АПРИЛчо вече може да пълзи,кога ли ще започне да върви?

  • 14 832
  • 281
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Вай, вай, вааааааййййй...флизам със скоростта на светлината дорде не са се върнали семейство Адамс, че ги изритах да се разхождат, горкото ми детИ, дано не прифане нещо от техния манталитет  tooth tooth tooth
 По ред на номерата:
  Sisee, много фамозна темичка си зачекнала, иде ти отръки  smile3525(ма как свенливо ти подавам китката саде)
  Cow, да сте живи и здрави и твърде влюбени  Two Hearts
  Pettty, честито ви брат'чедче.
 А сега една молба към мамите - лекарки: Много ви се моля, няма ли начин да ми се издаде няква бележка с медицински произход, която удостоверява, че съм силно алергична (клоняща със смъртоносно даже) към роднините до 9-то коляно на моя мъж и че не трябва да ме доближават (респективно аз-тях) на по-малко от 200км разстояние, щото ша ми се случат страшни неща (тука ша напишете някви завъртяни медицински термини, че да не разберат, ама да звучат много зловещо!!!). Не мога да ги трая ейййййй  smile3511 smile3514 smile3511. Трябва да има закон п/в такива хора.
  Също така снощи докато се чудих как да ги затрия някъде тез......****** **** ********** ** ******* ***********(свекитата)измислих, че трябва да внесем предложение за гласуване в Парламента-всяка жена, която е родила поне едно дете да й се опрощава до живот месечния цикъл!!! Мисля че двете неща се компенсират, хем това ще доведе до по-голяма раждаемост, щото младите майки ще са привлечени от мисълта за живот без месечни неразположения.....туй горното е продиктувано от събитията които ми се случват последните 2-3-4 дни....изтече ми кръвчицата ейййййй.
  Оффф, много се отплеснах, отивам да мина навсякъде с Domestos, че направо ме е гнус да дишам въздуха в къщи.

# 31
  • Мнения: 130
Бележка от мама - доктор на мама Емма

СИЛНО АЛЕРГИЧНА - да се освободи от присъствие, разговори,  подмятания, съвети, чатове и т.н. на роднини по права и крива линия на мЪжо до 9-то коляно, 36-ти лакът и т.н.!


Д-р мама априлка 2008
Печат и подпис!

П.С. Сисе, мила - благодарим за темата! Алоказка - първите снимки са на Бобката на мама Ваняиван! Аз утре ще кача и аз една снимка...

# 32
  • Мнения: 130
ааа, и честито на всички празнуващи бебоци - със специално Фнимание и много любов на Сумо!!!

Честиа 5-годишна официална любоФ и на Cow!

# 33
  • Мнения: 378
Вай, вай, вааааааййййй...флизам със скоростта на светлината дорде не са се върнали семейство Адамс, че ги изритах да се разхождат, горкото ми детИ, дано не прифане нещо от техния манталитет  tooth tooth tooth
  А сега една молба към мамите - лекарки: Много ви се моля, няма ли начин да ми се издаде няква бележка с медицински произход, която удостоверява, че съм силно алергична (клоняща със смъртоносно даже) към роднините до 9-то коляно на моя мъж и че не трябва да ме доближават (респективно аз-тях) на по-малко от 200км разстояние, щото ша ми се случат страшни неща (тука ша напишете някви завъртяни медицински термини, че да не разберат, ама да звучат много зловещо!!!). Не мога да ги трая ейййййй  smile3511 smile3514 smile3511. Трябва да има закон п/в такива хора.
  Оффф, много се отплеснах, отивам да мина навсякъде с Domestos, че направо ме е гнус да дишам въздуха в къщи.

rotfImao rotfImbo Joy Joy Joy Joy Joy Joy newsm62
Извинете, че пълня темичката, ама не се сдържах!

