Как се преборих с бялото течение - 2 тема

  • 413 786
  • 750
  •   2
Отговори
# 690
  • Мнения: 20
Той го изписа във връзка с това, че имах прокървяване 1-2 дена миналата седмица в течението и реши, че е инфекция и това било за подходящо..

# 691
  • Мнения: 3 242
Звезден прах, метронидазол(арилин) се предписва и при бактериална вагиноза , което е доста по често срещано от трихономите Wink
Ако вече го е почнала по добре е да не го спира и да си го вземе до край, за да не развие резистентност към него и след това да си пусне микробиология. И до тогава никакъв секс!
Между другото не споменава дали има редовен полов партньор и дали той се лекува?

# 692
  • Мнения: 20
Мне, нямам партньор от повече от 1 месец.
А ако сложа само 1 таблетка, а не 2 както ми беше казано, ще се счита ли за прекъснато лечение  Rolling Eyes  Hug

# 693
  • Мнения: 6 395
Както ти каза Трой, не спирай лечението, защото е вероятно да развиеш резистентност, но моя съвет е след 10 дни горе- долу, задължително искай изследвания на посочените инфекции. Няма как да знае от какво е причинено течението.....пък още по малко кървенето  ooooh!  то със същият успех и кварталният бакалия можеше да ти даде хапче....без да те тества  ooooh!

# 694
  • Мнения: 3 242
Звезден прах, по принцип ако е гъбична инфекция или бактериална вагиноза може да се определи на око, ако специалиста е кадърен Simple Smile И при двете има много специфично течение, което трудно може да се сбърка. Peace

# 695
  • Мнения: 6 395
Е да, но може и да е смесена ....никой не знае, за това са си изследванията, аз лично не бих рискувала на халосно да пия лекарства и то антибиотици  Tired

# 696
  • София
  • Мнения: 2 707
На мен за завършване на лечението ми изписаха Лактажин, обаче ми се появяват малки червени точици по ръцете, краката и гърба. Възможно ли е да е от него? Никъде не намирам описани нежелани реакции.

# 697
  • Мнения: 20
А цитонамазката повлиява ли се по някакъв начин от бялото  течение  newsm78

# 698
  • София
  • Мнения: 2 707
А цитонамазката повлиява ли се по някакъв начин от бялото  течение  newsm78

Предполагам че да, защото моята генеколожка първо ме лекува и после цитонамазка.

# 699
  • Мнения: 6 395
Възпалението, обикновено вдига групата на ПАП=а

# 700
  • Мнения: 3 242
Единственото което може да се отрази на цитонамазката е трихомони и ХПВ! Едни гъбички или бактериална вагиноза няма как да вдигне групата на ПАП Wink

# 701
  • Мнения: 20
Накрая отидох при друг гинеколог, който каза, че всичко е ок, прати да ми изследват секрет, дори ми направи и цитонамазка и съм по-спокойна.
Каза, че е нормално да има вагинален секрет, който преди, след менструация, около овулация е по-силен и играе роля при забременяването.. (тук не разбирам вече). Така, че няма да го лекува

# 702
  • Мнения: 3 242
Пиши когато ти излезе резултата.

# 703
  • Мнения: 20
Ще пиша задължително  Hug , само че цитонамазката ще се забави.. чак след 30-ти трябва да отида за нея Rolling Eyes

# 704
  • Мнения: 3 242
Къде я правиш тази цитонамазка, че чак на 30? Цитонамазката обикновено става на следващия ден.

Общи условия

Активация на акаунт