Любители на котки - тема 14

  • 25 749
  • 447
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 1 027
сладуранкааааа Hug Винаги ми е било интересно как влизат котенцата в пералнята. Моята Пуфи никога не го е правила, но за това пък зад пералнята какви ги беше вършила- да не ви говоря- тайничко си беше направила тоалетна там.... ooooh!, но сега затворихме пералнята отгоре и отстрани и няма как да минава... Twisted Evil

# 361
  • Мнения: 3 094
Писна мииии, симпатяга Grinning

# 362
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Малко не по темата, обаче да ви разкажа нещо.
Преди десетина дни сестра ми взе едно много мъничко бездомно кученце, което беше болно. Реши да го лекува и да го спаси. 10 дена ходене по лекари, системи... Уж беше позакрепнало, преди 2-3 дена й бях на гости, играх с него, викам си - живна!
Днес умря  newsm45. Вече два чАса надувам гайдата.

# 363
# 364
  • Варна
  • Мнения: 25 317
Mims-Mims spoko
Много съжалявам за кученцето Sad Поне можете да сте спокойни, че сте направили всичко за него и е било обичано и обгрижвано - много животинки нямат тоя късмет Tired
Bushkata, таз писа опасна Laughing Как зашлеви горкото куче Whistling
А Кетя винаги е проявявала голям интерес към пералнята - пусна ли я, Кетка е наредена отпред и се опитва да хване дрехите дето се въртят Wink И един път отворих вратата широко, нашто дойде веднага, гледа, гледа, повдигна се да огледа по-отблизо, каза "мрън" с един скок се намърда вътре Simple Smile

Последна редакция: пт, 14 ное 2008, 07:22 от Писна мииии

# 365
  • Мнения: 4 116
Мимс, много съжалявам за кученцето. Какво му е било?
Бушката, страшна е мацата -  побойничка и половина  Laughing
Сетих се покрай клипа ти Нико като бебе как се закачаше с кучето на нашите. Значи Нико е бил една шепа коте, кучето голямо като немска овчарка, ама Нико се вре пи него, бута се из краката му и се ежи като таралеж  hahaha а кучето хич и не го забелязваше  Laughing

# 366
  • Мнения: 3 094
Мимс, съжалявам за кученцето - дано не се е мъчило горкинкото......

# 367
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Кученцето беше улично. Беше най-мъничкото от 7 броя котило, изостанало в развитието, явно не е могло да се домогне до майката да суче. И явно е развило някаква инфекция, имало е отслабен имунитет. Докторите казват, че е било необратимо, въпрос на време. Ама толкова беше сладичко, колкото едно коте беше, с едни мили очички... Като беше живнало (когато аз го видях), махаше с една мъничка тънка опашчица, близна ме по носа... Все ми е пред очите. Варвате ли колко рев изревах от снощи насам... Успокоява ме това, че сега поне не се мъчи и че е умряло щастливо сигурно, обградено ог грижи. Ама пак ми се реве...
Благодаря ви за милите думи.

# 368
  • София
  • Мнения: 5 762
Mims - Mims  Hug  Hug  Hug

# 369
  • Мнения: 3 094
При нас пък една котка - край кооперациите в градинката се показва , инак спи в някое мазе - ще си има котенца. Как пък сега точно като застудее ще ги роди? Самото животно миналата година се завъртя и си личи , че е било изпъдено домашно. Много е любвеобилно и възпитано, все нещо "приказва" и винаги и лапичка ти повдига. Не знам дали ще й оцелеят котенцата Sad

# 370
  • Мнения: 359
Извинявайте за намесата - нещо не мога да кача снимките в Снимка.бг. Помощ! А как ги копвате директно в отговора, така че да се виждат?
Искам да кача 1 синмка на котьо в пералнята.

# 371
  • Мнения: 359
Вastet, ако си я храните всичко ще е наред. Те се завират по мазетата - там е топло  и им е екстра. Аз отглеждам цяло котешко семейство в двора на кооперацията. Много са си добре даже. Само да не ги докопат кучетата. То единият котак вече е с размер на куче де...

# 372
  • Мнения: 5 173
Мимс, съжалявам за кученцето. гадно е да загубиш нещо, към което си се привързал. Предполагам колко ти е тежко. Hug Hug Hug
Бушката, това ме утрепа от смях. Ето едно и от мен: http://vbox7.com/play:33fc12ec

# 373
  • Мнения: 3 094
Малко коте не оцелява при нас - има кофти домашни кучета. Едно на мене ми налетя един път, беше женско и разгонено - ротвайлер. Бях шокирана от реакцията на собственика (той 3 ротвайлера има и ги съешава в градинката за "радост" на живеещите околовръст), който каза, че то си играело, пък каква ти игра, то тръгна да към врата да ми налита......Ще я храним - то има много хора я хранят, дано пък оцеляет.

# 374
  • Мнения: 1 027
Mims Sad мн тъжно-бедното кученце, но както казваш-сега е на по-хубаво място, а и в последните си дни е било гледано и обичано... а това е много важно. Прегръдка
Bastet, ще се погрижите за мацата и мъниците и ще оцелеят, знам Peace
kotkovo, като я качиш в снимка.бг ( трябва да се регистрираш, за да качваш), после paste-ваш адреса на снимката тук и натискаш 'вмъкни изображение' ( иконката под 'B' , с която удебеляваме букви...) незнам дали ще ме разбереш така... Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт