Не усещам бебето вече втори ден!

  • 24 315
  • 147
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 182
На мен не ми се случвало,но ще ти стискам палци всичко да е наред и пак да си шава мъничето за да си спокоина.  smile3525

# 16
  • София
  • Мнения: 1 139
Дано всичко е наред Praynig и скоро да си гушнеш малката принцеса Hug

# 17
  • Мнения: 641
И на мен ми се случи това преди една седмица.Много е неприятно при положение,че иначе се усеща няколко пъти на ден.В събота като спря да ме рита направо полудях,чудих се какво да правя и докато се чудех минаха 4дни и тя пак започна да ме побутва.Не знам това опасно ли е,но май и аз трябва да отида да се прегледам дали всичко е наред.Дано нямаш проблеми. newsm17 newsm17

# 18
  • Мнения: 773
За твое успокоение ходи всеки ден на запис на тонове. щом те са наред значи не би трябвало да има нещо обезпокоително. не се притеснявай и то си има мързеливи дни. Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 4 588
Щом тоновете са добри, вероятно няма проблем. Ако трябва, ходи всеки ден да ги следят. Може да се консултираш и с още един лекар.

Дано всичко е наред! Praynig Hug

# 20
  • Мнения: 47 988
Не съм параноичка, но препоръчвам всеки ден запис+два пъти дневно преслушване на тоновете с акушерска слушалка(за целта можеш да ходиш в обикновен кабинет, например в поликлиниката). В случая дори и да плащаш прегледите, парите си струват. По принцип е нормално с преразтягането  и контракциите вече по- малко да усещаш движенията, както и на самото бебе му  е тясно. Но все пак си е тревожно.

# 21
  • Мнения: 104
на мен също ми се е случвали за два дни да не го усещам , ама на третия си прорита и се успокоих.Дано при теб всичко да е наред. Само спокойно, че то нали усещало състоянията на мама. Късмет.

# 22
  • Мнения: 649
Аз също имам въпрс относно ританете.

До преди три дни го чувствах почти постоянно бебо. Всякаш беше на периоди. Най-активни след обяд и късно вечер. Но от три дни почти нищо. Няма ги тези движения и побутвания, от които се размърдваше целия корем.

Имам ли основание да се притеснявам, защото определено се? В 6 месец редно ли е всеки ден да усещаме бебо?

Много ви благодаря Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 3 789
На мен ми се е лучвало да не усещам беба за часове или през нощта. Тогава обикновено ставам и се разхождам или пък лягам на лявата страна и след опредлеено време се размърдва. Другото, което правя е да хапна няколко блокчета шоколад или любима сладка храна- вкусен сладолед, сладкиш, нещо което ми е любимо. Явно и на нея й харесва, защото само до минутка-две започва яко да ме шутира, особено след похапване на шоколад- явно какаото й действа възбуждащо и започва да се върти. Не знам дали й е добре, но поне аз се успокоявам Heart Eyes
Може би просто бебчо е застанал по определен начин и му е тесничко, затова кротува......
Стискам палци всичко твои притеснения да са неоснователни! Praynig Hug Praynig

# 24
  • Мнения: 1 949
Успокой се, случи ми се и на мен - точно по Коледа беше. Бях се побъркала от страх. Накрая някой ми каза, че цитрусите превъзбуждали бебетата. Изядох 2-3 портокала (по принцип не обичам) и изпих една кока-кола (също не пия по принцип) и се разбунтува бебката. Е, силна дума употребих, но поне се събуди.

# 25
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Хапни  шоколад и изчакай малко това би трябвала малко да я раздвижи Peace.Не е опасно, лекар ми е казвал да правя така.

# 26
  • Мнения: 649
Благодаря ви,

сега мисля да пийна една кола с обяда и после може и с шоколад да пробвам.
Дано помогне, че като знам какво усещах допреди няколко дни сега направо ми е странно.

# 27
  • Мнения: 3 219
Има ли новини Rolling Eyes

# 28
  • София
  • Мнения: 2 227
harem_style, как си? Дано новините са добри. Praynig

# 29
  • Мнения: 4 335
И аз чакам новини.Принцесата размьрда ли се Hug

Общи условия

Активация на акаунт