Любители на котки - тема 14

  • 25 766
  • 447
  •   1
Отговори
# 345
  • България
  • Мнения: 181
Браво на Светли - никакви болници повече.
Ей тоя Нико голям лакомник бил.... Grinning
От няколко дни Коко голям физически тормоз причинява на Ефчи - тя като го види само и бяга или се крие горе на телевизора, горката..., той уж от любов, ама тя неговата любов една....

# 346
  • София
  • Мнения: 39 921
Вземете пуснете нова тема Simple Smile

# 347
  • Мнения: 5 173
Bri да се е навъртала наоколо?
В Хисаря съм до утре цял ден и ще се радвам ако се видим Hug

# 348
  • Мнения: 3 094
Браво на Светлин,че е вече здрав, у дома и се радва на котето си!

# 349
  • Варна
  • Мнения: 25 334
Ted_cat, много се радвам, че сте си у дома вече  bouquet

# 350
  • Мнения: 1 027
Приветско!
Ted_cat, браво, че детето вече е ок. 
Така...за съжаление, изглупях и си пуснах едно от въпросните клипчета ( от предаването на Патрашкова)...не ги гледайте, аз всъщност гледах 1-2 минути от него и разбрах за какво иде реч. направо ми се скъса сърцето и от един час насам съм... Cry оревах света. не го гледайте-незнам как може да има такива хора, но е факт, че ги има ooooh! #Cussing out както и да е- ужасно ми е тегаво сега...хем се знам каква съм...защо го пуснах незнам. сега само лоши мисли ми се въртят в главата за този изверг нещастен....

# 351
  • Варна
  • Мнения: 25 334
Ох, милата Hug
Не съм ги гледала и не бих, в никакъв случай. Нета се е подпалил от тях, даже и във форумите на т.нар. тераристи са възмутени и отвратени, навсякъде са напускани негови клипове. А тъпата държава няма да направи нищо! Ей това е гадното. В dog.bg цялата история се е разчула преди няколко седмици още, едно момче писа, че са известили 3 институции и са подавали жалби, а ефектът е бил нулев. Отврат просто. Не спирам да гушам и целувам Кетя, а котетата от тези филми са ми пред очите, без дори да съм ги гледала. Да ме прости Господ за това, което си мисля за тоз изрод нещастен...

# 352
  • София
  • Мнения: 5 775
Вземете пуснете нова тема Simple Smile

Въпроса е кой ще се навие  Rolling Eyes
Аз съм много боса за тия неща и директно си казвам ,че не се навивам да го правя.

# 353
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Що , бе , не е трудно ....
АЗ мислех , че сме до към 30стр , че др- теми са средно около 24-30стр.
То сме толкова много , че всеки като напише по 2-3 поста и те 15 стр . свършили
Ан Мари ти ли си мод тук - дали няма да ни разрешат до 30стр. , иначе ей , сега ще пусна - колко му е ?!?

# 354
  • София
  • Мнения: 39 921
Не съм мод тук.

# 355
  • Мнения: 4 116
Ан Мари, я кажи ти като мод  Grinning мога ли нейде из форума да пусна обява, че продавам детски календари с място за снимка?

# 356
  • София
  • Мнения: 39 921
Тук няма да стане. Най-добре продавалника.

# 357
  • Мнения: 4 116
Мерси   bouquet
А преди малко мъжа ми пак мрънкаше нещо по адрес на Нико. Само лежал и спял... Та от утре му връчвам парцала да чисти, после и  чиниите да измие  Mr. Green белким си заслужи яденето  hahaha

# 358
  • Мнения: 5 173
Върнах се.
Рижо е добре, малко е поотслабнал, сигурно е тъгувал за мен, Маргаритко и Галко са пораснали.

Липсва ми на леля 1-то котенце. Сляпо е, милото, ама какъв пухкав гъз има, искам същия Blush Flutter.

# 359

Общи условия

Активация на акаунт