Мъжът ми се държи студено...

  • 17 392
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 212
Принципно това, че се държи хладно и дистанцирано от теб не е проблем, защото такова трябва да е държанието на един уважаващ себе си мъж към жена му. Старите и мъдри хора още от едно време са казали :
"Жена се целува 3 пъти - един път на сватбата, един път когато роди мъжко дете и един път за последно сбогом, когато Господ я прибере при себе си"
В противен случай, ако мъжът почне много да глези жена си тя със сигурност ще му се качи на главата.
Щом не те бие, не пие, не си пръска парите по курви, обича детето ви не виждам никакъв проблем.
А това че не правите секс е най-малкия проблем. Мъже наоколо колкото искаш.
И още една мъдра мисъл. Старите хора казват: "Търсете спокойствие и сигурност в къщи, а любов - навън"

# 31
  • Мнения: 1 208
Ние сме заедно от 2 години и усещам вече разлика - мъжете са такива повечето-като му омръзне нещо го захвърля без да мисли за човека,който го обича.Но като го загуби разбира,че е сгрешил.
 А за отговора на Борис мога само да кажа - ето така жените си намират любовници-жената е родена нежна- на нея й трябва нежност и ласки за да се чувства и държи като жена.И ако мъжа ми ми каже,че ще ме целуне 3 пъти в живота си разбира се че няма вече да ми е съпруг.

# 32
  • Мнения: 7
Рядко се включвам , в темите повече чета, но бих те посъветвала на много сериозен разговор не може така да живееш, молеща за внимание и отношение.  Разбирайки веднъж завинаги какво се случва ще можеш да вземеш някакво решение за живота си. Желая ти успех. Sunglasses

# 33
  • Мнения: 156
Борисе, хубави анкети пускаш, но май не го разбираш много живота. Мъжът не обича ли жената, не я ли носи на ръце, няма да му върви нито  вкъщи , нито отвън. Жената тича ли по мъжа - ето така става, както го описва ira7202. Извинявай, ама едно е разум и приличие, друго е хладност и студенина.

# 34
  • София
  • Мнения: 397
Борисе, хубави анкети пускаш, но май не го разбираш много живота. Мъжът не обича ли жената, не я ли носи на ръце, няма да му върви нито  вкъщи , нито отвън. Жената тича ли по мъжа - ето така става, както го описва ira7202. Извинявай, ама едно е разум и приличие, друго е хладност и студенина.
Не, май ти не го разбираш Борис. Grinning

# 35
  • Мнения: 156
Интересно какво мнение имал Борис за жените, а пък все е в този сайт. Joy

# 36
  • Варна
  • Мнения: 25 242

Така че просто незная какво да правя - не е хубаво да остана сама, детето трябва да расте в семейство с мама и татко, но и така не се издържа.
Моля за съвет.
Между другото, ето това е дилемата!

То ясно, че е това, ама решението не е да му даде картбланш да и кръшка! Това би било решението, ако не и пука за него, а не и се разваля семейството. То тогава и дилема не би имало.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 3 953
очуждаването може да е свързано и различни други проблеми, без да има намесена друга жена.
разговор без да е опрял ножа до кокала няма да има съществено значение.
може просто твоето поведение да го задушава, знам ли...
затова ти казвам, отваряй си очите, ако трябва го проверявай за да разбереш да ли има 3-ти човек.
да му пишеш писма и едва ли не да го молиш да си говорите е действие на поражанец, мъжете не обичат такива, затова дигна глава бъди усмихната и леко дистанцирана, пък белким той се усети.
п.с. наистина си позакъсняла
Peace
Ще добавя, само ако можеш и имаш желание накай го да те ревнува, пък може и да не му е съвсем безразлично.

# 38
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Цитат
Пък нали трябва да си вярваме, нали сме големи, разумни хора.

Хич и не разчитай на това. Whistling

Ситуацията ми е до болка позната и мога да се закълна на 99,99 % че причината е друга жена. нито веднъж не съм се излъгала, за съжаление. Mr. Green
Това с другите причини за отчуждаването са само теория, градски легенди.
На практика винаги е - Шерше ла фам.

Последна редакция: чт, 09 окт 2008, 19:15 от Джемма

# 39
  • София
  • Мнения: 397


То ясно, че е това, ама решението не е да му даде картбланш да и кръшка! Това би било решението, ако не и пука за него, а не и се разваля семейството. То тогава и дилема не би имало.
Аз пък никъде не прочетох да пише, че го обича. Дори му е предложила да се разделят.

# 40
  • Мнения: 1 208
Само факта ,че жената е писала тук и се притесняма говори ,че го обича-аз ако не обичах нямаше да ме интересува дали се държи студено или не.А му е предложила да се разделят за да види дали той това иска - поне аз това разбрах

# 41
  • Мнения: 2 448
Ние сме заедно от 2 години и усещам вече разлика - мъжете са такива повечето-като му омръзне нещо го захвърля без да мисли за човека,който го обича.Но като го загуби разбира,че е сгрешил.
 

Най обичам такива обобщения.  Laughing Това, че ти на втората година усещаш разликата ли ти даде повод да мислиш така за повечето мъже?  newsm78 Ние на втората година още се гледахме влюбено в очите, за захвърляне да не говорим.
Пък за късното разбиране що за човек сме изгубили, и на жените е присъщо не само на мъжката част.

# 42
  • Мнения: 194
Не бих търпяла подобно безразличие, дори и заради децата.

Може би съм егоист.

# 43
  • Мнения: 1 208
Ние сме заедно от 2 години и усещам вече разлика - мъжете са такива повечето-като му омръзне нещо го захвърля без да мисли за човека,който го обича.Но като го загуби разбира,че е сгрешил.
 

Най обичам такива обобщения.  Laughing Това, че ти на втората година усещаш разликата ли ти даде повод да мислиш така за повечето мъже?  newsm78 Ние на втората година още се гледахме влюбено в очите, за захвърляне да не говорим.
Пък за късното разбиране що за човек сме изгубили, и на жените е присъщо не само на мъжката част.

а на теб кой ти е казал,че сме се захвърлили-разбира се че се обичаме-разлика има но не сме на боклука.а това за безразличиета е присъщо повече на мъжете отколкото на нас

# 44
  • София
  • Мнения: 1 352
Е как да си ги отваря очите, той като се крие - какво да се унижава да му рови из нещата ли - аз не съм го правила и поне за това не съжалявам. Да си потъпче съвсем и собственото достойнство ли?
Разсъждавах точно като теб. Как ще ровя? Как ще го дебна и следя? Та това е под достоинството ми. Дрън-дрън!
Сега си бия главата що не се разрових на време, ами все чаках нещата да се разминат от само себе си.
Щях да съм си спестила доста болка и нямаше да съм загубила толкова ценно време от живота си.

Общи условия

Активация на акаунт