Кое умалително ползвате?

  • 32 555
  • 298
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 404
Бебо, Беб, Буба, Буби... такива неща, ако му кажа по име се стряска, че ще му секарам за нещо...

# 16
  • Мнения: 1 062
Муцка   Joy
От 11 години се наричаме така, понякога ми се струва, че това ми е името. Неговото също.

# 17
  • Мнения: 39
бебо, бебонко, бебко, бебон..и слънчице по някога, лигльо и лапе   Joy

# 18
  • София
  • Мнения: 604
по име, или разновидности на бебе

# 19
  • Мнения: 71
Тъй като сме в процес на учене на българския, все още си караме на Еng  Mr. Green
Aз: babes или bebo, той: babes, precious, beautiful, ..... aaa...и аз от скоро Мr. Bamboo.... ама само не ме питайте защо  hahaha

# 20
  • Мнения: 257
Бонко, Бони или Бонче - и двамата така се обръщаме взаимно един към друг / съкратено от бонбон/ Heart Eyes

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
По име си казваме. Нервите ме хващат, когато слушам хората да се милосват и бебосват и подобни, не се сърдете, но ми е неестествено Веднъж казах на мъжа ми "Коте" и той ме попита защо се заяждам сега с него  ooooh!

# 22
  • Сливен
  • Мнения: 197
   Мило,пиле или Васкунче от Васил

# 23
  • Мнения: 384
И аз съм си лигличка 4470. Обръщенията към мъжа ми: Мацко, Муцо, Мацо, Котьо, Писо, Бубо.
Обръщенията към бебо: Дундурко, Дундачко, Дунди, Шишо-пишо, Бебонски.

# 24
  • Мнения: 78
По име си казваме. Нервите ме хващат, когато слушам хората да се милосват и бебосват и подобни, не се сърдете, но ми е неестествено Веднъж казах на мъжа ми "Коте" и той ме попита защо се заяждам сега с него  ooooh!
newsm62 и аз така даже се чудя защо влязох,
но все пак има и забавни обръщения.

# 25
  • Мнения: 4 784
Най-често се обръщаме един към друг с "Любов" и често аз към него с "Мило".

# 26
  • Мнения: 22 436
Обръщаме се по име един към друг.
Много ме дразнят обръщения от сорта на мило, скъпи, да не говорим за разни зайче, байче, мечо, пухчо, писане и т.н.
А някой като каже "моичкият" и чак ми се доповръща.

# 27
  • Мнения: 2 197
Ние всички сме Миши. Тръгна от умалителното на дъщеря ми и сега вече и взаимно така се наричаме. Преди тя да се роди си викахме по име.

# 28
  • В събота
  • Мнения: 201
Най-често се милосваме, понякога и по име, но откакто се роди бебуната той ми вика мамо, пък аз на него тате.

# 29
  • Мнения: 2 448
"Пиле"  е единственото обръщение, което използваме и двамата от самото начало на връзката си. Не бих могла да кажа друго, вече съм се сляла с това обръщение , както и би ми било странно той да ме нарече по друг начин. По име се обръщам към него само, когато съм му ядосана.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт