Мъжът ми се държи студено...

  • 17 387
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
От това ,което си написала, ira7202 ,мисля,че има друга.Не ми е приятно да го кажа,но всичко води натам...Отношението му,безразличието, отдръпването от теб,липсата на секс...И то друга ,на която държи...чувства се виновен ,че правите секс,все едно й изневерява с теб...
Но от друга страна явно обича детето ви и не иска да се раздели с него...И затова му е трудно да вземе решение.Не знам дали е възможно да запазите семейството си,но ако това искаш,трябва да го попиташ за истината и ...каквото стане.Не знам как издържаш така.

Защо мисля,че има друга?Защото и моя мъж работи за себе си,което значи малко или никакви почивни дни,много умора,много проблеми,но все така е мил и грижовен съпруг и баща.
И всичко,което описваш в твоя случай,ме навежда на тази мисъл.

# 16
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
отваряй си очите за известно време.

# 17
  • Мнения: 5
Интересно ми е мнението на Labrador?-явно е мъж, каква е неговата гледна точка. Моля - ще ми бъде интересно...

# 18
  • Мнения: 4 784
отваряй си очите за известно време.
Peace
И на мен работата ми мирише на трети човек...

# 19
Е как да си ги отваря очите, той като се крие - какво да се унижава да му рови из нещата ли - аз не съм го правила и поне за това не съжалявам. Да си потъпче съвсем и собственото достойнство ли?

# 20
  • Мнения: 22 433
Абе чета, чета и на тези мъже явно нещо започва да им хлопа дъската в един момент.
Когато работят за някого - малко им парите, скапани от работа, все някой им крив - не обръщат внимание на жените и децата си.
Когато започнат да работят за себе си - същата работа.
Е явно угодия няма.

Не знам ти как си търпяла това положение 3години, аз лично не бих го изтърпяла и 1седмица, максимум месец. Аз ще искам да го целуна или прегърна, той ще ми се дърпа. Като е така да си хваща пътя и да си заминава.
Това за спането на другият край на леглото пък съвсем, и секс 1път на два месеца.
Нямаш друг избор освен да го принудиш да разговаряте. Да се уточните дали той ще продължава така, защо се държи по този начин и каква е причината. Ако има любовница - или приключва с нея, или заминава при нея. Ако пък толкова му тежи работата, да си наеме човек или ти да му помагаш.
Ако няма никакви намерения за промяна се разделяте и толкова.
Какво означава ама той много обичал детето, детето трябва да живее с мама и татко. То това дете да не е сляпо, само след 1-2години ще започне да му прави впечатление всичко това. Аз не съм привърженик, че двама души трябва да остават заедно заради детето.

Сори за дългият пост.

# 21
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Интересно ми е мнението на Labrador?-явно е мъж, каква е неговата гледна точка. Моля - ще ми бъде интересно...

очуждаването може да е свързано и различни други проблеми, без да има намесена друга жена.
разговор без да е опрял ножа до кокала няма да има съществено значение.
може просто твоето поведение да го задушава, знам ли...
затова ти казвам, отваряй си очите, ако трябва го проверявай за да разбереш да ли има 3-ти човек.
да му пишеш писма и едва ли не да го молиш да си говорите е действие на поражанец, мъжете не обичат такива, затова дигна глава бъди усмихната и леко дистанцирана, пък белким той се усети.

п.с. наистина си позакъсняла

# 22
  • София
  • Мнения: 397
 Той май иска раздяла, но съжителства заради детето.  Предложи му дискретен отворен брак и продължавайте да съжителствате.

# 23
  • Мнения: 5
Благодаря....
Проблемът ми е в самата мен - много съм търпелива, много всеотдайна, изпълнителна....Ще си тегля цял живот от характера си.
Виждам и на работа - нищо не знаещи колеги, се докарват че са супер...
Благодаря, че в същност ми давате кураж за по сериозен и окончателен разговор, пък...утрото е по-мъдро от вечерта.
Но (да си призная) - страхувам се, за да не сгреша.

# 24
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 668
Labrador e прав... въпреки, че 3 години... малко множко ми се струват...
ira7202, изненадвай го отвреме-наврем на работното му място без предупреждение, и виж каква ще е реакцията му.
Не мисля, че да направиш всичко възможно да разбереш
дали те правят на маймуна, е потъпкване на достойнството.
Подобно отношение може да смачка една жена, която обича все още мъжа си...
Съжалявам, че ти се случва.

  Предложи му дискретен отворен брак и продължавайте да съжителствате.

И с какво ще я направи по-щастлива този дискретен отворен брак?
Дискретен пред кой?
Пред собственото й сърце ли?

# 25
  • Мнения: 596
Той явно си е намерил друга там, където работи всеки ден,може да е негова подчинена( щом си има собствен бизнес) или да работи и тя в близост до неговото работно място,ако имаш възможност посети го някой ден на работа и постой при него(зависи и с какво се занимава),може да разбереш някои неща. Peace Дано не съм права,но мисля,че е точно така.

LemonDesi  малко преди мен е написала и тя за раб. място.

# 26
  • София
  • Мнения: 397


И с какво ще я направи по-щастлива този дискретен отворен брак?
Дискретен пред кой?
Пред собственото й сърце ли?
С това, че няма да се налага да разделя бащата от детето, но и "така не се издържа" ще отпадне. Нали това й е дилемата.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 25 242
А, да и като му каже "хайде скъпи, отивай се е..и на воля, няма да ти преча" дилемата ще отпадне тъй ли? Нали точно това я тревожи - отчуждаването на фона на факта, че още го обича. Кво ще се подобри, ако му предложи отворен брак - изведнъж пак ще са си много близки, тъй ли? И ще спре да и пука?

# 28
  • София
  • Мнения: 397
 Така или иначе няма да са си близки вече, при положение, че той не я иска. Да, ще спре да й пука за него, ако почне да й пука за някой друг.

# 29
  • София
  • Мнения: 397

Така че просто незная какво да правя - не е хубаво да остана сама, детето трябва да расте в семейство с мама и татко, но и така не се издържа.
Моля за съвет.
Между другото, ето това е дилемата!

Общи условия

Активация на акаунт