Моля,дайте по един глас за Светомир!Само с един клик...

  • 4 350
  • 103
  •   1
Отговори
# 60
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
 newsm10

# 61
# 62
  • Мнения: 110
Един глас и от мен, дано се управи това момче, колежката ми е на диализа всеки ден сме заедно повярвайте ми знам какъв ад е, на никой не го пожелавам.

# 63
  • Мнения: 157
Гласувах.Дано има късмет! Praynig

# 64
  • Мнения: 405
Гласувах.Успех! Peace

# 65
  • между град и село
  • Мнения: 212
 И аз съм тук ,дано да има късмет. Praynig

# 66
  • Мнения: 389
Гласувах - 494  Peace

# 67
  • Мнения: 227
И от мен един глас!Успех му желая!

# 68
  • София
  • Мнения: 550
Гласувах  Peace

# 69
  • Мнения: 1 877
 Hug Момичета,много разчитам на вашата помощ - не само за Светомир,а и за другите от коледа365.Това са хора,за които се знае малко и сега доста усилия полагаме за популяризиране на техните проблеми...

# 70
  • Мнения: 1 877
Искам да поместя тази информация тук,както и да повдигна отново темата

Метромедиа подаде ръка на кампанията „Помогни на Светомир”!

 
Метромедиа - първата българска компания и една сред първите в Европа, проектирали и изградили система за информация и реклама в метрото – подаде ръка на кампанията „Помогни на Светомир”, която повече от година е част от системата „Единен дарителски номер в България”. 

 

Светомир е на 31 години и  страда от хронична бъбречна недостатъчност. На Светльо вече е направена една трансплантация през март 2006 година, която за съжаление е неуспешна. Сега младият мъж набира средства за втора трансплантация, която да бъде извършена в Европа.
 

В подкрепа на каузата, Метромедиа съдейства на Светомир за разпространяването на брошури в станциите на метрото, както и включи в програмата си клип, който популяризира кампанията на младежа за набиране на средства за лечение. В периода 19.01 – 31.01.2009 година клипът ще се излъчва по 6 пътни дневно, като по този начин кампанията ще достигне до аудиторията на Метромедиа общо 78 пъти.

 

Към днешна дата Светомир е събрал от различни дарители около 30% от необходимата за лечение сума (в това число – и даренията от смс-и, получени в систематана DMS), която възлиза на около 100 хиляди лева.

Повече за кампанията на Светомир и начините за дарение можете да научите на следните адреси:

http://svetomir.org/bg/

http://apps.facebook.com/causes/151924?m=febcd8fb

Приятелите на Светомир и екипът на DMS благодарят на Метромедиа за съпричастността и подкрепата

# 71
  • Мнения: 1 877
Ех,защо тези теми така бързо се изместват и не предизвикват интерес? Sad

# 72
# 73
  • Мнения: 646
Защото хората си пазат по зрелища, а не  по благотворителност  Rolling Eyes


Благодарности на Метромедия. Дано повече хора видят Светомир и неговият проблем и му помогнат.

# 74
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
550  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт