ДЕКЕМВРИ №89

  • 15 525
  • 294
  •   1
Отговори
# 270
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Добро утро!

Бабче, честит рожден ден! Много здраве, любов и сбъднати мечти!   bigdance2

Добре дошла и на новата мама с малката принцеса!  Hug

Да се отчета от последната консултация, вече сме 8050 гр. и 70 см.

Приятен и слънчев ден от нас!

# 271
  • Мнения: 167
Бабче, честит рожден ден! Много красиви и сбъднати мечти!!



# 272
  • Мнения: 127
Бабче,честит рожден ден!Бади здрава,щастлива и усмихната!Много любов и сбъднати мечти!



 Честито и на вчерашните ни месечинковци и на мъжа на Скорпи,да са живи и здрави!

 Честита 11 месечинка и на Лили на Клер.Хей,къде се изгуби тази жена?!

# 273
  • Мнения: 1 065
Бабче, честит рожден ден! Много любов, здраве, усмивки и мечти ти пожелавам!  Heart Eyes

Сърдечен поздрав и за всички с поводи наскоро  Hug.

# 274
  • Мнения: 469
бабо Тонке, честит рожден ден и от мен!

# 275
  • Sofia
  • Мнения: 408
АБЕ ТОЯ ЖИВ ДА ГО ОЖАЛИШ! СЕДИ И МИСЛИ: КАК ЩЕ СТИГНА НАВРЕМЕ ЗА РОЖДЕНИЕ ДЕН НА БАБЧЕТО!


пожеланията ми вече минаха.... сега чакам тортата!

# 276
  • София
  • Мнения: 165
пожеланията ми вече минаха.... сега чакам тортата!

замириса ми не нешо шоколадено.....

# 277
  • Мнения: 686
Бабче,честит рожден ден!  bouquet

Скорпи,честит ден и на твоя мъж!  bouquet

# 278
  • София
  • Мнения: 210
Добро утро и благодаря  Grinning  Hug

И въпреки че навън е малко мрачно, при това изобилие от красота тук направо ми светна пред очите  Joy
Мислех си да ви пиша дълбокомислено какви равносметъчни мисли ме вълнуват, ама честно ви казвам, че всичко туй много бързичко се трансформира в желания за палавости. Ще си запомня сериозността за друг път, само ще ви споделя, че това беше най-бързо изминалата и най-щастливата година в досегашното ми битуване. Бебето ми расте живо и здраво, килограмите (и циците) ми намаляват, а сърцето ми сякаш с всеки изминал ден става все по-голямо и пълно с любов.   Kissing Heart
Сега понеже сте ми много мили и близки до сърцето ще си преглътна режимните лиги и ще измайсторя една истинска торта.



П.С. СкорпС, да ти е честит и твоя мъж.   bouquet Ти си знаеш какво му пожелавам  Wink

# 279
  • Мнения: 482
Честит рожден ден, Баба Тонка! Здраве и късмет ти пожелавам, много сбъднати мечти и безброй незабравими мигове с децата и любимия!
Поздрави и на всички, които са имали поводи за празник!

# 280
  • Мнения: 219
Бабе, честит рожден ден. Пожелавам ти, все с такива чувства да си в годините напред и да бъдат още по-хубави и по-хубави!

Добре дошла на новата мама - идваш тъкмо на време, скоро и РД-тата на децата ще започнат (леле, тогава темите ни ще са от цветни по-цветни Simple Smile)

СкорпитУ, честито на патерици и на твоя мъж!

Честито и на всички останали, които са имали повод тези дни   bouquet

# 281
  • Мнения: 14
Благодарим на всички за топлото посрещане , а на рожденичката да и пожелаем само щастливи мигове и здраве за да им се наслаждава .МЪЖ БАБЧЕ НЯМА ДА ТИ ПРАЩАМ , ЧЕ ТАКА КАТО ГЛЕДАМ  ЗА ДНЕС ЩЕ ТИ  СТАНАТ МНОГО , а и аз взех много честичко да отварям страницата покрай тях , от капещи лиги ще разваля компа Laughing(а мъжу ще ревнува)

# 282
Здравейте на всички майки на сладките декемврийски бебоци! Аз съм Милена от Благоевград и имам прекрасна дъщеря на име Мериам. Много ще се радвам да общувам с всички вас. Hug Wink

# 283
  • София
  • Мнения: 165
Миленче, добре дошли при нас   bouquet .

# 284
  • Мнения: 337
Хелоуууу дружина!
Ние се прибрахме от почивката .Всичко беше страОтно .Искам да благодаря и нацелувам всички вас , които се сетиха и поздравиха сина ми за рождения му ден , и за прекрасните букетчета и готини мацки .Шантале, благодаря , че помисли и за мама  Wink, че само на букетчета не се кара Mr. Green

Поздрави за всички празнували

Стенлито да е жив и здрав и много да си слуша арната си женица Heart Eyes

На бабуша и пожелавам весело изкарване и да е жива и здрава и мнооооого щастие.

Сега се оттеглям да полегна , че го закъсах яко с кръста , а по-късна ще намина пак

Добре доша и на Краси   bouquet

Ето накоя друга снимка който има желание да погледа http://www.snimka.bg/album.php?album_id=300188

Общи условия

Активация на акаунт