препоръчайте ми имуностимулант за малко дете

  • 21 981
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 197
Еми тя имунната система до 3 години не е развита така че и да даваш и да не даваш аз не виждам какъв ефект ще получиш.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Ако детето не ходи на ясла и аз не виждам защо трябва да се тъпче с химикали. Давай повече пресни плодове и зеленчуци, прясно  изцедени сокове и качествена храна. Това е достатъчно.

# 17
Аз използвам Имунал Форте вече втора година
 

# 18
Аз давам на малкия американските желирани мечета Yummi Bears по препоръка на педито...без глутен и без алергени и без изкуствени съставки...взема ги без проблем те са като желирани бонбони, много приятни

# 19
  • Мнения: 91
по принцип не давам имуностимуланти но нашата лекарка ни препоръча Герисан но го пием когато не яде добре и заради зъбките понеже имунната и система явно доста отслабва и на всяко зъбче сме болни а пък и вадим по няколко наведнъж Мисля че не би могло да навреди сиропчето е от растителен произход

# 20
  • Мнения: 153
Много е малък,за да всички тея ехинацеи,есберитокс и тн.Мойта втора дъщеря беше бебе като и се появиха сополи и на своя глава и взех течна афа на Аква сорс,понеже давам и на голямата и съм много доволна.След това прибавих  и коластра независимо и че я кърмех! и така 2 години изкара в яслаат без да се разболее!А е и с диагноза астма с алергичен компонент и би следвало да е много болнава, а то точно обратното.Тя е една от малкото,която присъства всеки ден!Но цяля зима пият заедно със сесрта си зелена енергия и коластра!И не само тях де при нужда включвам антиоксиданта за алергията и бифидус и ацедофилус против летни вируси!

# 21
  • Мнения: 6 390
чета си по темата  Peace

# 22
някой пробвал ли е сребърна вода и клеева тинктура
аз лично съм доволна
те се дават като имуностимулатори а и също лекуват

хомеопатични саhttp://www.arcol.hit.bg/ вийте сами

# 23
  • Мнения: 7 201
Аз давам Ехинацея Форте по 15 капки дневно
Peace И аз.Мисля,че става за по-малко дете.

# 24
  • Мнения: 4 434
Давах Саностол.

# 25
  • Мнения: 2 587
ако не боледувате прекалено често по добре не тъпчи детето с излишни химии

 Peace

Аз давах какво ли не и боледуванията й не намаляват,нито минават по-леко.Затова и спирам всичко. Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт