Любители на котки - тема 14

  • 25 720
  • 447
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 027
Mimi, много е сладка писаната. Но наистина няма ли някаква възможност да я дадеш за 2-3 месеца на някой и после пак да си я вземеш...
АнМари Joy мн весело клипче. С Пуфи така си играем и е мн смешна, като дебне и се приближава  Grinning
Ted_cat много мила снимкааа Heart Eyes Лошо, че детето е болно-бързо оздравяване на мъника Praynig Peace
kici, ние имахме такива приключения с Пуфи. И килимите и дивана- раздърпани, а чаршафите- всички на дупчици... Сега вече не къса чаршафите- но си точи ноктите в мебелите още...
А иначе снимките са страхотниииииииииииииииииии. Парис е много сладък в кашона Grinning  А снимките с бебка са супер. МНого ти е хубавка- да ти е жива и здрава!
Да се оплача от Пуфи- изпишкала се е в/у една чанта и в едни обувки- ще падна просто ooooh! ... явно е бясна за капките и си отмъщава...до този извод стигнахме...как исках да й ошляпам пухеното дупе  Grinning
Лека ноооощ от нааас:) http://media.snimka.bg/1195/008646134.jpg

# 196
  • Мнения: 3 770
Здравейте на всички ! Аз от мнооого време не съм писала тук ! Виждам , че Джинджи и Лебедунка и тях ги няма ! Само да се похваля , че днес купихме братче на Рети.Не е екстремална расова персийка , като него , но е голям сладур.На 4 месеца е , няма си още име и двамата с Рети са много смешни сега , като се опознават.Малкия разбойник веднага се ориентира в обстановката - нападна храната , водата и тоалетната на баткото , успя даже и да оака последната !   Mr. Green

 

# 197
  • София
  • Мнения: 5 761
Честито Диди Party

Е защо не взехте сестричка  Whistling

# 198
  • Мнения: 1 218
Дидиииииии, честита ви втора рошавка топчица !!!
Ма много сте сладинки бееееееее пу пу пу   Hug Hug Hug
Да ви е жив и здрав малкия сладурко !!!
А именце ???

А сега здравейте и от мен  Hug
И мене ме хвана липсата лекинко  Blush
Заела съм нисък старт за към болницата, чакаме малкото бебе-инатче да се роди .... ма май на мене ще си прилича бебока, пусти македонски инат , запънал се е и ... те така си чакаме  Crazy
Голямо гуш на всички пухени топчици от мен и от Гугито .
Гуго е добре, радва се на много гушки и папанце  Heart Eyes

Всички близки ми дават акъли да разкарам котко, как Гуго щял да пречи на бебето .... вече налитам и на бой зарад мамин Гугумънги  Heart Eyes
Викам им...  Ми,  то бебето няма ли да пречи на котето ??? Crossing Arms
И те така, бешохме малко на бойна нога hahaha , ма взехме, че успокоихме страстите накрая    #2gunfire #2gunfire
Хубава вечер   bouquet

Последна редакция: сб, 01 ное 2008, 19:21 от Djindjari

# 199
  • Варна
  • Мнения: 25 311
А така, Djindjari,
добре си ги наредила hahaha Тъй ами, няма да го даваш Гуго! Той голям сладур, вярно Hug
Скорошна среща с бебчо ти желая, дано не упорства много, ами да излиза да се гушате Grinning
* *•● Диди ●•* *,
много чаровна муцунка Simple Smile
Mimi 03,
много красиво котенце, дано да намерите решение, не го пускай на улицата, горкичкото, че и зима идва Confused
Ted_cat ,
твоят Нико ми е един от любимците  bouquet
kici,
Сладуранко-Парис нещо стачкува май Crazy Освен лекичко да му подрежете ноктите, и аз не знам какво друго да направите. Никога не съм успявала да отуча коте да драска мебелите. Кетя засега си чеше ноктите само на нейната драскалка, много рядко по мебелите, но не знам как ще е по-нататък newsm78
Поздрави на всички писета от нашата Кетишонка 55

