До НОЕМВРИ не остана, коя ли ще е следващата мама!

  • 11 979
  • 285
  •   1
Отговори
# 75
  • Sofia
  • Мнения: 77
Добро утро

Мери стискам палци с Алекс скоро да сте си у дома. HugИ да се радвате един на друг.
Честит празник на всички именници.

# 76
  • Мнения: 9
               
Честито на Mimi74, Lightblue, Mila 78. Да са Ви живи и здрави дечицата, да Ви радват много и да са най-голямата гордост в живота Ви. Наздраве и на щастливите татковци  beer3
[/pre]

   Mary Ch., надявам се в следващия ти постинг да прочета, че малкия Алекс е при мама и тате в къщи.

   Аз да се пооплача малко, вчера бях на ЖК и ми казаха,че бебето се било завъртяло на дясно и ако искам да раждам нормално да съм спяла само на лявата страна, за да се намести както трябва, на ляво. Е, то спи ли се само на лявата страна?  Какво да се прави, важното е бебо да е наред. Днес започвам да чистя основно, че време не остана. Не сме купували нищо за бебо и се чудя от къде да я захващам.

   Честит имен ден на всички именници.

   Лек ден на всички  Hug  bouquet




# 77
  • Мнения: 297
Добро утро мамитаа,аз тая нощ спинках,ама сутринта ми беше трудно ставането  Tired
Днес май ще си мързелувам,няма да излизам някъде все още.Може да загладя малко дрешки и това ще е.Лек ден на всички и успех на които са на прегледи или чакат резултати.
Другите да лежат и да почиват и да стискат краченца,поне още седмица-две  Hug

# 78
  • Мнения: 529
Мама Мери, стискам палци  Peace
Стискайте още малко,че то наистина няма да останем за ноември  Confused
Някой питаше за НЕЛЧО,нямам инфо,но ще питам тези дни  newsm78
Успех на всички,които са на преглед днес   bouquet

# 79
  • София
  • Мнения: 72
Честито на всички именици  bouquet. Специални поздрави за Пепенка и за двете ни Петенца, ако не празнуват на Петровден Embarassed Ако забравям някой, моля да ме извини Hug.

Така, значи тази седмица стискаме палци на Ели, Софи и Шамс Praynig. Като гледам май и Темичка, Евлогиева и Саса са се запътили към родилното. Изобщо пожелавам успех на всички бебоци, които са решили, че им е време вече да излизат, а на техните мами бързо и леко раждане  bouquet.

Мери, стискам палци да се оправи бързо малкия Алекс и скоро да се гушкате вкъщи Praynig Praynig Praynig.

Сега отивам да сложа една леща и после започвам с чистенето на хола. По-късно пак ще ви нагледам.

Целувки на всички мами Hug.

# 80
  • Мнения: 434
.Като видя майки които ще раждат 1-2м. след моя термин и ме избиват комплекси, коремите им са два пъти по големи от моя. Важното е да устискаме бебчовците до края, за да се развият напълно, килограмите не са толкова важни те се наваксват после.Относно килограмите винаги ми ги казва моя доктор, но на различни ехографи отчитат различно с голямо отклонение и за това не ги взимам под внимание.
Vita, не си само ти. Мене в рейса не ме забелязват, особено като съм с якето  Close Онзи ден си говорих 20 мин с една жена и тя чак тогава каза, "ама вие да не чакате бебе", и аз като казах, че ще е другия месец и тя се опули  Shocked Shocked ей така.  А на мъжа ми една съученичка е в 5 месец и е почти колкото мене на корем. Но аз си вярвам на док, щом той казва, че всичко е наред  Flutter

Аз май малко съм пропуснала софийската среща, ама и никъде не видях къде е и от колко часа, ако не е късно, дали някой може да ми каже? Нещо за "дон Вито" май прочетох, тука в квартала има 2 такива пицарии.. та ще ми бъде много приятно да се видим и запознаем Simple Smile
Днес мисля да пообиколя малко из магазините, да си набявя някои нещица за болницата - нощници и тем подобни, щото аз спя с тениски и май ще трябва да ги забравя за известно време след няколко седмици.

На Всички момичета, на които им предстои да раждат скоро - леко раждане и чакаме вести  Party

# 81
  • Мнения: 162
Здравейте,  preggo!
Честит имен ден на всички именници!
Аз минавам да се отчета - всичко ни било ок, отговаряло на седмичките мъничето - 2300г. и нямало изгледи за по-ранно излизане, но все пак не била много сигурна работата. Иначе днес имам супер странни коремни болки и странно течение, но ще се чуе...Simple Smile
Лек и слънчев ден от нас.

# 82
  • Мнения: 252
Утре в 'Часът на мама' ще говорят за стволовите клетки. Тук май имаше интерес към тази тема.

# 83
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Добро утро и от нас и честит празник на всички празнуващи  bouquet
Диданка, не си закъсняла със срещата, ама нещо организацията спря newsm78

Мамита, я кажете как ви звучи утре вече към 18 часа пак за Дон Вито? Нека се преброим, за да сме наясно колко места да се резервират. И коя прави последните резервации - да даде координати, ако не й е удобно да се заеме с тази задача.

# 84
  • Мнения: 7
Утре в 'Часът на мама' ще говорят за стволовите клетки. Тук май имаше интерес към тази тема.
ооо страхотно ти благодаря Бубенка!!!! Щях да го пропусна!

# 85
  • Мнения: 88
Добро утро и от нас и честит празник на всички празнуващи  bouquet
Диданка, не си закъсняла със срещата, ама нещо организацията спря newsm78

Мамита, я кажете как ви звучи утре вече към 18 часа пак за Дон Вито? Нека се преброим, за да сме наясно колко места да се резервират. И коя прави последните резервации - да даде координати, ако не й е удобно да се заеме с тази задача.

Пишете ме за срещата,само кажете за кой Дон Вито става въпрос....

# 86
Добро утро и от нас и честит празник на всички празнуващи  bouquet
Диданка, не си закъсняла със срещата, ама нещо организацията спря newsm78

Мамита, я кажете как ви звучи утре вече към 18 часа пак за Дон Вито? Нека се преброим, за да сме наясно колко места да се резервират. И коя прави последните резервации - да даде координати, ако не й е удобно да се заеме с тази задача.

Пишете ме за срещата,само кажете за кой Дон Вито става въпрос....
Този в Красна поляна.
И аз ще опитам да дойда.

Мери, дано скоро ви изпишат!  Hug

# 87
  • Мнения: 434
И аз ще се опитам да дойда, ама съм чаак в Младост, утре ще ви пиша за потвърждение  Grinning
Бубе, мерси за инфото, и на мен ми е интересно, въпреки че няма да замразяваме.
mamaAnna, дано бебо да си постои още няколко седмички на топло при мама, че после идва зима  Confused

# 88
  • Мнения: 8 970
Здравейте!
Честит празник на всички именници!
Доста се изнервих вече да стоя вкъщи, а и времето навън е толкова хубаво... Но като не мога вече изобщо да се движа.  Cry Направя ли 2-3 крачки и се почва - контракции, тежест ниско долу, болки като при мускулна треска. А уж съм на ударна доза магнезий.  newsm78
Ще се побъркам вече от мисли за предстоящото раждане - от седмици насам все това сънувам. Вие така ли сте?!

# 89
  • Мнения: 3

Здравейте!
Честит празник на всички именници!
На всички който са на преглед-само добри новини.На Ели има и от мен стиснати палци.

Общи условия

Активация на акаунт