Моля,дайте по един глас за Светомир!Само с един клик...

  • 4 345
  • 103
  •   1
Отговори
# 90
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Изпратих го на всички абонати от скайп,а някои ми обещаха и те да го разпратят.Дано успеем! Praynig

# 91
  • Мнения: 1 877
И още една вест,за съжаление не много приятна - Светльо от един месец е без работа и в момента усилено търси нещо,което да го устройва,както като заплащане,така и като време.Защото той е под наем и плаща 200лв. за стаята,която обитава.Както някои знаят той няма родители и разчита единствено на себе си.Така че ще се радвам,ако някой помогне и в това отношение!  Praynig

# 92
  • Мнения: 1 877
Побутвам....

# 93
  • Мнения: 620
хелта, как бих могла да помогна ? Има ли смс линия ако няма да направим или друг начин. В софия ли живее?

# 94
  • Мнения: 1 877
хелта, как бих могла да помогна ? Има ли смс линия ако няма да направим или друг начин. В софия ли живее?
Благодаря за готовността да помогнеш!!! Светльо живее в София и има открита СМС линия
 На номер 17 777 се изпраща СМС с текст DMS  SVETOMIR (за всички мобилни оператори) има и отделен номер само за М-тел 1571

# 95
  • Мнения: 1 877
В момента Светльо се нуждае от 2,500 листа А4,за да може да си отпечата останалите флаяри.Отделно принтера му се е повредил.Много ще е благодарен на всякаква помощ!

# 96
  • Мнения: 1 877
На този хубав празник да побутна темата...

# 97
  • Мнения: 1 877
Само с побутването съм си останала....

# 98
  • Мнения: 2 521
Как е момчето?

# 99
  • Мнения: 1 877
Благодаря за интереса!
Ами тия дни не съм се чувала с него,но той има и сайт,а също така и форум,в който всеки може да пише.Ето го

http://www.svetomir.org/bg/index.html

# 100
  • Мнения: 1 877
Сега си писах със Светомир.Още не си е намерил работа и търси усилено подходяща,предвид състоянието му той не може да работи какво да е (преди беше сервитьор).Отпечатал е още 8000 флаяра за метрото,но не храни големи надежди.Пише писма на фирми,но с тази пуста криза не знам....

# 101
  • Мнения: 1 877
Вижте какво е писал Светомир във форума на сайта си:

"В момента съм малко безработен ,щото ме съкратиха,и ми е трудно.работех в един хотел до скоро ,но Кризата засегна и мене.Така ,че ходя по интервюта и търся нещо подходящо,работа която да ми подсигурява спокойно съществуване и да не ме натоварва във физическия смисъл на думата .Това разбира се е трудно ,защото все пак а з съм на диализа и това като усещане съвсем не значи че се чувствам добре след това.Па камо ли да работя като здрав човек.Както и да е .Другото ,което искам да ти споделя е че за жалост имам брат ,който има възможност да ми помага ,но не го прави , а и аз никога няма да тръгна да искам от него директна помощ.Той си има семейство и да кажем това го оправдава до някъде , но знаеш ли аз мисля че никой не ми е виновен за нищо и това че аз имам роблем не е негов проблем и тъкмо заради това сме на това дередже сега.Защото всеки си мисли погрешно ,че това на мене не би могло да ми се случи.В интерес на истината се опитвам да намеря верния начин и подход , со който да Разглася Кампанията ми ,за да помогна на себе си ,така и се убеждавам че е нужно може би да пробвам в чуждестранни сайтове и портали ,тъй като явно в България нещата се видоизмениха ,особенно в последно време."

# 102
  • Мнения: 624
Другото ,което искам да ти споделя е че за жалост имам брат ,който има възможност да ми помага ,но не го прави , а и аз никога няма да тръгна да искам от него директна помощ.Той си има семейство и да кажем това го оправдава до някъде , но знаеш ли аз мисля че никой не ми е виновен за нищо и това че аз имам роблем не е негов проблем и тъкмо заради това сме на това дередже сега...

Добре де, ако не може да разчита на най-близките си, как разчита на останалите хора? Не ме разбирай погрешно, не се мъча да обвинявам или оправдавам някого, просто се мъча да разбера начина му на мислене. Аз примерно се отказах да помагам на хора, които не искат помощ. От една случка разбрах какво означава "Не прави непоискано добро!"
От изказването му виждам, че хем е обиден, хем търси съдействие от брат си, но не може да преглътне гордостта си и да го поиска. Понякога духовната подкрепа е по-силна от финансовата, а кой по-добре може да му я даде от близките му?
Този проблем не е само негов, а на цялото общество. Но за в момента обществото ни е такова.
Цялата тази ситуация е много сложна. Просто не ми идва на ум какво друго може да се направи за това момче, освен един клик и няколко sms-а?

# 103
  • Мнения: 1 877
Другото ,което искам да ти споделя е че за жалост имам брат ,който има възможност да ми помага ,но не го прави , а и аз никога няма да тръгна да искам от него директна помощ.Той си има семейство и да кажем това го оправдава до някъде , но знаеш ли аз мисля че никой не ми е виновен за нищо и това че аз имам роблем не е негов проблем и тъкмо заради това сме на това дередже сега...

. Аз примерно се отказах да помагам на хора, които не искат помощ. От една случка разбрах какво означава "Не прави непоискано добро!"
Цялата тази ситуация е много сложна. Просто не ми идва на ум какво друго може да се направи за това момче, освен един клик и няколко sms-а?
И аз наскоро прочетох някъде "Не прави непискано добро,защото задължително ще ти се върне лошо!" И направо ме хвана страх,но нещо все ме кара да помагам с каквото мога,без да са ме молили...Уф...

Общи условия

Активация на акаунт