# 34
  • Мнения: 121
Честита месечинка на малкия- голям Сумо
и на другите бебчета,които празнуват днес! 
bigdance2
cow Честита годишнина! Дълъг съвместен живот, изпълнен с много щастие и любов! bouquet
Честити първи зъбчета на малките зъборанчета!   bouquet


Честито ви братовчедче pettty!   bouquet


А такааа да няма сърдити или пък обидени- за всекиго по нещо.   Wink
И сега да ви се изкажа по въпроса за "неяденето" на моя дребен Таз  Всичко си ядяло детенцето бе, ама нямало кой да каже на тъпата му майка, че и той има добре развити вкусови рецептори, според които безсолните домашни пюрета или подсладените купешки са като гавра с неговата невръстна личност!  Mr. Green Те така, за койт не мъй разбрал пояснявам- наш'то вчера оплющя сготвеното зеле от чинията на майка си и дори се облиза накрая. А днес направо ми скри шайбата, като му сипах от борша/постен/ и си го намъкна, като прегладняло кутре луканка.  newsm65
За утре вече сериозно съм в чуденка дал да не му сготвя едни кИфтета, или мусакЪ май ша е по-добре...  newsm78
Емма ти сега нидей експериментира така с детето...., че не се знай кат порасте то на какво щъ подложи-к'ви сложни химични и физични анализи ша проведе над теб, ако рече да си отмъщава... newsm65

Последна редакция: сб, 18 окт 2008, 18:25 от hiksita

# 35
  • Мнения: 11
Абе, защо на линийката на Самуил пише че е на 5м. и 29 дни, като днес става на 6м.  #Crazy Thinking newsm78 #Crazy

# 36
  • Мнения: 200
Пети честито ви брадчедче, да е живо и здраво!  И ние си имаме едно с точно 1 месец разлика. Ама вие сте батковци!   bouquet Ама каква почерпка си избарала направо ми изтекаха и очите и лигите

 Х(икси) тоз Стефчо бе не е просто дете да знайш!  Naughty   Докато Габа нагъва някви си каши с нищо вътре, той набляга на истинската манджа! Браво на него! Аз снощи мислих да и дам малко лапад от супата, ама като се сетих че е пържен и че е със сол  и оцет и пипер  и се отказах. А ти направо с всички подправки даваш така ли? Ама колко му даде? Я разясни какви манджи ще му готвиш  Hug

Ема аз съм го казвала  и преди ама пак ще го повторя- Любовта към свекитата се измерва в километри  Свиркай си и да не ти пука, не си го слагай на сърцето! И най-важното покажи им коя си, защото иначе ще ти се качат на главата  Naughty Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 2 531

ОТНОСНО КОЛАЖА:[/u] ЩЕ ИЗЧАКАМ ДО КЪМ КРАЯ НА ТАЗИ ТЕМА, ЗА ДА Е ГОТОВ ЗА СЛЕДВАЩАТА. ТАКА ЧЕ, ДО ТОГАВА КАКТО СЕ КАЗВА "КОЙТО ДАЛ, ДАЛ, КОЙТО НЕ Е - ДА Е" smile3521 НА КОЙТО НЕ МУ Е ЯСНО КАК СЕ КАЧВАТ В АЛБУМА, МОЖЕ ДА МИ ГИ ПУСНЕ ПО ИМЕЙЛА НА АДРЕС alokazia@abv.bg![/color][/b][/i]
Тогава пишете баавнооо ! Ние днес бяхме на фото  Laughing , но снимките ще си ги взема във вторник, та тогаз ще дам за колажа  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 116
Абе, защо на линийката на Самуил пише че е на 5м. и 29 дни, като днес става на 6м.  #Crazy Thinking newsm78 #Crazy
 
 Майка му му крие годините!  newsm53   Wink

 Честита месечинка на всички, които празнуват днес!  hbday

 cow, честита годишнина. Още дълги години заедно и много да се слушате и обичате.  Two Hearts txtloves Two Hearts

 pettty, честита ви радост!  smile3504

 Честито зъбче на Оливия и на Борко и на Борко - второ зъбче!

 ЕЕххх, че все хубави поводи днес......  Hug Hug Hug

 Аз на бързо, че трябва да правим бана-буна   bath

# 39
  • Мнения: 130
Ааа, момичета - сряда бях с мЪжо по работа в Плевен - уж за 2-3 часа, а те станаха около 8  Wink Та нали се бях обадила на плевенчанките и те се отзоваха...та да ви похваля - КРИСИ и веси_1...толкова, толкова мили...Криси (която впрочем е Ваня) беше малко заета, но въпреки това дойде специално да пием кафе и да е запознаем с нея и със сладкия пухчо Никола...а пък за Веси - нямам думи - цял ден ме дундурка - разхождахме се с нея и нахилената Беатрис по красивата главна на Плевен...просто исках да им кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ и да подметна пак, че познанството ни тук не е шега работа Peace че намерих много, много близки хора в този форум - и че за зло или по-скоро (и дай боже само) за добро е хубаво, че се събрахме...Целувки и лека!!!

АСЯЯЯЯЯЯЯ...яяяя, не ни подминавай като малка гара, де!!! Драсни ред-ред и поло0вина...да не пак да работиш много???

# 40
  • Мнения: 479
Привет, момичета!
Хайде и аз да си похваля чедото - вече пълзи от няколко дена и е много целеустремена, когато го прави. Но още нямаме зъбче. По този повод - честито на всички зъбчовци!
Алокация, пратих снимка на мейла, щото аз съм от тези, дето не могат да я сложат в албума (разбирай от най-простите). Ама  в свое оправдание ще кажа, че не открих никъде в страницата бутон за качване, прибавяне, добавяне...
sisee, Лурдес, какво е туй чудо Камомила?
pettty, да ви е живо и здраво братовчедчето! Ама имайте милост, бе хора! Някой се мъчим да отслабнем!
Емма, яяя по-сериозно, моля! Туй свекитата не са шега работа!
hiksita, зелето и борша непасирани ги яде твоят "дребен Таз"?

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Дзак и аз Crazy Страхотна тема Hug
Честито на всички озъбили се, пораснали и бракували се   bouquet   bouquet   bouquet
Разгледах и снимките от Варненската среща - супер са, ама, Емма, надписа на ваш'та блузка направо ми скри шапката Mr. Green
Аз няма с какво да се похваля - мойта щерка настървено ръба, каквото и попадне, но зъби - йок Crossing Arms
Аааа, сетих се с какво да се похваля - ще изхвърля още една каша - този път на Хумана Tired Стиска устата туй рогатото и категорично отказа повече от две лъжички ooooh!
Улисала съм се два дни да ровя рецепти за торта, че ще се вихря за Димитровден Twisted Evil
Рейана, надявам се, че е било инцидентно и нямате проблем вече Praynig

# 42
  • Стара Загора
  • Мнения: 99
Здравейте мамички Heart Eyes

Ние вчера благополучно се завърнахме от Бургас. Тръгнахме много набързо и уж за един-два дни, пък то откарахме три. Много исках да пиша, че ще бъдем там и ако има възможност да се видим с някоя мама ама нямаше откъде Sad Много се разхождахме из центъра и морската градина и постоянно оглеждах майките с колички да видя някоя позната физиономия, ама нейсе. Ама ако сте чули някое крещящо с пълно гърло и правещо Гррррррррррррр, да знаете че сме били ние Mr. Green - моята певица опищя целия център #Crazy

Честито на всички пълзящи и зъбати бебешоци! При нас няма още такива екстри, само много усърдно си лапаме краката, ръцете и де каквото намерим. Вече и доста по-стабилно стои седнала. Сополките ни се оправиха и като че ли сме малко по-добре с яденето.

Малко във аванс, ама утре ще сме цял ден по баби, да почерпя и за нашата 6-а месечинка

# 43
  • Мнения: 354
 ooooh! ooooh! ooooh!
ама съм голяяяяма бяла птица, че не съм се разписала цели 3 страници

честито на празнуващите месечинки и годишнина!
а,да, и на озъбилите се пак!

Сисе, ще вземе да ни хареса и ще видиш ти   bouquet

# 44
  • Мнения: 6 713
Тодоранче, туй нещо камомила го прочетох във форумЯ  Crazy - хомеопатично за зъбките! Дадох преди лягане една доза, дано да ни подейства! Praynig

Мамчета, имам един въпрос за предстоящите празници по Коледа и Нова година! Кажете вие как сте го замислили, в смисъл разните му там гостита, най-вече ходенето по гостита! Е, ние мислим да ги ограничим, и хора да идват вкъщи, ама например баш за празниците със сигурност ще сме при нашите и свекитата, та се чудя как ще стане?? То е ясно, че ще помъкнем шезлонги и тем подобни! Thinking Thinking Thinking Вие как се организирате за таквиз мероприятия? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт