ДЕКЕМВРИ №89

  • 15 516
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2
ZDRAVEITE KAZVAM SE NINA I SUM MAIKA NA BEBE PLAMENA RODENO NA 18 dekemvri 2007 v 23.15 s teglo 3390gr. i rust 50sm.Terminut mi be6e na 20.12.2007  bouquet

# 286
  • София
  • Мнения: 165
Нинче,  здравей   bouquet

Максунооо, те тва е рая. Направо е божествено  Hug .

# 287
  • Мнения: 280
Приветствам новите мамчета и бебчета в темата ни  Hug весело да ви е тук  Laughing

# 288
  • Мнения: 42
Добре дошли на новите мами  bouquet
Скорпи, извинявай мила, незнам къде съм гледала, да ти е жив и здрав мъжа и много да ви обича и глези  bouquet
Макси, изглеждаш страхотно, децата ти са невероятни и мъжа ти е много готин, виждам, че сте си изкарали прекрасно на това райско местенце, направо ви завиждам благородно Crazy
Лека вечер на всички

# 289
  • Мнения: 543
Здравейте, пак съм изтървала сума ти празници тия дни. Честито, мили бебчета, майчета и татковци!

Макси, искам и аз в Мексикоооооо Simple Smile

Добре дошли на новите мамчета!

Ох, забравих да се изкажа за срещата в МОЛ-а. Много сте убави, бе, майки и бебета, пу-пу-пу. Ама само част от снимките бяха надписани и не можах да разбера кой кой е. Язък.

# 290
  • СОФИЯ
  • Мнения: 157
Макси кака като каза някоя и друга снимка и аз викам на детето ето само 2 мин.и сядаш.А аз като се забих в тия снимки  ooooh!И боба ми изгоря без вода....Ама то красивоооооооо....Много хубаво сте си прекарали.Чак ми се прииска по Коледа да ида и аз с моето семейство там,а не на Видин,с.Гъмзово. Mr. Green
Добре дошли на новите мами!  bouquet
Честит рожден ден на Баба Тонка с малко закъснение!Да е здрава и много щастлива!  bouquet

# 291
  • Мнения: 1 210
Вече имаме ходещи крачета. Верно, че на дълги разстояния го няма, ама вече метър и половина два си ги минава. И като гледам не го е страх да пада. http://picasaweb.google.bg/anayankova/mhRMnH#5261054785401984226

Последна редакция: сб, 25 окт 2008, 14:41 от Anichka

# 292
  • Мнения: 284
Аничка,честити ходещи крачета   bouquet
Много е сладък малкия сладур  Heart Eyes

# 293
  • Мнения: 534
Макси, кака, мъ много сте ми убави Hug, а на Красуна да й хапнеш гъзето от мен с този бански! Flutter Не знам дали някой ти го е казвал newsm78, но Красуната е "откраднала" главата на баща си, а Дидо твоята bowuu Да са ти жива и здрави дечицата и вие все по такива местенца да одите, та и ние да се пообразоваме, та нищо, че е само със снимков материал! Heart Eyes

тема №90!

# 294
  • Бургас
  • Мнения: 675
Скоро не съм писала и чела, щото малко  Mr. Green поработих. Ама, тя мойта работа е такава - месец напън и после - година, две имам с какво да се занимавам. Днес съм много  уморена, но доволна и изпълнена с ентусизиазъм. А, за Стефи - нямам думи, толкова послушна е душицата, за да си върши мама работата. Пу-пу.

Четох ви с удоволствие. Защо никой не споменава какво кисело мляко дава?  Mr. Green Аз още не съм, но ако реша, ще се допитам до вас.  Laughing

Аничка, страхотен е малкият. Много му се радвах като гледах клипчето. Анастасийка проходи много рано и хич не я беше страх да пада, защото го правеше много добре. Виках й "Стоичков", падаше като него. Стефи засега е по-умерена. Grinning

Много празници съм "изпуснала". Затова пожелавам на всички здраве, късмет и дълголетие. И лИбов във всичките си лица. Може с полуголи фенки, може и мъжаги с "опитомени" зверчета, кой каквото му душа иска. smile3503

А, на дечицата - да здрави и засмени. Hug


Макси, радвам се, че сте си изкарали добре, поне така изглежда. А, Криска е невероятно лъчезарна. Както и всички бебоци от срещата у Мола. Октомврийското албумче не съм го гледала, но сигурно всички бебоци много са пораснали.

Привет на новите мами и бебоци. welcome

Общи условия

Активация на акаунт