Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 33
Здравейте и от нас във вече пълен състав.
Прибрахме си бебчо, голям сладур е , но има ужасни колики и какъв глас вади само........
Вчера направихме и първата разходка, сега го чакам да се събуди и пак ще го изведа.

Не съч чела нищо, затова честито на всички родили, да са им живи и здрави бебчетата.
На тръгналите да раждат успех, всичко да мине гладко.

# 16
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Такааа, качих две снимчици на нашето легло Simple Smile Нарочно съм сложила единия обиколник отдолу, защото искам да виждам бебка, когато съм си на моето легло, а така скрих и дупката Simple Smile

Недялка, забелязваш ли, че съм си ги и надписала снимките и този път не те карам теб?  Laughing

Внимание, докато пишехте, в темата бе публикуван нов отговор.

Добре завърнала се Майче  Hug

# 17
  • Мнения: 817
Здравейте, момичета!

Аз от вчера имам болки, които май постепено стават по-болезнени, ама ги търпя и не знам дали да им обръщам внимание. Но пък като заспах и през нощта не съм ги усещала. Сега като станах реших да ги засека и за момента за на интервал 5 мин., 7 мин., 7 мин., та си мисля, че бебка може и днес да излезе.

Стискам палци и на Параходка! Всичко да мине бързо и безпроблемно!
Айде аз ще хапна една филийка и отивам да се къпя, пък ако продължат болките ще се обадя на доки.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 33
Моя пикльо май се събуди, отивам да го кърмя.
Или пък е фалшива тревога?
Момичета вече с бебета, успявате ли да поспите?
Аз от три дни имам към два-три часа.

# 19
  • Мнения: 44
Майче ,мъжете са по-трудни  от малки ...

Сев , хайде  дано да е днес събитието , стискам ти палци  да мине леко и бързо  Hug

# 20
  • Мнения: 269
Успех на раждащите!Всичко да мине леко и по вода!

Софко,шаша не ми е от доки,още не сме го водили Виктор на първа консултация.Притеснява ме това,че понякога след кърмене сладко си заспива,а понякога заспива на гърдата и като го сложа в леглото започва да зее все едно не е ял.И тогава го дохранвам.Не искам да го свиквам на АМ,но явно не му достига кърмата.Дано с времето да се увеличи.

Мая,снощи съм спала около 5 часа.От 3 до 5ч изобщо не сме спали.А още няма и колики дори.Не знам като почнат какъв кошмар ще е.Но гледам и през деня да си наваксвам.Мамито е тук и използвам момента да си отпочивам.

# 21
  • Мнения: 42
Добро утро! Кой искаше да ражда в неделя? hahaha Аз днес съм много щастлива, защото ставам щъркел на щъркел newsm44!!!!!
Днес е 6.40ч. Пуканка е родила със секцио по спешност малкия Даниел, след като са и изтекли водите през ноща! Малкия беборан е дълъг 48см. и тежи 2800г.! Да са живи и здрави и много да се радват един на друг!!!!!!! Имате всички целувки от Пуки!

 smile3525 newsm44 newsm68 txtloves Two Hearts newsm30 smile3504 newsm32

Последна редакция: нд, 12 окт 2008, 12:31 от shikimiki

# 22
  • Мнения: 42
Олеееееееее тоя щъркел се оказа гигант hahaha!
Ама си заслужава беееееееееееееееее Joy

# 23
  • Мнения: 697
Здравейте момичета. Къде са всички? Да видим кой ще ни изненада днес Wink
maja аз спя от 1.30 до 7 и после си доспивам от 8 до 10. Ако се случи да плаче през ноща лягам да спя следобяд.

# 24
  • Мнения: 697
ЧЕСТИТО НА ПУКАНКА   bouquet  ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ МАЛКИЯ ДАНИЕЛ И МНОГО ДА Я РАДВА!!!

# 25
  • Bulgaria
  • Мнения: 42
Честито на Пуканка!  Heart Eyes Да и  е жив и здрав малкия Даниел и много, много късмет и щастие й желая. И бързо да се възстановява след секциото. Ама супер започва неделния ден, а? Още колко ли бебчета ще си имаме днес.

# 26
  • Мнения: 252
Извинете за намесата, ама това отдавна го чакам Grinning

Да е честито новото попълнение в семейството на Пуканка! Да расте здраво, будно и щастливо дете!
Знаех си, че нама да устиска.

# 27
  • Мнения: 20
Момичета помагайте  Hug
Aleksandra_85 ме помоли да Ви питам, по колко грама кърма трябва да приема бебето на всяко ядене  Thinking Миглена е вече на две седмици

Благодаря Ви предварително от нейно име   bouquet

# 28
  • Мнения: 132
Честито на ПукиАз вече съм 100 % сигурна че тапата ми падна ама част или цялата нз.
Искам да питам майките които са им изтичали водите
Ако изтичат водите на порции няма как да ги сбъркаш нали?

# 29
  • София
  • Мнения: 1
Да са живи и здрави слънчицата на Адина, Елиса, galinag, t1dt, Майлили, Енигма, Мимозиня, Суитхарт и Пуканка!!!    bouquet  bouquet  bouquet Да растат здрави, умни и щастливи деца, обградени с много обич!!!  Hug Hug Hug

Параход, Северинка, Гери стискам ви палци, ако малките сладурковци са решили днес да излизат, ВСИЧКО ДА МИНЕ ПО ВОДА!!!! fingerscrossed fingerscrossed  fingerscrossed  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт