ПАЗАРДЖИК-28

  • 16 595
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 577
Гери, оправи ми настроението с тези стихове!

Вдигнах си нервите,по-точно мъчно ми стана. Детето ми е наистина палаво, но този път играеше спокойно на площадката и в тичането си бутна едно момченце. Бабата се развика и каза, че това е ЛОШО дете, аз си замълчах, даже накарах Божо да се извини, повтори това за ЛОШОТО дете, аз пак се направих на луда, на петия път и направих забележка, че децата са палави, не лоши и като го повтаря, ще вземе детето да повярва, че е ЛОШО, че не е редно. И тя с цялата си простотия каза: За мен това дете е лошо #Crazy ми как разбра , че е лошо за 3 минути.
И това жена на години ooooh! Стана ми мъчно, щото така изолирам детето за сметка на такива хора.

Нелчо, браво на теб, хубаво е човек да бъде спокоен и да вярва на лекарите  bouquet ще се радвам да се запозная с теб на курса.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 511
Яна,
не се тревожи!  Hug
Заради такива баби и невъзпитани по-големи деца(бръщолевещи глупости,псувни и т.н) винаги съм изолирала детето си. Предпочитала съм Острова пред центъра или някоя градска градинка. Предпочитала съм и сега предпочитам да стоя спокойно и детето ми да играе спокойно.
  bouquet

Соня,
а как така твоите съседи не ги глобяват, а само теб?! Нещо не са наред. И след като Синя зона е  пред жилищния ти блок, ми се струва,че трябва да издават някакви талончета,които да стоят на предното стъкло и да удостоверяват,че живееш там!
Абе големи са идиоти!!! #Cussing out
И как пък решиха,че точно до декември няма да те глобяват?!
Ама те верно плачат за Господари на Ефира! Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 413
Ех, по тези градинки на колко глупости може да се наслуша човек... ooooh!
Всеки път като съм с Вики в някоя градинка все има по някоя майка или баба да дава акъл, да се намесва, да прави забележки, да се кара...
А те децата искат само да си играят.
Що така сме станали толкова злобни хората?
И така възпитаваме децата си. Confused
Луда Яна, не се ядосвай.Добре, че не си останала безучастна.
А ние си знаем, че Божидар не е лошо дете, как може да е като е такъв сладур. Heart Eyes
Mother-of-PearlS, много са хубави стихчетата.Особено за момчето - много весело ми стана - ще хвърчи руса перушина. hahaha
Soniamari, бързо да се оправяш!
Nelcho, много бодро звучиш.Всичко ще е наред, то не останало. Peace

Аз да се оплача сега - Вики все още е с червено гърло, почна и да кашля, сутринта от кашлицата чак повърна.Баща й я води на лекар пак днес - няма промяна, АБ не помага, имала секрети в гърлото и за това кашля.И сега почваме сироп и нови капки за нос.
Тя (лекарката) знаела, че така ще стане, че ще почне да кашля.Ами що тогава не й изписа сироп още първия път или нещо за гърло? Close
Измъчи ми се детето две седмици с тези лекарства. Tired

# 18
  • Мнения: 2 577
Гвен, ами  това правя, детето си играе само и спокойно, и аз съм спокойна, но се притеснявам, че така трудно ще се социализира, трудно общува с дечица - доброволна изолация. Кофти е! Но на този етап е по-добър вариант.

Замислих се и за децата с проблеми/ физически, психически/ - щом едно палаво дете не можем да приемем, как ще приобщим такива деца?

Благодаря ви за подкрепата от цялото си сърце Hug

Ембер, милата Вики, измъчила се е. Дано скоро оздравее. Това, дето е казала докторката е много неадекватно!

Нели, как е Йо?

Сонче, не оставяй нещата така.

Извинявайте, че малко негативна съм днес, ама ще ми мине до довечера Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 529
  Ембер,що за отговор е това? Може ли да даде АБ,който няма да помогне???  Close

 Яна,не се ядосвай,с още много подобни неща ще трябва да свикваш от сега нататък. Нали и моето дете е по-буйно и палаво.Но това не значи,че няма да си защитаваш детето  Naughty

  Гвен, ами до декември трябва да съм родила и г-дата решиха,че тогава кола няма да ми трябва.   Sick Не е обособена синя зона,но е на 2 метра от светофар. А за съседите не знам,докато карах старата кола - 5год. нямах проблеми,сега обаче нали е нова...  Twisted Evil
Абе временно се съгласих,поне е малка крачка напред,за после - ще видим  Tired
Нелчо,да покажеш покупките  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 2 214
Гери мила благодаря ти за стихчето.
 Heart Eyes
Всеки ден това му повтарям " Толкова ще те обичам че никоя няма да е достойна за теб"
от сериала: "Приятели"

Яна не се разстройвай, Божидар знае че ти го обичаш, аман от такива баби.
С Еми веднъж бяхме в градската, той беше около 2, седя на тревата и си игра, за няколко секунди съм го изпуснала от поглед когато го погледнах видях че е късал трева и я опитвал а заедно с тревата и пръста, до като му избърша устата чувам две такива като твоята днес си говорят "О боже боже, и то било майка, детето се е наяло с кал а тя блее" Обърнах се към тях и им казах "Той това закусва всяка сутрин" милите вероятно цял ден се е чудили каква е тая диета. Винаги когато се случват такива ситуации опитвам се да не позволя на другите на мой гръб да си доказват колко кадърни родители (баби) са те  в света на некадърните.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 511
... "Той това закусва всяка сутрин"...

Опасна си... Hug
Наистина ли така им каза?!
 Joy Joy Joy
 rotfImbo smile3532 rotfImbo

# 22
  • Мнения: 2 336
Да се из фукам имам си билет за концерта на Депеш  newsm44 newsm08 на върха на щастието съм, за някои е рано но за мен не е  Party

# 23
  • София
  • Мнения: 1 511
ООО,я кажи мило другарче,
как вървят билетите?
Ние с моя мъж сме желаещи,тоже!  Grinning

Пък аз да ви се похваля  Wink ще ходим на екскурзия в Рим. На 29ти тръгваме....дотогава трябва да са ми свалили конците и да съм се раздвижила,и физиотерапевтирала  Mr. Green , и всичко останало...просто защото Рим ме зове. Party Party Party

Айде хубав ден на всички!
  bouquet

# 24
  • Мнения: 2 336
Gwen, билетите вървят така 40 лв., 45лв., ,55лв., 60лв.,65лв.,80лв. Но доколкото разбрах от там от където си закупих аз билетите от 60лв. са свършили /т.е пред сцената/. Дори се съгласиха по куриер да ми ги пратят от което съм още по -доволна, защото е в Пловдив музикална къща. За предишния концерт от там си закупих билетите сега пак и съм доволна и от обслужването Peace
И да се възстановяваш бързо   bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 1 511
Благодаря!   bouquet
А дали може да ми пратиш на лични как да се свържа с въпросната музикална къща? Thinking

# 26
  • Мнения: 529
АААА Gwen,скачай на крака тогава,нямаш време  Mr. Green
Аз пък съм все така болна,но от днес официално съм в болничен, малко ми остана  ooooh!
Хайде,чакам отзиви от курса тази вечер  Tired

# 27
  • Мнения: 2 577
О, курса беше много интересен днес! Гледахме видео с раждането на Ива! Лично мен много ме впечатли!

Видяхме Жорко на Ванчето - душичка малка Heart Eyes

Сонче, оздравявай, малко остана! Hug Hug Hug

Лили, ти добре си ги наредила тези баби Joy

Последна редакция: чт, 16 окт 2008, 20:43 от Луда Яна

# 28
  • Мнения: 2 214
Яна би ли споделила какво те впечатли, Praynig ако Ива естествено не против.

# 29
  • Мнения: 2 577
Лили, впечатли ме най-вече това, което аз съм пропуснала на операционната маса - първото съприкосновение на бебето със света. Как го къпят, изчистват го, режат му пъпната връв, слагат му щипчицата, въобще, всичко, което няма как да видя докато са ме оперирали. Много мило ми стана. А и Ива една усмихната през цялото време  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт