Какво става с форума??? Хостинг проблеми???

  • 6 773
  • 122
  •   1
Отговори
# 105
Извинявайте, ако и друг се е оплаквал от същото, нямам време да прочета всичките х-найсет страници.
Смених си пощата и регистрацията ми умря. Направих си нова регистрация и регистрационният мейл пристигна празен?! Вече цял месец опитвам регулярно с опцията "изгубен регистрационен мейл" и всеки път получавам празен. Опитвах с други пощи, да не би проблемът да е в абв-то - не, все същото. Опитвах с друг браузър - пак не.

По-мощ.

# 106
  • Мнения: 545
пиши ми от новия си мейл на t3m4bg@gmail.com.

edi.

# 107
  • Мнения: 4 380
Ужасна връзка с форума тази сутрин. Чакам по сума ти време да се отвори една тема.

# 108
  • Мнения: 2 185
И при мен е кошмар тази сутрин.

# 109
  • Мнения: 7 605
 Thinking  При мен вси4ко е нормално но и други мами от немската тема се оплакваха.

# 110
  • Мнения: 3 988
При мен - в САЩ съм - няма проблеми. Мааалко по-бавен е, но е абсолютно прилично.

# 111
  • Мнения: 6 362
Поради повишеното натоварване и огромния размер на базата данни направихме спешно разчистване на стари теми за преместване в архив.
Това би трябвало да облекчи системата и дори и в най-натоварените часове да се почувства подобрение.
"Изчистените" от активния форум стари теми ще бъдат "наляти" в архива в най-скоро време.

# 112
  • Мнения: 1 526
Форумът "летиииии"...!

# 113
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
 


   Дали някога ще имам шанс да вляза в архива?Опитвам няколко дни, но няма шанс.Дори и когато в БГ е нощ не става.

# 114
  • Мнения: 4 390
Биляна, сега пробвах, работи си без проблем.

# 115
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Диди, благодаря за отговора!От няколко дни опитвам чрез търсачката да отворя теми със схеми на захранване на бебетата.Нищо не става, дори като ми излизат от гугъл.

    The website declined to show this webpage
 HTTP 403 
   Как да разбирам, изтрити ли са?
 

# 116
  • Мнения: 1 693
Поради повишеното натоварване и огромния размер на базата данни направихме спешно разчистване на стари теми за преместване в архив.
Това би трябвало да облекчи системата и дори и в най-натоварените часове да се почувства подобрение.
"Изчистените" от активния форум стари теми ще бъдат "наляти" в архива в най-скоро време.

# 117
  • Мнения: 4 390
    The website declined to show this webpage
 HTTP 403 

   Как да разбирам, изтрити ли са?
 
Билянка, причина за затруднението при отваряне на някои от архивираните теми идва най-вероятно от работата по архива. Не са изтрити темите.
Аз също пробвах с търсенето на схеми за захранване (в архива), чрез препратка:
Цитат
Тази тема не е намерена в архивите!

Моля, изчакайте страницата да презареди.

След 10 секунди ще бъдете пренасочени обратно към Форума на BG-Mamma, а ако желаете, може да използвате функцията за търсене в архивите - ТУК.  )
Това е което получих, когато кликнах на ТУК:
Incomplete installation, please contact support(at)webglimpse.net for assistance.

Последна редакция: ср, 26 ное 2008, 13:14 от Дивиана

# 118
  • Мнения: 140
Аз пък имам друг проблем,а не исках да отварям друга тема.За това пиша тук.От седмица и нещо имам проблем,не само с бг-мама,но и с Продавалника.Ту го има,ту-не.Има дни,в които въобще не мога да вляза,а имам поръчани неща.Страх ме е майките,които са ми пратили нещата да не си помислят че се крия и за това се сетих да пиша тук.Би ли ми казал някой само при мен ли е така,или има някакъв проблем?Благодаря и се извинявам че пиша в тази тема. Peace

# 119
  • София
  • Мнения: 460
Здравейте!
Извинявайте, но искам да попитам при вас как се подреждат страниците в темите? При мен от днес първа страница е последна, в която е писано, т.е е отзад напред. Също така от няколко дни ми изчезна "Нови отговори на мои публикации" и поздрава "Здравей,  ........"?
Много моля, ако някой има отговор да пише.
Благодаря!

 

Общи условия

Активация на акаунт