Ужасно съм потресена от едни кукли!

  • 27 523
  • 413
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 401
В някой музей за восъчни фигури би стояло, но в шкафа за играчки на детето не си го представям.


А така, кажи им го на ССФ. Едно е в музея, друго е в дома.  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 2 407
Maлe, kakвo lл не измислят вече. Shocked

# 17
  • Мнения: 5 710
В някой музей за восъчни фигури би стояло, но в шкафа за играчки на детето не си го представям.


А така, кажи им го на ССФ. Едно е в музея, друго е в дома.  Mr. Green

Може и в някой лунапарк. Да изскачат в тъмнотооколо влакчето на ужасите. Може да ги направят и дишащи.
Онзи ден видях кученца такива , като истински, спят и дишат.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Верно вече се "потрисахме" подобаващо.
Кукли...

п.п. какво да кажем за гумените такива имитиращи други човишки/женски характеристики?

# 19
  • Мнения: 4 733
Казвам на щерката- Ела да ми кажеш би ли си играла с тази кукла?Тя гледа монитора и ми отговаря- С коя?Казвам- с тази, която виждаш.А детето- Мамо, защо се шегуваш това е истинско бебе Shocked

 После, с детския си разсъдък заяви че след като вече знае че са кукли не би искала такава, защото...все едно не можела да има свое бебе и си взела друго да замества истинското Shocked

Кате, те са за възрастни бре Laughing

# 20
  • Мнения: 811
Благодаря на тези, които ме разбраха!   bouquet Успокоихте ме!

странни са, точно като препарирани.
това е по-скоро фетишизъм. Н е за дечица това.
Точно това си помислих!

Явно трябва да свикваме с новите технологии в живота. Предполагам с още много такива новости ще се сблъскаме, но е просто шокиращо за един средно статистически потребител да се сблъска с толкова реални прототипи на мънички новородени човешки същества, предназначени може би за хора, които физически не могат да имат свои истински. Само така мога да си обясня стремежа да се произвеждат тези кукли.

Последна редакция: пт, 17 окт 2008, 22:45 от Dominika

# 21
  • Мнения: 560
Ако бяха живи бебенца щях много да им се радвам, защото са наистина сладки. Но такава кукла за игра....
Не благодаря. Ужасно е.

# 22
  • Мнения: 4 892
Oooo, от фалш към натурализъм. От инфантилните Барби, Уинкс и т.н. към "истинските" кукли. И двата модела са дебилни.
Предпочитам кукли от плат, има доста красиви, топли и симпатични, отколкото гореспоменатите.

Чак да се ужасявам - не! Но определено не ми харесват.

Последна редакция: пт, 17 окт 2008, 23:09 от NinoTino

# 23
  • Мнения: 114
Леле, ако не знаех, че са кукли, никога нямаше да си го и помисля дори Shocked
Много са реалистични, прекалено... не са подходящи за дечица.

# 24
  • Мнения: 1 008
 Shocked Shocked Shocked
Изумих се.
Отвратих се.

# 25
  • Мнения: 3 034
аз по-скоро се потресох от цената им, отколкото от тях самите.
не знам дали има смисъл чак от такъв натурализъм, децата обичат да си фантазират, въобразяват....от друга страна така ще са подготвени, че бебетата не е задължително да са красиви и няма да се разочароват, когато наследникът им се окаже червено, смачкано картофче. Mr. Green

# 26
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Това е извратено!

# 27
Е, когато родят червено, смачкано картофче, то тези дечица със сигурност отдавна ще знаят, че бебетата не изглеждат точно като куклите Grinning
И на мен ми се струва по-подходящо като за музей или някакъв вид декор. Прекалено истински са. Не смятам, че са подходящи за деца и не бих си представила моето да играе с такова нещо.

# 28
  • Мнения: 2 821
300$ за кукла от подобен вид - не Naughty

# 29
  • Мнения: 875
невероятно колко е малък светът! точно преди няколкодни гледах един ужасяващ документален филм и днес виждам тази тема. та филмчето беше за следното (дано някой не го е разказал преди мен, прочетох само първото мнение):

една аутистка в щатите има страшен талант да прави такива кукли. и ги прави (точно като показаните). клиентите и не са майки на деца, които искат играчки за дъщеричките си. клиентките и са жени, които не искат, или не могат да си имат деца, но изпитват потребност от това да бутат количка, да обличат и преобличат бебета и т.н. та една такава жена, която си имаше и нещо като партньор, си взе такова бебе, защото много искаше бебе, но не можеше да търпи крясъци, мръсни памперси и т.н. излизаше си с количката, вадеше го, прегръщаше го (някои кукли имат дори и моторче в гърдите и дишат) и после пак си го прибираше в количката. когато тръгваха някъде с колата, слагаха количката в багажника, а бебето на детско столче отзад. в последствие го върна, защото нещо не и хареса; после смени още едно и накрая заяви, че ще ги сменя докато не получи перфектното бебе!!!

на една бабка пък и беше мъчно за внучето, което беше заминало за нова зеландия с родителите си и си поръча истински дубликат на момченцето. пак така го разнасяше навсякъде с нея.

купуваш си перфектното бебе!

Общи условия

Активация на акаунт