Тема за негативизма

  • 3 244
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 546
Аз не вярвам и на останалите! Mr. Green

# 16
  • Мнения: X
Смятае ли, че негативизмът се насажда сред хората, или просто е една от националните ни гордости?

Негативизмът е право пропорционален на
наличността и качеството на половия живот.
Което, както и да го погледнеш, няма нищо
общо с националните ни гордости, за щастие.
Лиске, понякога те оприличавам на мадамата от афишите, дето са ги лепели по време на войната, която гледа строго, сочи с пръст и пита: Вие днес правихте ли секс??? Naughty
Или направо на Жана Д`Арк! Ти си човек с кауза!  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 2 271
Ще разкажа с две думи какво ме накара да се замисля за негативното отношение на хората към нещата...
Обядвахме в кухнята на офиса и непрекъснато слушах, как една колежка се оплаква на другата - то не беше яденето скъпо, картофките смачкани, бавно донесли поръчката, тя имала много работа и още купища неща, които тя бълваше (не знам как успя да се нахрани от приказване). Хапнах набързо, защото ми писна да слушам и излязох на терасата - там група пушачи също се оплакваха един на друг и плюваха шефа.... Направих си кафе, влязох си в стаята, за да не ми се развали настроението и отварям форума да прочета нещо свежо, с което да разпусна.... Тук няма да ви разказвам какво срещнах, можете сами да разгледате темите в Клюкарника - същата помия.
В момента имам сериозен проблем и за това гледам да избягам от хора в кофти настроение, защото и аз се сдухвам. Обаче не мога да избягам - негативизмът е на всякъде. Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 3 423
Лиске, не "право", а "обратно"....иначе трябваше да съм зъл като оса и на всичко да намирам кусури, да поправям, да се заяждам и тн. признаци на "негативизма"!

Авторката казва, че българинът е негативен.
Българинът казва, че се разлепва от секс.
Кому да вярвам?  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 183
Негативи винаги е имало и ще продължава да има.
Едно е да мрънкаш за щяло и не щяло, друго е да се правиш на железен, когато работите наистина не вървят, а ти си гледаш през розовите очила.
И двете крайности не ми допадат.
Имам си един такъв познат ooooh!
Мрън-мрън, съм си го кръстила.

# 20
  • Мнения: 24
Лиске, не "право", а "обратно"....иначе трябваше да съм зъл като оса и на всичко да намирам кусури, да поправям, да се заяждам и тн. признаци на "негативизма"!

Кому да вярвам?  Simple Smile

На мен естествено!

# 21
  • Мнения: 274
Лиси, твойта работа в случая е като онзи, дето като чул че бият тъпана, в чест на това, че булката е девствена и казал: аз сега на тъпана или на уя си да вярвам?

# 22
  • Мнения: 25 646

В момента имам сериозен проблем и за това гледам да избягам от хора в кофти настроение, защото и аз се сдухвам. Обаче не мога да избягам - негативизмът е на всякъде. Rolling Eyes

О, това ли бил проблемът? Търсиш позитивен човек да смукнеш малко от енергията му, а няма, а?
Е, да, много станаха енергийните вампири, много! Смее ли да се засмее човек?  Mr. Green

Е, среща се тук-там някой вечно нахилен, но обикновено се оказва селския идиот.

# 23
  • Мнения: 300
Здравейте, моят мъж май е от тези дето са все негативно настроени за всичко, и неговото политика е че ако стане ще е супер но когато очакваш най-лошото не си много разочарован.И така си живеем ние :той е негативно настроен аз пък напълно обратното! Hug Hug Hug

# 24
  • Мнения: 2 448
Щом сутрин като отворя очи и ставам от леглото и започвам деня, значи съм оптимист. Значи съм намерила поне една причина в този момент да стана и да продължа да живея.

Лара, приеми, че някои хора просто обичат да мрънкат.  Mr. Green Откакто придобих едно качество да се изключвам съм много добре. Мога даже и на маса да съм с компания, ако темата на разговор ме натоварва или ми е безинтересна , изключвам релето и до там. Мисля си за съвсем други неща. От време на време казвам по някоя "да, да" или"аха" и готово.  Laughing

# 25
  • Мнения: 300
Но за тези вампири вече много са на мода де ,какво ще ги правим! #2gunfire

# 26
  • Мнения: X
Ето, че дори не знам тази тема едно поредно недоволстване срещу всеобщото недоволство и негативизъм ли е или поредната надпревара на кой са му по-розови очилата....
Тази тема е чисто и просто събиране на идеи, понеже, както казах обичам да си обяснявам причините за някои неща, а специално за омразата, като начин на живот, не мога да намеря причина.
Не вярвам да сме се родили така. Колкото по-дълго си дремем във блатото, толкова повече ни се трупа това гадното, черното.  Ето, теб колежите са те изкарали извън нерви с дуднене, а има и къде по-тежки състояния на негативизъм, за някои си е просто поза това с омразата, че чак сигурно те не си вярват, за други си е  направо болестно състояние. Аз например постоянно се лутам между тези две състояния и все не мога да си намеря мястото. Ти като си позитивна би трябвало да се радваш от това, вместо да страдаш, иначе да ти кажа направо язък ти за ведрия поглед върху нещата.

# 27
  • Мнения: 300
Ама точно така ,факта че сме оцелели още един ден -това си е направо постижение особено на работното място .... Mr. Green

# 28
  • Мнения: 300
Предполагам ,че и на нас ни идва да сложим слънчевите очила и да не ни пука за нищо ама не става така ,нали трябва да има и пастири сред овцете  Grinning Grinning Grinning

# 29
  • София
  • Мнения: 2 271
Не, не, аз изобщо не се оплаквам. Всеки има право да се самосъжалява, колкото си иска. Понеже в момента избягвам кофти темите, за това ми направи впечатление, но като се замислих, то всеки ден е така... просто аз не бях забелязвала.
Иначе, проблемът ми е решим, така че надявам се утре да не бягам от намусените погледи на вечно недоволните хора.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт