док., ми спомена, че е нормално течението да е с консистенция на "тоалетно мляко". Моето е такова и мирише на кисело. Имам изписани над 15 различни рецепти и положението е все същото. Дали наистина е нормално??? Повечето жени с които разговарям твърдят, че нямат никакво течение. Чувствам се ужасно.

# 106
  • Мнения: 1 001
Teffita, да не си хванала гъбички от антибиотика?А какви изследвания са ти правили?

# 107
  • Мнения: 130
Последният път за хламидия (отново) и ХПВ. Под микроскоп видяхме наличие на гъби, но според док. от онези, които си виреят във влагалището. Изписа ми Лактофен (който е спрян от производство) за поддържане на влагалищната среда. Каза ми, че ще ги го нося това течение - без изявен сърбеж и миризма на кисело.
При предни прегледи са ми изписвани множество лекарства, глобули, пяна... а течението е все същото. Дали е патология? Вече 7 месец го лекувам, а сега изведнъж ми казват, че е нормално това течение. Но за мен не е, особено след прекараната хламидия.

Последна редакция: пн, 13 апр 2009, 22:48 от Teffita

# 108
  • Мнения: 11
Здравейте!И аз да се запиша в тази тема.От 10-12 год. имам бяло течение.Лекувала съм го по всякакъв начин-традиционна медицина,хомеопатия,билки.Правила съм най различни изследвания-хламидия,цитонамазка,пълна кръвна картина, урина, хормонална диагностика.Резултатите от изследванията бяха перфектни,показваха,че всичко е ок.Последно един доктор ендокринолог ми каза че всичко ми е наред,но трябва да  приемам висококалорична, лесноусвоима и богата на витамини храна.Не занам това какво общо има с бялото течение,но вече ми писна smile3515

# 109
  • Мнения: 130
eviko и аз не мога да се съглася с това - правят ти хиляди изследвания, лекуват те, експериментират с теб и накрая след като не видят подобрение ти казват - еми то това изглежда във вашия случай е нормално и ще си го носите това течение. Как така? Нали до сега сме го лекували??? И така докато не отидеш при друг специалист - той ти казва, "аууу абсурд, ще го излекуваме Simple Smile", а накрая пак същото - еми то явно няма лечение.

# 110
  • Мнения: 165
Момичета и аз бях стигнала до момента в който бях вдигнала ръще и сама за себе си го бях приела за нормално. Точно като вас минах през какви ли не изследвания какви ли не лекарства и се стигна до извода нищо ти нямаааа. В момента в който забременях всичко свърши Да чукна на дърво де. За първи път в живота си усетих какво е да си БЕЗ бяло течение. В този момент разбрах какъв кеф е човек да е сух повече от 15 мин. (след смяна на ежедн) Ами не мога да си го обясня, може би хормоните или самата бременност или... нямам идея какво, но много искам да си остане така (и силно се съъмнявам де )

# 111
  • Варна
  • Мнения: 261
И аз да се включа тук на мен течението ми се появи след като родих и вече осем месеца е доста обилно  ooooh! смених вече трима лекари, правих изследвания за гъбечки и бактерии които бяха отрицателни и последната докторка каза че то било нормално  Sad Направо вече не знам какво да правя другата седмица съм си записала час при четвърти доктор.

# 112
  • Мнения: 130
Добре, защо се получава такова огромно разминаване в мненията на лекари на базата на наблюдения на един и същ пациент? Защо за едни течението е нормално, а за други е симтом за възпалителен процес. Уморих се да се дерзая дали всичко ми е наред.
fiona03 - би ли описала симптомите си и по-конкретно консистенцията на течението си? (разбира се, ако това не те притеснява). Просто ми е интересно какво течение лекарите определят за нормално.

# 113
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 687
Здравейте и от мене.И аз като вас имах бяло течение от доста години.Но тези дни пих следният антибиотик Canesten.Ето и сайта ще ви дам:
http://www.canesten.co.uk/?gclid=CI69w9Pz8pkCFUIw3godznXLSA
Незнам дали го има в Бг но може да проверите.
сега си купих и интимият гел.Много съм доволна и помага.Вече се чувствам много по добре а и забравих да кажа спрях да ям всякакак вид сладко и газирано и гледам да ям по люта храна и повече грейпфрут.
Успех Simple Smile

# 114
  • Варна
  • Мнения: 261
Teffita  Какво да ти кажа доста е обилно сменям по няколко ежедневни превръзки на ден, освен това е жълтеникаво и с някаква миризма на кисело Лекувах се с полижинакс и бетадин тогава значително намалява обаче това трае само до следващия цикъл после пак същото  Sad

# 115
  • Мнения: 130
fiona03, това, че е с миризма на кисело е хубаво. В смисъл, че като ходя на преглед док. винаги ме пита на какво мирише течението. Каза, че ако е неприятно, наподобяващо риба - лошо. За миризмата на кисело все ми се струва, че е нормално. Иначе бетадина е добър - с йод, против гъби, микроби и възпаления, но цапа. Мисля пак да си взема, поне не е антибиотик. Лошото на Полижинакса е, че се слага прекалено дълго - 12 ваг. глобули ако не се лъжа. Вярвате ли ми, че съм пробвала почти всичко... Sad
fiona03 и са ти казали, че течението е нормално? Защото и на мен така, но някак си не ми се вярва.

# 116
  • Мнения: 1 192
Ако нямате болестотворни микроорганизми течението е нормално.Мирише на кисело,защото млечнокиселите бактерии са нормална влагалищна флора.При гъбична инфекция намалете сладките храни,защото засилват киселинността на влагалището и пречат на развитието на нормалната флора.Антибиотиците убиват и нея,затова не трябва да се прекалява с тях.Течението се влияе и от хормоните.

# 117
  • Варна
  • Мнения: 261
Ще пиша другата седмица какво ми е казал поредният доктор Не мого да се примиря че до преди да родя не съм имала този проблем и всичко си ми е било ОК и сега изведнъж то си било нормално Може пък след раждането някой хормон да ми се е побъркал  Thinking

# 118
  • Мнения: 11
Вчера си разглеждах рецептите,които са ми изписвали,ама то толкова много лекарства,че свят да ти се завие-низорал,флажил,Zmax,ципрофлоксацин,глобули най-различни,кремчета и от нищо не ми е минало.След лечението намаля и после пак си е същото.От низорала бях най-доволна,почти месец бях без течение.Мисля тези дни да си взема едно блистерче низорал.Чух за някакъв комплекс в троянския балкан,там басейна бил с минерална вода и лекувал всички гинекологични проблеми.Надявам се другата седмица да го посетим.

# 119
  • Мнения: 1 192
Да не "Вонеща вода"?http://voneshtavoda.veliko.info/

Общи условия

Активация на акаунт