Писмо на щастието

  • 2 437
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 187
Не им ообръщам внимание, сигурно за това щастието ми не е пълно  Crazy.

# 16
  • Мнения: 25 634
Откакто в пети клас преписах дванадесет пъти едно такова писмо (на ръка!), повече не могат да ме хванат.  Joy


Вярно казват хората, че луд умора няма!  Mr. Green
Аз съм такъв мързел, че и писмата-пирамида с 5-те лева не можаха да ме помамят.
Стигат ми болните амбиции на майка ми, която ме караше през ваканциите да преписвам купища страници от книги, за да оправя краснописа си. Ами не го оправих, пък!  Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 1 447
Откакто в пети клас преписах дванадесет пъти едно такова писмо (на ръка!), повече не могат да ме хванат.  Joy

И аз като ученичка съм получавала такива и голямо преписване падна,но от тогава не съм получавала такъв тип писма.
Ако случайно някой се обърка да ми пусне в кутията не мисля даже и да го отварям,директно в коша.

# 18
  • София
  • Мнения: 23 097
Дразня се, когато приятелки ми пращат подобни простотии! Не ти чета, за мен това си е чиста инфантилност и загуба на време  Peace

# 19
  • Мнения: 41
  Естествено,че такива писъмца са пълни щуротии и не трябва да им се вързваме. като ученичка съм получавала подобни и най- наивно вярвах- леле, колко суеверна съм била....

# 20
  • Мнения: 329
По-модерният вариант на тези  верижни писма е по скайпа.  Tired Или евентуално малко по-демоде - по e-maila.
Не ги чета.

# 21
  • Мнения: 4 651
Сещам се веднага за оня лаф: "Боже, Боже, колко мъка има по тоя свят Боже - каза Моканина и продължи да скубе бялата лястовица....." Следва описаната вече процедура с коша.

# 22
  • Мнения: 4 784
По-модерният вариант на тези  верижни писма е по скайпа.  Tired Или евентуално малко по-демоде - по e-maila.
Не ги чета.
Peace
Дразня се даже като ги получавам. Трия ги на секундата!

# 23
  • Мнения: 48
Получавала съм такова писмо, придружено от една "гъба", която трябваше да държа в чай и всеки четвъртък раждаше. Трябваше да разпространя гъбата три пъти, заедно с преписаното писмо, след това да я изсуша и щяла да ми носи късмет ...
 ooooh!
И донесе ли ти нещо?

# 24
  • Мнения: 799
Получавала съм такова писмо, придружено от една "гъба", която трябваше да държа в чай и всеки четвъртък раждаше. Трябваше да разпространя гъбата три пъти, заедно с преписаното писмо, след това да я изсуша и щяла да ми носи късмет ...
 ooooh!
И донесе ли ти нещо?
Гъбична инфекция  Mr. Green

# 25
  • София
  • Мнения: 203
Най - много ме дразни това, че се води писмо на ЩАСТИЕТО, ДОБРОТО, а изведнъж се оказва, че ако не направиш това и това, ще ти се случат егати катаклизмите - затова - направо в коша - вярваща съм, а това изключва да съм суеверна.

# 26
  • Мнения: 2 388
Сега трия директно. Като ученичка ги пишех под индиго и вечер  пусках по пощите.

# 27
  • Мнения: 12 666
Гледам, че и комшиите са постъпили по същия начин. Кошчето е пълно с тези писма. Ами сега - ако нещастия налегнат входа. Засега се сещам само за Топлофикация, но не сме в Онзи списък.

# 28
  • Мнения: 1 081
Директно в коша !  Peace

# 29
  • Мнения: 2 388
Мадам Х , не съм ги пуснала аз. Честно. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт