Отговори
# 60
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Бившата ми свекърва идва през 1 седмица, когато неможе да дойде се обажда да го чуе.
Когато идва, остават в къщи ако лошо времето, ако хубаво - излизат на кратка разходка. Почти всеки път муноси подарък.
Нямам претенции и по-рядко да идва, все ми тая. Но тя си го обича и той нея, така че всичко е ОК.
Преди когато живеех със сина й беше доста по обсебваща, обаждаше се почти всеки ден или почти винаги идваше да го види след работа. Сега се съобразява с новото ми семейство.

# 61
  • Мнения: 12 674
Е, хубаво, разбрахме. Свекърва ти не идва често да се порадва на детиту. Ми може да си има ангажименти. Кокошките трябва да се нахранят, козите да се издоят. А ти колко често ходиш да я виждаш?

# 62
  • Мнения: 2 498
Моята живее на 3 мин. пеша от нашия блок, но от 2 години не е стъпвала.....ако случайно ни засече по улицата на 5-6 мес. веднъж -само така вижда децата....

# 63
  • Мнения: 4 187
Когато живеехме в различни части на града, веднъж седмично. Сега сме в един вход, вижда я всеки ден.

# 64
  • София
  • Мнения: 377
Всеки ден, защото я гледа. Но тези дни тръгва на ясла и вероятно ще се виждат мах 1-2 седмично. 

# 65
  • Мнения: 317
Моята живее на 15 минути пеша. Не сме се карали никога за нищо. Идва на 1-2 месеца по веднъж и престоява най-много час. Много се дразнех от факта, че не й дреме за детето, но напоследък май осъзнах, че така е доста по-добре за мен.

# 66
Радвайте се,че не идват често.
Моята като дойде не дава на малкия нито да яде,нито да спи,само го разнася и само ''бабе,бабе''.
Милата,вживяла се е в ролята на негова майка и страшно много ме дразни.

# 67
  • Мнения: 804
Включвам се като свекърва. Не знам дали твоята е в същото положение. Виждам прелестната си внучка поне веднъж седмично (понякога по-често когато децата идват у нас). Бих искала да я виждам всеки ден, но се притеснявам, че ще стана досадна. Не е зле понякога да показвате, че нямате нищо против свекървището да идва.

# 68
Свекърва ми идва винаги,когато има възможност.Това означава 3-4 пъти седмично.А през останалото време се обажда по телефона и говори с часове.За тях  е първо внуче,носи името на свекъра и оценяват това,че съм ги уважила.Но даже и да идваше рядко пак не бих се разсърдила-достатъчно показват любовта си към детето ми.Аз съм на мнение,че никой не ми е длъжен-ако иска ще дойде.Ако не иска-те губят.

# 69
  • Мнения: 3 453
Ами веднъж след изписването.Това и беше, повече не и се полага Naughty

# 70
  • Мнения: X
Моята още не сме я ощастливили с унука, ама като дойде тоз момент, мисля да ползвам направо хронометър за посещенията й.

# 71
Идва когато я поканя. Опитва се да се самопокани като казва, че име път към нас еди кога си , по еди какъв си повод и може да мине, но аз не отговарям добре, а мълча и като не и се обадя после да я поканя, не идва. Така ми е по-добре. Не винаги съм в настроение за нея. И ние не сме се карали, но аз не я харесвам особено на моменти, дори ме дразни и тя усеща без думи.
Така, е като не мисли какво и колго говори.

# 72
  • Мнения: 2 556
Моята обича да гледа внучета вкъщи, затова й ги водим у тях най-редовно, тоест всеки уикенд Simple Smile



# 73
  • Мнения: 126
 Свекърва ми ( бивша вече ) гледа детето всяка събота и неделя, понеже бившия живее с нея. Работата е там, че уж детето отива при баща си, а всъщност когато отиде там я гледа баба й. Разбирам се чудесно с нея, обича много малката и се грижи чудесно за нея. Малката също много обича да ходи при нея. Винаги сме се разбирали и продължаваме да се разбираме, въпреки развода ми със сина й. 

# 74
  • Мнения: 40
нашата живее точно срещу нас но се виждаме относително рядко, и за кратко  hahaha , отношенията ни са добри, и тя е много заета и аз също.

Общи условия

Активация на акаунт