Забременях( : Преборих се със ............

  • 2 996
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 956
Би ли споделила каква диета ти препоръча доктора, ако ще мислиш, че ще спамим тук , може и на лични ..

# 16
  • София
  • Мнения: 2 508
Защо да спамим? Диетата е много проста: не ядеш сладки неща, прости захари, мед, шоколад, картофи, хляб, ориз, всичко, което съдържа въглехидрати. Внимаваш с плодовете (по-малко грозде, по-малко банани). Не ядеш мазни неща и използваш само зехтин. Общо взето диета за диабетици. Не е никак трудно. Аз обикновено се водя по етикетите и по този сайт:

http://spidersport.com/calories.php

Гледам да не ям повече от 35-40 грама въглехидрати в рамките на 2 часа. Не се получава винаги, но... Laughing Ако успееш да смъкнеш въглехидратите на 100 гр. на ден, ще е супер.

Успех!  bouquet

Ааа, И МНОГО ХОДЕНЕ! ХОДЕТЕ ПЕША ВИНАГИ, КОГАТО МОЖЕТЕ! Много добре влияе на инсулиновата чувствителност.

# 17
  • Мнения: 844
Eндометриоза (нелекувана) и ЛУФ синдром плюс не особено добра спермограма на мъжа ми. Явно водещия проблем е бил ЛУФ синдрома защото забременях след първи опит ИКСИ, за което благодаря но екипа на доктор Стаменов, който ме накара да повярвам ,че това е възможно.
как нелекувана? Аз съм от отбора "боря се..." точно с ендометриозата!

# 18
  • София
  • Мнения: 1 103
как нелекувана? Аз съм от отбора "боря се..." точно с ендометриозата!
[/quote]

Ами ей така имам някакви образувания и на двата яйчника от по 2-3 см и всички специалисти, които са ме гледали предполагат че са ендометриозни. Така и не се подложих на операция, а направих директно инвитро. Явно не ендометриозата е била решаваща за незабременяването,а ЛУФ синдрома, който върви с нея, поне аз така си го обяснявам. Пък и съм чела публикации, че не е доказана напълно връзката между ендометриоза и стерилитет, стига да няма значителни увреждания на тръби и яйчници.

Пожелавам успех и на теб!

# 19
  • Мнения: 844
как нелекувана? Аз съм от отбора "боря се..." точно с ендометриозата!

Ами ей така имам някакви образувания и на двата яйчника от по 2-3 см и всички специалисти, които са ме гледали предполагат че са ендометриозни. Така и не се подложих на операция, а направих директно инвитро. Явно не ендометриозата е била решаваща за незабременяването,а ЛУФ синдрома, който върви с нея, поне аз така си го обяснявам. Пък и съм чела публикации, че не е доказана напълно връзката между ендометриоза и стерилитет, стига да няма значителни увреждания на тръби и яйчници.

Пожелавам успех и на теб!
[/quote]
Благодаря ти! Радвам се че нещата са се стекли така при теб!

Общи условия

Активация на акаунт