Пиете ли фолиева киселина без бременност - 2 част.

  • 91 809
  • 750
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 483
А до преди да започнеш да я пиеш, не си яла сладко като за световно? Или може би си яла, но само като за европейско  Crazy
Моля ви се, това е абсолютно самовнушение! Как си представяш приемането на витамин да те кара да ядеш сладко като за последно?

А впрочем така и не разбрахме от pavlinaio защо се пие ФК в опит да се откаже сладкото  Rolling Eyes

# 706
  • Мнения: 158
Здравейте мили дами!
Аз също като вас пия ФК,но от 2 месеца,това с гаденето е и при мен.Има дни,когато вечер връщам всичко .В началото пиех ФК,но смучеща с вкус на грейпфрут,но само 15 дни,защото толкова беше блистера.От тогава съм на Фолацит,мисля да пробвам вечер,но имам проблем с поглъщането на хапчета вечер и незнам как ще се отрази,но ще пиша какво е станало.
Пожелавам успех на всички бъдещи и вече настоящи мами!  Heart Eyes

# 707
  • София
  • Мнения: 10 703
Хм странно...писала съм в тази тема,но пак се включвам...пия фолиева от повече от 3 години, от година и нещо взимам неофолик и никога:не ми се е прияждало сладко по-вече или по-малко заради фолиевата,както и никога не ми се е гадело от нея Peace Според мен това са внушения. Гадене може да бъде провокирано от адски много неща, няма да изреждам че няма да ми стигне форума.Както и желанието за ядене на сладки неща може да бъде провокирано от мноооооооооооого работи,какот и неяденето на такива.По принцип имам леко проблемен стомах,често като го подхраня стабилно с мазни нещица ми го връща и мисля че за толкова години прием на фолиева все би ми се отразило и бих усетила ако фолиевата има такъв "ефект", не знам..вярно,хора всякакви,но....

Последна редакция: сб, 02 окт 2010, 12:04 от magnet_for_happiness

# 708
  • Варна
  • Мнения: 25 286
И аз не мога да си представя, че е възможно от някакъв витамин да се получи гадене, напълняване и други такива ефекти Confused

# 709
  • Мнения: 119
аз вече почти година пия по 2 на ден и не ми се отразява по никакъв начин. Какви ли не марки съм си взимала, сега пия Неофолик и никога не съм имала оплаквания от нея. А и нямаме право да се оплакваме ако искаме в бъдеще да гушкаме здрави бебета.

# 710
  • Мнения: 75
неее Simple Smile не ме разбра Café con leche
казвам , че си пия фолиева киселина и пак си ям сладко за световно както и преди да я почна!!!! Странно ми е как, на някой ще подейства така, че да не му се яде. Може и преди да не е бил с голям апетит за сладко Rolling Eyes Crazy
Аз имам чувството, че НИЩО не може да ме откаже от сладко, камо ли витаминки!!!!  Embarassed Laughing

# 711
  • Мнения: 158
Не знам за сладкото,аз нямам много апетит към него,но просто забелязвам гадене дали е от ФК или не не мога да докажа  Grinning
И да вярно е,че колкото и да ми е лошо няма база сравнение с това,което всички очакваме да ни се случи... Heart Eyes

# 712
  • Бургас
  • Мнения: 644
Здарвейте мацки!
Аз също вече 2 месеца пия ФК и съм много доволна, нямам абсолютно никакви "ефекти". Мисля че гаденето се дължи на нещо друго, а що се отнася до яденето  на повече или по-малко сладко.... няма такова нещо, съвсем съгласна съм с Кафенце-то - това е самовнушение или се дължи на нещо друго.

  bouquet

# 713
  • Мнения: 881
Привет девойки HugАз също пия фолиева киселина от май месец тази година Wink

# 714
  • София
  • Мнения: 36 051
Аз пия ФК защото забавя стареенето, действа добре на кожата и предпазва от ССЗ Simple Smile

# 715
  • Мнения: 158
Какво е ССЗ?  newsm78

# 716
  • Мнения: 776
  Сърдечно- съдови заболявания.

# 717
  • Мнения: 4 070
А каква фолиева киселина пиете?

# 718
  • Мнения: 776
  Аз пиех Неофолик.

# 719
  • Мнения: 881
Неофолик Peace

Общи условия

Активация на акаунт