Хорааа, какво става ??? Няма ли да има най-накрая общофорумска среща ???

  • 11 855
  • 243
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 013
Ако е около Коледа, имплантирам нокти,
коса и цици и идвам. Да сте подготвени.

И аз тъй. Драсни на лични, ако ще идваш, да дойдем под ръчица Party

# 106
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
С вас съм, стига дечурлята да са здрави.

# 107
  • Мнения: 2 768
Ама давайте да решаваме малко по-бързо, че около Коледа самолетните билети са доста трудни за късно букване.

# 108
  • Мнения: 918
Етич, само заради теб ще дойда, страшна купонджйика Laughing

# 109
  • Мнения: 2 768
звезд  Grinning, както се казва, за мен ще е малък празник! а за вас още по-малък  Mr. Green

# 110
  • Мнения: 2 891
Това според мен може да стане с допълнителна уговорка с управителя на заведението.
Ъ?Защо пък с управителя?

Аз имах предвид както е по дискотеките - поръчваш си нещо и като ти го донесат си го плащаш.

Бомбе, аз така правих на срещата в "Кмета". Взех си кана вино от бара и обикалях масите като цветарка  Grinning

# 111
  • Мнения: 0
А аз имам едно питане:Тези срещи само за старите форумски кадри ли са или всеки новопристигнал с добро желание може да участва.

# 112
  • Мнения: 4 371
Естествено, че е за всички! Ако имаше условия, щеше да ги пише.

# 113
  • Мнения: 5 393
Това според мен може да стане с допълнителна уговорка с управителя на заведението.
Ъ?Защо пък с управителя?

Аз имах предвид както е по дискотеките - поръчваш си нещо и като ти го донесат си го плащаш.

Имам предвид, че ако по принцип нямат такава практика в заведението, можем допълнително да го изискаме като услуга един вид, за да не стават обърквания после с плащането.

# 114
  • Мнения: 4 195
А аз имам едно питане:Тези срещи само за старите форумски кадри ли са или всеки новопристигнал с добро желание може да участва.
потребителите от мъжки пол са на особена почит ако не забелязваш Wink

# 115
  • Мнения: 166
потребителите от мъжки пол са на особена почит ако не забелязваш Wink
Как да забелязва, като Борис само преди дни орева публично, че Татти не му се усмихвал. Crazy Всъщност в пространството се носи въпрос Е ли Борис мъж, виж това го забравих.
Предложението "поръчка-плащане" е добро. Не изключва и възможността за предварителен куверт. С парите от него могат да се заредят някакви маси, а оттам нататък - по другата формула. Кувертът е наложителен, за да се знае поне приблизително броят на присъстващите. Мен лично не ме бърка да "спонсорирам" някое и друго присъстващо съфорумче, дето не си е платило куверт. Мисля, че почти никой не го бърка.

# 116
  • Мнения: 0
Дуци,мерси за инфото.Чут Чут Embarassed
С вас съм,решавайте къде и кога.За съжаление все повече се доказва ,че сте по-практичната половинка на човечеството.Заради това,а и от малко кавалерски подбуди ще оставим организацията в нежните ви ръце WinkА иначе си мисля,че кувертите са удачен вариант,поне като форма на ангажираност към мероприятието.

# 117
  • София
  • Мнения: 2 530
Аз да попитам- ще се костюмираме ли  Flutter?

# 118
  • Мнения: 2 401
Ако е ДА, и аз идвам. Така ще се маскирам, че и най-големите си "фенки" ще разнежа.

# 119
  • Мнения: 2 614
С датата 13 - от раз уцелихте нашето Коледно парти!!! Naughty Не така, моля, имае гласуване - какво му е на 20-ти  Mr. Green
Ами то по традиция си е карнавал Коледното парти, но кажете, ако искате, можеда се маскираме като себе си  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт