93 ОДЗ Красно село

  • 4 785
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8
"...Всяка допълнителна информация е добре дошла от всички вас, които сте по-наясно с нещата, за да може да се организира екип, който да отиде и да предава на живо дискусията на 6.11. За целта трябва да знам от колко часа и къде ще се проведе тя...."

Както написах и по-горе дискусията е от 15 ч. в община Красно село  Simple Smile.

# 46
  • Мнения: 228
Елса,на лични съм обяснила на Кали за каквяо иде на реч.тя ми е съфорумка от отчетни:)

# 47
  • София
  • Мнения: 4 901
Милички, дала съм цялото инфо (благодарности на Брейви   bouquet ) в телевизията.
Сега остава да стискаме палци журналистите да решат да направят достойно отразяване на проблема!
Силно се надявам, макар и с малко, да съм помогнала за каузата!
И дано проблемът се  реши във възможно най-благоприятна посока за родителите!

# 48
  • Мнения: 228
Калимей,сърдечно ти благодаря от името на всички Hug Hug Hug
И това  ако не е работа,не зная какво е... Hug Hug Hug  bouquet

# 49
  • Мнения: 228
Напомняне,днес в 15 часа в община Красно село ще има обществено обсъждане по казуса на 93то ОДЗ.Молим всички,които могат да присъстват и да ударят едно рамо!

# 50
  • Мнения: 4 465
Напомняне,днес в 15 часа в община Красно село ще има обществено обсъждане по казуса на 93то ОДЗ.Молим всички,които могат да присъстват и да ударят едно рамо!

Колко време продължава горе долу едно обсъждане. Ще се опитам да дойда, но не мога да обещая твърдо.

# 51
  • Мнения: 104
След като няма медиен интерес, нека направим платено съобщение по телевизията...
Или пък някоя дуждестранна агенция за защита на правата на децата или нещо такова, ако отрази абсурда който се случва в държавата много бързо ще се мобилизират с решаването на казуса...си мисля аз...

# 52
  • Мнения: 228
Хайде мина и това чудо.Жалко само,че този път бяхме така слабо представени.Бяхме много малко родители,е пак пове4е от ответната страна.Да видим какво следва.

# 53
  • Мнения: 9 990
Онази кукувица защитничката беше ли?Аз съм с болно дете и не дойдох, дай инфо какво се коментира този път Confused

# 54
  • Мнения: 104
Нека някой който е бил да разкаже какво стана този път!
Какво трябва да се направи...общинския съвет ли трябва да се произнесе, кога?

# 55
  • Мнения: 4 465
Хайде мина и това чудо.Жалко само,че този път бяхме така слабо представени.Бяхме много малко родители,е пак пове4е от ответната страна.Да видим какво следва.

Много извинявай че и аз не успях да дойда, но ми изникна спешен проблем малко преди да тръгна. А си го бях наумила и още ме е яд.

А иначе сега трябва резултатите от обсъждането да се гледат от Районен експертен съвет (каквото и да означава това). Някъде го прочетох, но може и да бъркам.

Общи условия

Активация на акаунт