Малкото врачанче е голямо калпазанче (Враца-21)

  • 18 733
  • 290
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 41
ето пак ви няма, къде се губите бе хора

# 16
  • Мнения: 301
Цитат
ето пак ви няма, къде се губите бе хора
Изграда на покупки  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 0
Използваме хубавото време за разходки 1stroller  1stroller 1stroller 1stroller 1stroller 1stroller 1stroller 1stroller 1stroller

# 18
  • Мнения: 117
Охоо, честита тема и мерси на Весето за нея  bouquet Аз да ви се оплача- от няколко дни Миша така реве преди да заспи, че вчера на обяд и аз с нея се разревах Embarassed Ми тя пищеше (буквално) час и половина и не млъкваше. Ужас ooooh!  Не ми се беше случвало чак така Rolling Eyes Вечерта пак почна да реве след банята и ми дойде идея да я сложим в на одеялото й и да я люлеем с баща й. Тя млъкна и за 3 мин заспа. Сложихме я така в креватчето и така се приспахме. Сега мислим да й вземем някаква люлка, за да можем да я люлеем повече. Сама не мога да я люлея с одеялото Thinking Дайте предложение за люлка. Вие използвате ли? Аз разглеждам тия http://www.toystx.com/shop/index.php?cPath=52_53_54&main_page=index

# 19
  • Мнения: 159
МиШеНцЕ тези, които си харесала са много хубави, но имай впредвид, че когато започне да се върти по- сериозно може да пада от нея. Ние имаме такава, лошото на нея е, че не се сваля облекалката, а цялата се накланя ( тоест трябва да сложиш под дупето някакви одеала, за да може да не е седнала, а полулегнала). Лично на мен ми харесва този вариант поради причините, които ти казах по-горе. Когато търсихме да купим, обаче за съжаление не можахме да намерим такава. Но пък и нашата си ми харесва, още повече, че ще може да се люля няколко години още на нея.

# 20
  • Мнения: 117
Мерси, Бубето  bouquet И аз това се притеснявам- че ще се обърне, защото вече се върти като пумпалче.  Тя от столчето за кола иска да излиза и ако не съм покрай нея ще падне от него. А снощи като я къпахме се хвана за коритото с ръка и се опита да стане Laughing Нема мира Crazy Как са вашите бръмбъзъци, Муци , Петя, Ива, Дими? Ние сме в отбора на малките. Mr. Green  А отбора на големите как е? В това гадно време не можем да излизаме и висим на прозореца ooooh!
Тая люлка която и на теб ти е харесала наистина ми се струва по-удачен вариант. От кой сайт е това? Колко струва? Пак мерси  bouquet

Последна редакция: пт, 10 окт 2008, 08:56 от МиШеНцЕ

# 21
  • Мнения: 2 425
Страхотна е люлката, която Бубето си е харесала. Ако я бях видяла и аз щях да си я взема, но нашата е на Бертони Адбор и няма легнало положение, иначе е сладка.

# 22
  • Мнения: 159
Ето го сайта - http://www.dizainbaby.com, ако имаш път към София пробвай в Илиянци или в някой от големите магазини

Последна редакция: пт, 10 окт 2008, 14:31 от Bubeto*

# 23
  • Мнения: 68
МиШеНцЕ  Ние сме добре.Нашата мома докато пътувахме за София спа,но пък за сметка на това вечерта едва заспахме,сигурно защото й е ново мястото.Иначе,ние изпратихме майка ми за Испания и тя сега пътува в събота сутрин ще стигне.
Ние излизаме на разходки вече по обяд когато е за мен най-приятно времето,а и така няма да ми спи цял ден в количката и вечер да се чудя какво да я правя.
Лек ден на всички.

# 24
  • Мнения: 728
Здравейте на всички, появявам се само за една бърза виртуална почерпка.. Днес става 1 година от както съм се омъжила.

# 25
  • Мнения: 301
Весе почерпката си я бива,а по въпроса за повода :
Пожелавам ви още толкова по сто годинки да сте заедно и да сте по-пламенни,страстни и щастливи.Това от мен
 Hug  Hug  Hug  Hug  Hug

# 26
  • Мнения: 2 425
Честита годишнина Весе



С пожелания за много много много щастливи съвместни години!

Много хубава почерпка

# 27
  • Мнения: 41
честита годишнина и от мене, много радостно мигове ви пожелавам
 Ние сме леко болни кашля и има сополи, днес ходихме при докторката и му изписа сироп и капки за носа, та  се мъчиме с тях

# 28
  • Мнения: 117
Честита годишнина от сватбата. Много щастие и незабравими мигове ви желая. Все повече любов между вас и никога да не си омръзнете  bouquet HugПу сладкишите са си за мен   Mr. Green

Иве, дано Алекс се оправи бързо Hug
Бубе, мерси за линка Hug
Дими, вчера май те видях в Кауфланд с мъжа ти ама ме досрамя да се изтърся при вас Blush

# 29
  • Мнения: 2 425
Весе, сега разказвай как изкарахте  Wink

Общи условия

Активация на акаунт