# 200
  • Мнения: 4 116
Kici, хубава двойка са бебе и коте  Grinning  А как се разбират? Парис не драска ли?
Диди, честито ви попълнение. Не каза как се казва.
Джиндж, пусни снимка на Гуго де, не се стискай  Laughing А бебето определено може да му пречи на Гуго, особено след няколко месеца като почне да го гони, дърпа, скубе, хапе  Joy
Писна миии, балгодаря ти. Ако реша да го подарявам Нико, ще те имам предвид  hahaha
Вчера като ме хапеше си мислех да го заведа на зъболекар да му пилне малко зъбките. После ми мина коварната мисъл да му махнем и ноктите. А след кастрацията  Mr. Green ще си имаме плюшена играчка вместо коте. Малко черен хумор. (Но това за зъбите сериозно си го мисля - съвсем леко, само острите връхчета, че са като игли. Ама никой стоматолог няма да се навие да прави такива процедури на котка)
И да не мина и днес без снимка -ето:

# 201
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Здравейте на всички,
страхотни снимки момичета  Hug,
ние се стягаме за изложба,въпреки,че наш кекав кот имаше стомашни неразположения няколко дена и отслабна милия,сега го тъпчем здраво,че да влезне малко във форма  Mr. Green
ето и малко снимки,,все спинка иначе хич не дава да го снимам,голямо дебнене и гонитба пада...заплю си нещо едно старо одеало,което бях приготвила за изхвърляне,ама го надуши и веднага си реализира кочинка(бърложка  Mr. Green),сега само там ходи да се вре,та ми е жал да му изхвърля новата придобивка... Crazy





# 202
  • Мнения: 5 173
Леле, влюбена съм!

# 203
  • Мнения: 3 770
Джинджи , появила си се !  Hug Остава и пременената Пеперудка да кацне със снимка на Алка !  Grinning

mausbeni , мъжко взехме защото се гледат по-лесно и кастрацията при тях е по-лека.Отделно , че на изложбата имаше само мъжки котенца.Поне от изложените малки такива , разбира се.Това което избрахме имаше още 2 братчета.Тримата бяха големи сладури и много диви.Мъжа ми си избра него , защото аз не можах да реша кое е по-хубаво.Ето ги :





Имаше и едно наградено Гугумънги  Mr. Green , ето го и него :


Джинджи
, Тед малкият разбойник си има вече име.Мъжа ми го мисли 3 часа и след многократни заплахи от моя страна , че не мога да се обръщам към котко с Ей , ти или нещо от сорта , му беше дадено името Арес.
Двамата с Рет са много интересни.Рет му се хвърля и иска да играе с него , но то е все едно товарен влак да помете трабантче.И малкият бяга нагоре-надолу , баткото след него , изобщо големи скици са.

# 204
  • София
  • Мнения: 39 878
Ще започнат да правят и бели Simple Smile И двамата ще стоят като "ни лук ял, ни лук мирисал" Simple Smile
Харо и Торо се гонят да речем в коридора, и става борба, аз естествено се карам. Харо спира и ме поглежда с най-невинният си поглед Simple Smile

Ади, Джиндж, време не остана Simple Smile

# 205
  • Мнения: 5
За пръв път пиша в сайта и моля да ме извините ако не е тук мястото
Моля за помощ! Тази прекрасна маца е на път да остане без дом. Не зная как се вмъква снимка, но ето линк: http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=341118
Баба ми идва да живее при нас, а тя има алергия - веднага се обрива и подува от котки. Нямам близки, на които да я дам./котката, не баба ми Smile Гледали сме я като детенце и ми е много мъчно да я оставя на улицата.Цялата е бяла, много е мила, има прекрасни хигиенни навици.Мого лесно се привързва към хора и лесно свиква с нова обстановка - доскоро я гледа свекърва ми, но сега заминава за Рим. Намира се в Русе, но утре едни познати ще ходят в София и могат да я донесат ако я иска някой от София. Подарявам я с всичко необходимо. Има си и котешка къща. За контакти - 0896171406. Звъннете и ще ви набера
Още изведнъж се извинявам ако не е тук мястото...

