Иска да се приспива само на гърда;дайте идеи

  • 1 111
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 521
Дъщеря ми и до сега заспива основно на цица  Grinning
Чудя се, като спрем с кърменето, как ще заспива.
Също,с тази разлика че е син Grinning

# 16
  • София
  • Мнения: 932
На тази възраст и дъщеря ми основно май само на гърда заспиваше, като се върна назад и ние огласявахме паркове и улици докато заспи в количката , ако не дам да суче( аз кърмех и навън без притеснения), мога само да ти кажа че този период минава, към ден днешен все още кърмя дъщеря ми на (годинка и четири месеца почти), но само вечер заспива като посуче малко иначе през деня може да заспи по всякакъв начин без проблем и със всеки стига да й се спи наистина.
Кураж , всичко  ще отмине.   bouquet

# 17
  • Мнения: 394
Май наистина си има един период на 3-4 месеца когато приспиването става по-трудно. Аз си спомням, че дъщеря ми до 3 м. дори не я приспивах специално - само си я кърмех и си я оставях в леглото. После започна да заспива само на гърда, да суче дълго и си заспиваше само на гърда до скоро.

# 18
# 19
  • Мнения: 90
По принцип нямам против да приспивам на гърда,ама като ревне в магазина, например,какво правим? И аз кърмя по паркове и градинки, но се случва да не сме на удобно място за кърмене. Освен това,както казах в началото, тя се е наяла, и след час примерно решава да заспи-тоест пак ще яде, като я сложа на гърда. Така става объркано малко-кога после ще яде, няма ли да преяжда и да поддържаме коликите, от коя гърда после да суче-минавам вече към компетентните в кърменето?!Ние се храним на режим 3-3,30 часа; и аз лично предпочитам да го спазвам Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт