Екзотично име?

  • 18 690
  • 105
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 991
Тогава защо Иванов ден е на 7 януари, а Йоан кръстетел на 24 юни???
Йоан Кръстител се чества поне на 2 пъти. На 24.06 е рождение на Йоан Кръстител или Еньовден. Има и други важни христиански светии с името Йоан. Църковният календар е пълен с Йоановци Simple Smile Дъщеря ми с казва Йоана Simple Smile Не ме интересува, че било модерно - хубаво е.

# 91
  • София
  • Мнения: 2 508
Прочетох нещо готино. Ирландският и келтският вариант на Йоан са Шон и Иън. Sunglasses

# 92
  • София
  • Мнения: 44 140
Готини варианти са Simple Smile
Но как ви е фамилията - че Шон Георгиев или Иън Атанасов Simple Smile))

# 93
  • София
  • Мнения: 2 508
Е не, Йоан ще си бъде, ама ако се преместим някой ден в Ирландия случайно, ще има готин избор...

Фамилията е Нинов. Не си отива много с Йоан, ама здраве да е... Wink

# 94
  • Мнения: 4 555
Напротив, отива си. Много добре звучи даже Simple Smile

И това с Йори много ме изкефи  Laughing

# 95
  • София
  • Мнения: 2 508
Аз казах на мойта приятелка, че така ще му викам и тя: "Няма, разбира се!" И аз: "Стой и гледай! Laughing"

# 96
  • UK
  • Мнения: 3 959
На всичко Йоани които познавам им викат Йори, защо не и на Йоан. Аз лично много обичам галени имена, различни от истинското. В смисъл, не общоприетите галени.

# 97
  • Мнения: 991
Готини варианти са Simple Smile
Но как ви е фамилията - че Шон Георгиев или Иън Атанасов Simple Smile))

Аз познавам Иън Косев Wink

# 98
  • София
  • Мнения: 44 140
 hahaha hahaha hahaha

поне извън БГ ли живее г-н Иън Коцев...

# 99
  • Мнения: 4 520
А пък аз не мисля, че Йоан е екзотично.  Grinning Между Йоан и Иван бих предпочела второто.  Peace
Аз като бях бременна с малкия, си бях избрала името Тристан, но все си мислех, че всички ще му викат Станчо и се отказах.  Confused Малко съжалявам сега...

# 100
  • София
  • Мнения: 2 508
А пък аз не мисля, че Йоан е екзотично.  Grinning Между Йоан и Иван бих предпочела второто.  Peace
Аз като бях бременна с малкия, си бях избрала името Тристан, но все си мислех, че всички ще му викат Станчо и се отказах.  Confused Малко съжалявам сега...

Как се казва сега?

# 101
  • Мнения: 991
hahaha hahaha hahaha

поне извън БГ ли живее г-н Иън Коцев...
Да, извън България живее. Родителите му са го кръстили Илия, но тук с това име всички мислят, че е жена.

# 102
Мога само да дам два общи съвета:
Едното което съм чувала е, че ако в името има Н това носи щастие.
Другото, което съм чувала е, че ако името започва с К това е много силно като име, затова Бгцарят си е кръстил и петте деца с буквата К.

# 103
  • Мнения: 4 520
Максим. Много модерно напоследък.  Rolling Eyes

# 104
ами Кай на мен ми харесва,тук в Америка аз лично не съм го срещала често,но доколкото знам Кай означавало пазител на ключовете или нещо такова,бях го чела някъде това.Но с една дума помня,че името беше много смислено и дори си  бях решила,че ако беше момче през първата бременност щях да го кръстя Кай.

Общи условия

Активация на акаунт