СОФИЯ-Бул.Ал.Стамболииски ,Эона Б5 и района-4

  • 17 625
  • 292
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 342
Честит ви първи сняг.Много е красиво на вън.
Ние днес водихме кари да и вземат кръв,защото педито ни се съмнява за мононуклеоза.Уж по резултати нищо няма пък да видим кво ще каже в понеделник компетентния лекар.Направо не издържам вече.

# 61
  • Мнения: 907
Тони, дано не е нещо сериозно при Кари и бързо да оздравява!
Днес наистина беше много красиво, изведох Киара за 5 мин. пред входа да види снега, ама не й хареса, като го пипна и обяви, че било "моко" (мокро).

DIVA_ORHIDEQ, дано се оправите без АБ. А защо те притеснява температура като 36.8-36.9?

Таничка, милата Ива, дано се закрепи и не боледува повече. Трудно решение трябва да вземеш за това дали да я пращаш пак на ясла или да остане у дома с детегледачка. Питала ли си педиатъра на какво мнение е?

# 62
  • Мнения: 3 886
За сега сме без АБ и  сме горе долу по добре.Но от де хвана Конюкивита незнам #Crazy #Crazyнаправо ми писна едно след друго и онзи ден ми гръмна микровелето ей каръщина .Мразя така.А температурата ме плаши защото това значи че само малко и е 37 а тя е най опасна ох незнам вече #Crazy newsm78

# 63
  • Мнения: 789
gertrudka, педиатърката каза, че е по-добре да я спрем и да я пуснем чак през месец май. До тогава щяла да дава бележки и да мислим разни начини да не ходи. То вече стана точно 1 месец, откакто не е ходила. Сега ме притеснява, че още има белег до оченцето - едно момченце я беше ударило с някаква мозайка. Струва ми се, че много време мина, но особено като се ядоса и много червен става. А с нищо не може да се маже, защото е твърде близо до окото. Не знам вече, май повече проблеми донесе тази ясла, отколкото хубави неща  Confused
DIVA_ORHIDEQ, мисля си, че няма нищо притеснително за тази Т.

Вчера ходихме да пазаруваме и Ива в началото толкова се изплаши от снега, че само повтаряше, че иска да се връщаме, защото валяло. А бяхме с колата  Grinning
Днес излязохме за малко и много се кефеше, че се пързаля, а аз само се чудех коя от двете ни ще забие първа нос на леда  Grinning

# 64
  • Мнения: 3 886
Ние в събота бяхме на пица вечерта добре че беше малко меко.Толкова игра и пързаляне по леда едвам ги удържах и 2 мата .Налудуваха се и така hahaha

# 65
  • Мнения: 342
Привет момичета. Преди малко взех и урината на Кари и вс. е ок Peace.Пу пу пу. Пооправя се по малко,но ми отказва да ми пие Аб-то и лекарствата и се чудя как да я излъжа за да и дам нещо Confused.
В4ера снегът беше супер. Защо не се задъжа още.Кари вика'не иска снежики' и само се бърше с ръка,а те наваляли на миглите и и станали като козирка.
Елииии къде си . Сподели как е с две деца ве4е. Яна слуша ли и помага ли? Чакаме. Цунки kiss.

# 66
  • Мнения: 907
Тони, много се радвам, че нещата се оправят.
И на Киара не й харесва да пипа снега, обяви, че бил мокър Simple Smile

Орхидея, вие сте смелчаци Peace Иначе очите могат да се възпалят и от силна хрема.

Таничка, вярвам, че ще вземете правилното решение, каквото и да е то Hug

# 67
  • Мнения: 3 886
Ох за ся да не казвам голяма дума ама сме ок.Купихме на Ди дълго яке и на баткото апрески та е лудост и радост голяма Embarassed

# 68
  • Мнения: 1 029
Здравейте, ето ни и нас!  bye

Благодаря на всички за милите пожелания и специално на Тони, че е влязла в ролята на вестоносец  Hug

Нас ни изписаха още в събота, точно когато беше натрупало сняг и беше като истинска зимна приказка. Чаках с нетърпиние да си се приберем вкъщи, но бързо установих, че всичко съм забравила и направо не знаех какво да го правя това малко крехко създание  Embarassed Нищо, че се роди сравнително голямо бебе, струва ми се толкова миниатюрно, все едно никога не съм имала бебе преди, та дори и с 600 гр. по-мъничко. Е, вече три дни по-късно започвам да свиквам и да си възстановявам някои неща. Яна за сега много му се радва, все го целува и гали, иска да помага при смяната на памперса и миенето на дупето, от време на време му носи някоя играчка или книжка... Въобще е доста забавно, но и съм постоянно на щрек.

Името го сънувах една нощ още в началото на бременността ми и така решихме, че ще го кръстим, ако е момченце. Сега въпросът е как ще му казваме на галено. Яна днес го нарече Тино, но аз още не съм сигурна кое ми звучи най-добре.
М@я, вие как му казвате на вашия Константин?

