Любители на котки - тема 14

  • 25 719
  • 447
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 027
Amira, тази бяла пухена топка е нечовешки сладка Simple Smile Много е хубав, много! пу пу Heart Eyes
Ted_cat, много ми е любим твоя Нико-незнам защо като видя негови снимки и ми става много мило и някакви сантименти такива ...имам чувството, че като малки сме имали подобно чоченце и може оттам някакъв спомен...знам ли- уж всички си ги помня,ама... Та много ти е хубав Нико и верно тия бели лапки са Crazy Heart Eyes
Диди Joy мн са готини Simple Smile
rorrr, Рижко е голям сладур Simple Smile  а в тази поза котенцата изглеждат мн пухени и сладки- да ги намачкаш чак... Crazy
Моята Пуфи е добре, хапва, даже има много добър апетит и много се радвам Simple Smile  Simple Smile
Пращам ви много прегръдки Simple Smile
п.с- и аз така мисля Simple Smile Джес на 2-рата

# 166
  • Мнения: 5

и този черния е нечовешки сладък .... Обичаам май всичките котки

# 167
  • Мнения: 48
 Simple Smile   МЯУ от нас   Simple Smile

AnMary     bouquet   аз чак сега погледнах и видях, че и Лейзи е една от мацките в колажа    Simple Smile   много ти благодаря!!! много приятно се изненадах, когато я открих...до преди си мислех, че трябва да дам заявка за това и си викам "То колко котета има сигурно преди нас, дето чакат да ги сложат в колажа...."  А то....и ние сме там    Simple Smile

Със съжаление разбирам, че вече две котета са се загубили. Каква ще да е причината...то не че има значение, де. По-важното е да се върнат. Дано да се приберат вече, че Тропчо поне липсва от досата време     Praynig    Praynig

И тази история с недовършената кастрация е доста неприятна. Жалко, че само защото някой не си е свършил работата както трабва сега се създават проблеми. Сигурно наистина не им е лесно на стопаните - хем да си вземат коте, хем да им се стовари проблем на главата. Дано въпроса да се реши по най-добрия начин за всички    Hug   въпреки, че не изглежда да име лесно решение в момента.

Добре дошли на новите красавици - много хубави снимки ми оплакнаха очите    Simple Smile   дано сега успея и да заспя след тази релаксираща фотосесия    Wink

# 168
  • Мнения: 4 116
Amira  Hug
Диди, на първата снимка е Зоро, на втората Джеса. Нали?  Mr. Green
По физиономия се различават.
Рижко в любимата поза на Нико  Joy Много са им сладки така коремчетата.
А в белия ужас съм влюбена. Искам всеки ден снимки! Като позабогатея ще си купя такова коте! Де ще го търся не знам. те една порода ли са с Гуго на Джинджари?

# 169
  • Мнения: 416
Добро утрто!

AnMary, ros4enka, Ted_cat познахте  Peace На 1-та е Зоро, а на 2-рата е Джес...
Amira_BG  те са двама  Mr. Green

# 170
  • София
  • Мнения: 5 761
Didi_Hris - Май само по очите могат да се различат Зоро и Джеса.

Иначе Пинко не е от гигантските котки ,и добре че не е ,че ще ме смачка  Mr. Green. НАскоро забелязах,че задницата му стои по високо от предницата,в смисъл,че задните му крака са по -дълги.При вас как е?

Ted_Cat-как можа да кажеш ,че Нико не е сладур  box

# 171
  • София
  • Мнения: 520
Привет на всички Simple Smile Приемате ли нови попълнения  bouquet Ето ни и нас:
http://media.snimka.bg/1184/008623384-big.jpg
http://media.snimka.bg/1184/008623360-big.jpg
Това е нашият Парис Heart Eyes Много си го обичаме и въпреки беборана никога не бихме могли да се разделим с него, пък и тя вече мнооого си го обича Heart Eyes Може ли и нас да сложите в колажа Embarassed
Имаме много смешни снимки на двамата заедно, по-късничко ще сложа още снимки на "братче и сестриче"  Laughing

# 172
  • Мнения: 5
Didi Hris ха хахахаааа верно са двама така вече си личи , но от предишните снимки не можах да позная, че са различни котове.  Mr. Green

# 173
  • Мнения: 4 116
Маусбени, не си ми в категорията, не налитай на бой    Joy   Joy   Joy
KICI, добре дошла, много ти е хубав Парис. Давай още снимки.
Диди, а кво печелим като сми познали? искам си награда  Mr. Green
Амира, не се скатавай, чекам още снимки на бялата принцеса( нали е женско  Grinning) И един ден ако има котенца съм първа в списъка за бебе.
Росченка  Hug  я си спомни кога сте имали коте като Нико. На мойте деца им напомня на педния ни котак Спас и поне веднъж седмично въздишат  -  ех, къде ли е Спас, колко ни  е мъчно за него...
 А тези кадри са от преди малко, бързах да го хвана, та неможах и светкавицата да сложа.
 hahaha



# 174
  • благоевград
  • Мнения: 164
На парис мн му тича името такъв един вели4ествен и мн мн сив обожавам сивушковци като моя двер  Hug

# 175
  • София
  • Мнения: 5 761
Позите на Нико са страшни.Тук вече си личи ,че е добре гледан котарак.  Mr. Green

Като му видях големите топки Crazy (ние вече си нямаме) -  мислиш ли да го кастрираш?

# 176
  • Мнения: 4 116
Ей, къде гледате значи  Laughing И не са му толкова големи топките. След 3-4 месеца може да ги няма....
Kаскоро както си го гушках и си говоря - Нико скоро ще ти резнем топките... и онзи все едно разбра, като се обърна и ми изсъска злобно. Чак се стреснах  Shocked

# 177
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Didi Hris ха хахахаааа верно са двама така вече си личи , но от предишните снимки не можах да позная, че са различни котовеMr. Green

Паднах  Mr. Green Laughing

# 178
  • София
  • Мнения: 5 761
Ей, къде гледате значи  Laughing И не са му толкова големи топките. След 3-4 месеца може да ги няма....
Наскоро както си го гушках и си говоря - Нико скоро ще ти резнем топките... и онзи все едно разбра, като се обърна и ми изсъска злобно. Чак се стреснах  Shocked

 Joy Joy Joy

# 179
  • благоевград
  • Мнения: 164
Тед кат  мани майтапа ама като водих лъки да му резнат неговите му казвам
-- спокойно лъки няма да боли просто ще заспиш и после ще си без топки . Е като 4у тая котка какво мяукане удари да ти се скъса сърцето 4ак.

Даже упойката не го хвана  Naughty и вместо с пълна упойка бе с местна Shocked та не го болеше но малко шаваше от шубе   newsm78
познайте кой асистира на докито ? Аз  Blush та видях цялата операция държейки лапичките на малчо и го успокоявах Cry . Хубаво е 4е го кастрирахме мн рано на 6 месеца та така и не разбра какво е да си разгонен Peace

Общи условия

Активация на акаунт