Как се преборих с бялото течение - 2 тема

  • 413 835
  • 750
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 250
Момичета, ако някой има опит и е излекувал е.коли във влагалището,моля да пише как,защото 3 месеца водя дъщеря ми по лекари и няма отърване от тая гад.Да не говоря че 6 месеца преди това изследванията показваха албиканс, е.колито изкочи сега, албиканса го няма,но за нас проблема е течение,непотдаващо се на никакво лечение,независимо какво отчитат лабораториите и какво пие дъщеря ми за да се излекува. Close

Преди време имах и много ми помогна чая от мечо грозде , опитай Simple Smile

# 121
  • Мнения: 130
И аз преброих всички лекарства, които са ми изписвали - общо 16 различни! А някои се дублират. Но Низорал до сега не съм пила. Сигурно единствено това. Каква е схемата eviko?

# 122
  • Мнения: 11
Низорала ми е изписан-5 дни 2х1 таблетка.Той е  за лечение на инфекции, причинени от гъбички,а на мен винаги са ми казвали:нищо ти няма,нормално е.Ами като нищо ми няма защо ми изписват лекарства и защо от някой намаля течението?

# 123
  • Варна
  • Мнения: 263
Да се отчета за прегледа ми днес при поредния гинеколог  Пуснах изследвания на секрет и излезе трета степен на нещо си ама не резбрех точно на какво  newsm78 Доктора ми изписа вагинални таблетки "Лактажин" и разтворими прахчета за промивка "Тантум роза" и каза ако не ми мине пак да му се обадя да направим посявка което не знам точно какво означава  newsm78

# 124
  • Мнения: 1 192
Явно си правила цитонамазка? първия път(вероятно III група по Папаниколау)...Прахчетата са за дезинфекция...
Лактажинът са капсули ,чиято цел е да възстановят баланса на нормалните микроорганизми във влагалището...Посявката(вземане на секрет за определяне на патогенните микроорганизми във влагалището)=микробиологично изследване...

# 125
  • Мнения: 130
Момичета, искам да ви попитам този "Лактажин" дали може да се ползва като заместител на "Лактофен", който вече не се произвежда. И дали е по-добър от Флоражин-глобули?

Последна редакция: вт, 21 апр 2009, 20:44 от Teffita

# 126
  • Мнения: 250
Момичета, искам да ви попитам този "Лактажин" дали може да се ползва като заместител на "Лактофен", който вече не се произвежда. И дали е по-добър от Флоражин-глобули?

А дали може да се купи без рецепта ?

# 127
  • Варна
  • Мнения: 263
Благодаря ви момичета изслидването което ми взеха беше върху стъкълце не съм сигурна дали беше цитонамазка доктора каза че ще види дали има бактерии и гъбички За лактажина като си го вземах от аптеката аптекарката го записа в някаква тетратка и отбеляза на рецептата затова предполагам че е само по предписание

# 128
  • Мнения: 250
Fiona03, поред мене в било цитонамазка Simple Smile От колко време ползваш Лактажин ? Ако може после да споделиш мнението си. Намерих в нета, че са около 21 лв. , аз ползвам Ентеросан (пробиотици) и съм доволна. Цената му е около 4 лв., но си мисля, че Лактажина ще е по-хубав Simple Smile

# 129
  • Мнения: 1 192
Цитонамазката се изследва от патоанатоми и резултатът излиза за около 5-6дена.Щом докторът ти е гледал стъкълцето на место-това е директна микроскопия(нативен препарат за определяне влагалищното съдържимо,вкл.гъбички и някой бактерии...)но степента незнам какво ще рече...

# 130
  • Мнения: 130
Момичета, искам да ви попитам този "Лактажин" дали може да се ползва като заместител на "Лактофен", който вече не се произвежда. И дали е по-добър от Флоражин-глобули?

А дали може да се купи без рецепта ?

Флоражина би трябвало да може и без рецепта. Все пак това е вид профилактика. Както дават свободно интимния гел и пяната, би следвало и глобулите да дават така.
Колебая се какво да си взема сега - бетадин или флоражин? Таблетки няма да пия, че за последнитя 2 месеца съм изгълтала поне 4-5 флукорика и 2 микомакса.

# 131
  • Варна
  • Мнения: 263
mar4ella, За "Лактажина" още не мога да споделя мнение тъй като доктора ми го изписа във вторник и от тогава го ползвам ще ведим как ще е като свършат всичките глобули

# 132
  • Мнения: 250
mar4ella, За "Лактажина" още не мога да споделя мнение тъй като доктора ми го изписа във вторник и от тогава го ползвам ще ведим как ще е като свършат всичките глобули

Ок, ще чакаме отзиви   bouquet

# 133
Извинете  но аз съм малка и не съм запозната с това а имам или бяло течение или цервикална слуз и един ден госпожата каза че като пораснем това може да попречи за забременяването и аз реших да потърся и намерих този прекрасен сайт и въпроса ми е истина ли е че пречи за забременяване и може ли да ми обясните какви точно са симптоните при бяло течение и какви са симптомите при цервикална слуз?  Embarassed благодаря предварително  Embarassed

# 134
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Извинете  но аз съм малка и не съм запозната с това а имам или бяло течение или цервикална слуз и един ден госпожата каза че като пораснем това може да попречи за забременяването и аз реших да потърся и намерих този прекрасен сайт и въпроса ми е истина ли е че пречи за забременяване и може ли да ми обясните какви точно са симптоните при бяло течение и какви са симптомите при цервикална слуз?  Embarassed благодаря предварително  Embarassed

Разликата е,че цервикалната слуз се появява само около 10тия до 15тия ден от началото на менструацията ти, а бялото течение е постоянно. И да, за съжаление бялото течение, може да доведе до проблеми в бъдеще със забременяването. Лекувай се непременно.Като начало трябва да посетиш гинеколог, да ти вземе пробичка за изследване и да ти назначи лечение. При децата на вашата възраст е трудно, защото не могат да се слагат вагинални таблетки,но има решение при желание на лекаря. Лекарката при която водих дъщеря си, доктор Халачева, намери специални накрайници и две седмици всеки ден тя ходи,за да й слага лекарката лекарството с този накрайник.Даже в събота и неделя идваше заради нас до клиниката,за да не се прекъсва лечението. Това е важно. А накрайника,с който се слагаше лекарството трябва да се мие и изварява всеки ден.

Общи условия

Активация на акаунт