Ох, аман от тези болести. Като ви чета и гледам повечето ми приятелки с малки деца в ясли и градини, започвам да се убеждавам, че добре съм постъпила като не я пращам на ясла на този етап. Явно са още малки и крехки, за да понесат тази среда, изпълнена с всякакви бацили. Но в крайна сметка като няма друг вариант и през това ще трябва да преминат за съжаление. Дано бързо да се оправят дечицата и в скоро време никакви болести повече  Praynig


# 69
  • Мнения: 342
Ели добре дошла отново в нашите редици .А това за всички дечица.http://www.korben.info/wp-content/uploads/2008/02/screenclean.swf

# 70
  • Мнения: 907
Белисима, радвам се да чуем, че сте добре и че при вас е весело Hug

Тони, моята мома утре като се събуди със сигурност много ще се изкефи на линка, който си дала!

Орхидея, все по-добре да сте Peace

# 71
  • Мнения: 498
Здравейте, здравейте Simple Smile

Аз от доста време не съм писала тук, но времето ми е малко кът. Петър се разболя, беше със силна обструкция и на бързо ни приеха в болница. Първата нощ беше страшно, трудно дишаше, лекарства, системи, инхалации, кислородна маска... и като капак повръщаше щом му дам температуропонижаващо. Няма да ви разказвам с повече подробности, но детето ми е истински юнак. Изписаха ни миналата неделя, във вторник спряхме антибиотика и в сряда вече кашляше отново Crazy. Сега пак сме на лекарства, като се надявам, че преборихме вероятността пак да влезнем в болница. Междувременно тази неделя търчахме до дежурния център, че малчо направи алергия. Но и за това няма да се отплесвам в подробности. А картинката става все по-красива предвид това, че точно по време на довършителните работи по апартамента нямаше как да съм там. И резултата е на лице. Всичко е НЕ както трябва. Объркали са дори цветовете на стените в хола, при това най-тъмният е на тавана Crazy. Та общо взето при нас е весело Joy. А и само да добавя, че Петърко се разболя в период когато не ходеше на ясла повече от седмица понеже яслата беше в ремонт. Така, че явно и неходенето на ясла не е гаранция за сигурно здраве Simple Smile.

Belisima честита рожба  bouquet. Нека расте здрав, умен, красив и добър! И благодаря на mama toni, че ме подсети да добавя бебе Константин в началото на темичката, щото от въртележката дето ме върти тия дни май нямаше да се сетя сама да го направя Embarassed.

gertrudka ти наскоро публикува снимки от новата ти кухня. Чудесна е Peace. И понеже аз в момента съм на същата вълна да ти кажа, че не помня да съм виждала кухнята ти в темата за кухните. Ако желаеш я публикувай, много е добра.

Лека и наспивна нощ на всички Hug

# 72
  • Мнения: 907
Олеле, Мелодия, дано всичко вече ви е зад гърба Praynig и малчо да е здрав. Изправиха ми се косите направо! Мого ти благодаря за комплимента за кухнята, не се бях замисляла да я пусна в темата за кухните, но след твоята покана ще го направя Hug
Ще пребоядисвате ли? Ако не дано бързо свикнеш с обстановката (аз съм ан мнение, че сповечето неща се свиква и започват да ти харесват, дори и да не  е така в началото)

# 73
  • Мнения: 498
Ще пребоядисвате ли? Ако не дано бързо свикнеш с обстановката (аз съм ан мнение, че сповечето неща се свиква и започват да ти харесват, дори и да не  е така в началото)

Няма да пребоядисваме, че и време нямаме. Евентуално лятото. Замислила съм да обърна дефекта в ефект Laughing. То дори цветовете, които избрахме не са същите. От тези цветове има други боядисани апартаменти и явно така им е било по-лесно. Ама като нямах възможност да съм там. Аз за това, въпреки че не въобще не харесвам бели стени и тавани, поръчах всичко с изключение на хола да е в бяло, за да избегна да омажат целия дом и те все пак омазаха хола ooooh!. Да са живи и здрави, че ако почна по техен адрес няма да мога да спра да ги бълвам, та гледам да си  Whistling. Важното е ние да сме здрави пък постепенно ще се оправим. Когато имам повечко време ще гледам да пиша подробно и най-вече в темата за строежите, че хората да са по-запознати. А за свикването, има неща дето направо ме подлудяват ама вече гледам и тях да приема със смях. Като се пренесем и ни дойдете на гости ще ви запозная с щурите архитектски и инженерни решения Laughing.

# 74
  • Мнения: 984
Belisima много е хубаво името - няма спор  Mr. Green
На нашия Константин му казваме основно "малчо"  hahaha Другите са Коко, Косе, Косенце, Тити, Титко - отвратитко  Heart Eyes
Само се дразня когато ме питат дали е кръстен на певеца  #Cussing out Как един не ме попита дали не е кръстен на императора  Crossing Arms
Бързо оздравяване на всички болни  Hug

Последна редакция: ср, 26 ное 2008, 14:44 от М@я

Общи условия

Активация на акаунт