ФЕВРУАРСКИТЕ мъници здраво раздават ритници!

  • 11 309
  • 310
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 121
Здравейте и от мен! Благодаря за страхотната тема-много хубаво е станало със синьото и розовото и тия щъркелчета и подаръчета са много сладки Laughing

Ние с бебка сме добре, обаче баткото ме побърква от няколко дни #Crazy голямо мрънкало е и много се тръшка Party

vasi__k, аз съм пълна с такива истории Laughing Когато се жених всички ме питаха дали съм бременна Laughing и даже не ми вярваха, че не съм Joy Когато забременях 2 години по-късно всички непознати ме питаха дали съм омъжена  hahaha или просто хвърляха едни такива състрадателни погледи към наедрелият ми корем Joy явно си мислеха, че някой ме е забременил случайно Laughing ама това е-хората са любопитни, а в България 21-23 години явно си е рано за женене и бременеене Laughing и затова на всички им е толкова интересно Laughing

# 61
  • София
  • Мнения: 2 508
 Joy

Момичета, да ви питам, знам, че е много важно преди раждането да ти направят тест за стрептококи тип "Б", но се чудя какъв е този тест? Микробиология, вагинален секрет?

Редакция, намерих тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=332751.0

Последна редакция: ср, 15 окт 2008, 23:28 от autumnsphere

# 62
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 822
Rylie, и аз имам същия проблем с баткото. Днес ми спретна невероятна сцена в автобуса. Около 20 минути сърцераздирателен рев, при което всички "мили и любезни" немски бабки се втурнаха да помагат и да дават съвети Close Освен това за капак, девойката ме поздрави с прекрасни силни контракции, та днес ми беше тройно критичен ден Confused Какво е това чудо - пубертет ли, нерви ли, истерии някакви, не се живее така. Ужасен е Sad Днес ми се ревеше в автобуса и едновременно с това имах желание да го попукам от бой Embarassed

# 63
  • Мнения: 69
Добро утро , поспаливи коремчета !
Лек и успешен ден , изпълнен само с положителни емоции !

# 64
  • Мнения: 806
Добро Утро скъпи мои!

Имате ли проблем с форума при зареждане?  Всеки следобед нещо става с този форум и не могат да се заредят страниците.  Sick

Geia
- Няма да се ядосваш сега, че бебо усеща.  Баткото нека тати да го строява, ти ще запазваш съвършено спокойствие.  Wink

autumnsphere - Този тест мисля, че е кръвен.  Бях чела някъде, но не съм 100% сигурна.

# 65
  • Мнения: 806
И моля пишете по бавно, че аз не мога да чета бързо.  Crazy

# 66
  • София
  • Мнения: 1 978
Добро утро на всички!!! Днес май съм от раннобудните  Party
Много усмихнат ден ви желая!!!

krasikoko моята приятелка,която лежа там,каза,че само стаите им били хубави,общо взето малко противоречиво изказване на твоето,каза,че жените били по две в стая,рядко по четири,във всяка стая имало телевизор и към всяка стая баня и тоалетна,сравнено с Шейново,защото тя и там лежа в болница,а после и ражда, та в Шейново били доста повече в стая и само една баня и тоалетна на етаж,освен това било доста по-вехтичко.Но дотук с предимството на Тина Киркова, в Шейново всички били много мили и любезни,обяснявали й подробно,докато в Тина Киркова били изключително противни всички служители.Разбира се така твърди тя,аз затова питам и за други впечатления,за да мога да взема решение къде да раждам,защото засега съм в абсолютно безпомощно състояние Sad

Относно забременяването и сватбата.Ние започнахме от зад напред и първо си направихме бебчо,но не беше случайно вече ви казах,че стана третия месец от опитите и мислехме да поизчакаме със сватбата докато се роди,но в последствие ни убедиха,че имаме време да направим хубава сватба преди да съм напълняла.Аз винаги съм искала да съм прекрасна булка и затова не исках да се омъжвам с корем,а не че ми пукаше какво биха казали хората.Но сватбата мина супер,аз нямах и грам корем,бях супер булка,танцувах и  се забавлявах от сърце.Моите приятелки всички знаеха,че правим опит за бебче и не бяха изненадани от новината,много се радваха,роднините ми също.Но дотук с радващите се хора.Приятелите на съпругът ми веднага започнаха да разпитват,ама тя да не е бременна,че ще се жените,все едно моя мъж е избрал някаква ужасна жена и не би подписал освен ако тя не го е вързала.Стана ми много обидно,още повече,че сме били толкова време в една компания.Реших да не им казваме за бебо и чак като започна да им личи им казах,но с подробно обяснение как кога и колко пъти сме опитвали за бебе и че не сме се оженили заради това.Може да си мислят,че лъжем,но толкова по-зле за тях,ако досега не са видели колко се обичаме и как наистина искаме да сме семейство и да имаме дете.Явно само в Бг има такива предразсъдъци,че двама души едва ли не подписват само заради децата  #Crazy

# 67
  • Мнения: 276
Добро утро  Hug

Това с предразсъдиците си е така навсякъде. Едни приятели решиха да се женят и момичето като отишло на психиатър за медицинското, доктора направо от вратата я попитал "В кой месец си?". Тя милата се разсмяла и казала "Не съм бременна, сега ненормална ли ще ме изкарате?"  Laughing

Аз си планирах сватбата близо 8 месеца и всички около мен бяха в течение. И накрая като казах, че съм бременна пак имаше странни погледи и коментари "Вие за това ще се жените..."  hahaha Да са живи и здрави.  Peace