# 206
  • Мнения: 1 218
jada , разкарай бабата  Whistling
Другия вариант е бабата в едната стая, котето в другата ... абе мерак да има, варианти много. Аз не бих се разделила с котето, все ще се измисли нещо  Peace
Ако ще я оставяш на улицата ... абе все едно я убиваш, същата работа си е ...
Мацето ти е разкошно  Hug Hug Hug

Диди, пак гоцко именце, брависимо за избора  Peace
Мнго ми харесва как звучи ...  Арес  Hug Поздравления за мъж ти  Peace
Интересно ми е Рети дали няма да почне да ревнува по някое време  newsm78

Ух, ма туй верно като мойто говедце на последната снимка  Hug Hug Hug
Ей ни и нас , специално за Ted_cat и Шушулчето (че бях обещала, ама на ... ) :

 

Гуго спинка сладко
ядосан съм вече  Sick

тук съм много сладичък 

Писна мииии , благодарско за пожеланията , ДАНО  Praynig , че вече едва дишам и шавам , като кит на сухо съм  hahaha

Ted_cat , много са ти сладки момченцата от снимката, на туй рошавкото нема да му бараш зъбките, те така требе да са си   Naughty

ahasver , това твоето сладурче е само за гушкане и мачкане , леле ако ми падне само  Hug Hug Hug

AnMary    Hug

# 207
  • Мнения: 2 550
За пръв път пиша в сайта и моля да ме извините ако не е тук мястото
Моля за помощ! Тази прекрасна маца е на път да остане без дом. Не зная как се вмъква снимка, но ето линк: http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=341118
Баба ми идва да живее при нас, а тя има алергия - веднага се обрива и подува от котки. Нямам близки, на които да я дам./котката, не баба ми Smile Гледали сме я като детенце и ми е много мъчно да я оставя на улицата.Цялата е бяла, много е мила, има прекрасни хигиенни навици.Мого лесно се привързва към хора и лесно свиква с нова обстановка - доскоро я гледа свекърва ми, но сега заминава за Рим. Намира се в Русе, но утре едни познати ще ходят в София и могат да я донесат ако я иска някой от София. Подарявам я с всичко необходимо. Има си и котешка къща. За контакти - 0896171406. Звъннете и ще ви набера
Още изведнъж се извинявам ако не е тук мястото...

идете с бабата на лекар, да и предпишат някакво лекарство за да няма проблем с котката
направо е престъпление да си оставите домашния любимец на улицата, щом го обичате толкова, колкото твърдите
решение винаги има, много хора са алергични, но въпреки това съжителстват с котки без пролбем
котето е много хубавко, но е доста голямо и трудно ще си намери дом

# 208
  • Мнения: 1 027
Didi, много хубави очи има малкия герой Simple Smile Браво Peace Честита ви нова плюшена топка Simple Smile Heart Eyes и Другите котенца са мн сладички...
Ама Djindjari, най-после нови снимки на Гугооо...той е страхотен...колко е мекичъъък... Много хубави снимки Peace
ahasver, голям красавец е Арчи, докато спи и много сладурски пози заема  Joy
чудесна снимка и на двамата красавци на Ted_cat
аз се запътвам към леглото...лека нощ smile3524

# 209
  • Мнения: 854
За пръв път пиша в сайта и моля да ме извините ако не е тук мястото
Моля за помощ! Тази прекрасна маца е на път да остане без дом. Не зная как се вмъква снимка, но ето линк: http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=341118
Баба ми идва да живее при нас, а тя има алергия - веднага се обрива и подува от котки. Нямам близки, на които да я дам./котката, не баба ми Smile Гледали сме я като детенце и ми е много мъчно да я оставя на улицата.Цялата е бяла, много е мила, има прекрасни хигиенни навици.Мого лесно се привързва към хора и лесно свиква с нова обстановка - доскоро я гледа свекърва ми, но сега заминава за Рим. Намира се в Русе, но утре едни познати ще ходят в София и могат да я донесат ако я иска някой от София. Подарявам я с всичко необходимо. Има си и котешка къща. За контакти - 0896171406. Звъннете и ще ви набера
Още изведнъж се извинявам ако не е тук мястото...

http://dog.bg/forum/index.php/topic,10364.0.html

Цитат
Намира се в Русе, но утре едни познати ще ходят в София и могат да я донесат ако я иска някой от София.
От днес за утре гаранция няма да стане.

Общи условия

Активация на акаунт