За раждането идея си нямам още къде да ходя. За всяка болница чувам противоречиви мнения. Знам само, че не искам да плащам 2000 лв., за да родя; не искам да си избирам доктор (аз така и така никого не познавам); искам бебче да си е при мен и таткото да може да идва при нас; и в същото време да има кадърни лекари, ако не дай боже нещо се обърка, да има кой да се погрижи за нас. За мизерните условия все някак ще ги преживеем 3 дни, но в същото време не искам да ни заразят с някакви вътреболнични инфекции. Та така... още не съм я намерила тази болница, но пък има време. 
Хубав ден на всички.   bouquet

# 68
  • София
  • Мнения: 66
Здравейте и от мен Simple Smile

Аз вчера бих 2 бирички и го успах бебо... та и до сега не шава Simple Smile ама като му мине махмурлука и пак ще ме почне Simple Smile

Знаех си че ще се появят и кофти мнения за св. софия.... затова и не исках да подхващате темата за раждането Grinning
както и да е.. аз продължавам да съм на принципа че всеки си се ражда с късмета, та разчитам бебо да уцели при кого да се появи Simple Smile Пък макар и аз евентуално да съм избрала предварително Simple Smile

Другата седмица милия е пак в скапания Мюнхен /Geia, нищо лично!!!  Peace/ и аз съм решила да се подложа на разкрасителни процедури, масажи и т.н. Simple Smile и за да не решите че само ще разхищавам семейните кинти, ще ви кажа че имам една карта с 200лв за един център дето ще изтече през ноември, а ако ще да се спукам от плуване няма как да ги свърша парите Simple Smile

Сега се залавям за работа, че искам да приключа с тъпите задачи в офиса и после да мога да си поровичкам за мебели Simple Smile

Хубав прохладен ден на всички и mucho  Hug Simple Smile

# 69
  • Мнения: 649
Добро утро и от мен,

момичета не се връзвайте - злобните и дребни душици ги има навсякъде.
Ние се оженихме преди две години. Всички бяха много изненадани - толкова млади и всички мислеха, че съм бременна. Ама не  NaughtyСлед сватбата повечето съседки започнали да разпитват майка ми в кой месец съм  Joy И тя жената всеки път им обясняваше, че не съм бременна и още не искаме бебе.
Та тези истории май ги има при всички.


autumnsphere
на мен ми откриха стрептококи в четвъртия месец. бях много притеснена тогава, доки също. Но добрата новина беше, че ги открихме много в начален етап и ги излекувах само с един курс на антибиотик. Доколкото ми обясниха тогава- те са опасни и по време на бременност и по време на раждане. По време на бременост има риск да се инфектират околоплодните води, а от там и бебо. И нататък предполагам се досещаш какво става.
При раждането е изключително важно да ги няма , защото могат да предизвикат инфекции на очичките, а също така минингит.

При мен стрептококите ги откриха с влагалищен секрет. Предполагам, че стандартно така ги търсят що се отнася за бременни.

Момичета дайте координати на магазини където продават бебешки легълца. Моята братовчедка ще ражда другия месец и е време вече да търси. Та сега ми звъня да пита, ама аз  newsm78 уф не знам къде да  я пратя.

# 70
  • Мнения: 69
blueberrygirl   , ако намериш такава болница свиркай да раждаме заедно  Laughing Мислиме еднакво !


hetera , за родилното нямам никакви впечатления , може да е след ремонт и всичко да си е ОК , но в инвитрото е малък ад . Най - добре е някоя мама , която е раждала там да сподели .

# 71
  • Мнения: 255
Добро утро мами  Hug
желая лек и приятен ден   bouquet

# 72
  • Мнения: 1 797
Добър ден от мен  bouquet

Недейте да се впечатлявате от хорските приказки. И ние решихме да се женим на 11 май, а бебето сме го направили на 31 май или 1 юни и знам, че има и такива, които са помислили, че затова се женим, но не ми пука, ама изобщо Naughty То си е наша работа.

Аз от Св. София имам хубави впечатления, ходила съм във ВИП-а 2 пъти  да видя бебоци на мои приятелки и в патологията пак на свиждане.
Съпругата на брат ми тия дни ще ражда за втори път там, първият път при случаен екип- беше доволна, сега си избра и се надявам, че пак всичко ще е наред и ще е доволна

Утре в 9.30ч ще има предаване ТВ Бебе по БНТ, ще говорят за храненето при бременните, аз лично мисля да го гледам, ако не изключи бременния ми мозък ooooh!

# 73
  • София
  • Мнения: 2 508
Аз винаги съм искала да съм прекрасна булка и затова не исках да се омъжвам с корем,а не че ми пукаше какво биха казали хората.Но сватбата мина супер,аз нямах и грам корем,бях супер булка,танцувах и  се забавлявах от сърце.

Аз пък винаги съм си мислила, че е супер готино да се ожениш с корем! Много сладурско ми се струва! Party

Аз вчера бих 2 бирички и го успах бебо... та и до сега не шава Simple Smile ама като му мине махмурлука и пак ще ме почне Simple Smile

 #Crazy #Crazy #Crazy

Аз не смея две глътки вино да близна, ти две бирички! Shocked

^desika^, мерси за информацията! Просто ти пускат нормална микробиология и излизат, така ли?  bouquet

# 74
  • Мнения: 806
Дайа, и при нас беше така с сватбата.  Ние се оженихме 12 Април, бебо сме го направили 25-27 Май.  Веднага въпросите дойдоха.  Майната им, като искам само клюки и оплюване.

Карбо  знам го този номер с биричките.  Аз си пийвам 1/2 чаша вино, и бебо нанка.  Но си го позволявам това само в петък вечер.  А този моя бебо не се е спрял цяла нощ.
Нощна птица е, танцуваме много.  

Общи условия

Активация на акаунт